Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

catherine214
9. nov 2006

dakujeeeeeeeeeeeeeem 😵

kubko
9. nov 2006

cat neboj aj mne baby hovorili, ze ako to tak mozem chladne brat, ale ja som tiez tej jemnej ciarke nechcela verit az ked mi vysiel treti test na // tak som tomu zacala verit a vobec nelutujem tie peniazky za testy.... Tak vela stasticka...

lubecka
9. nov 2006

presne tak.. mliecny a tahavy.. na ovulke som mala priezracny... no obeda ma boli podbrusko stale len intenzita sa meni.. takze uvidim.. raz je to silnejsie raz slabie... inak myslis ze by to u mna mohlo ist aj o ovulaciu? lebo tento mesiac som si ju nejako nesledovala.. alebo sa to uz zahniezduje mimi 😉

catherine214
9. nov 2006

babulky ste zlate 😵

iva72
9. nov 2006

Baby, chcela by som vedieť, či po otehotnení ihneď zmizne ten priehľadný ťahavý hlien, ktorý signalizuje ovuláciu. Lebo normálne ho mávam aj 3 až 5 dní.

valhali
9. nov 2006

lubecka, neviem, ci by mohlo ist u teba o ovulku,kedze ani neviem, aky mas cyklus. Ale dufat v tehotenstvo mozme. Aspon, kym nepirde mrcha 😠

lubecka
9. nov 2006

valhali, no som zvedava ako dopadneme.. ale teraz ma pre zmenu prestalo boliet podbrusko ale zacali boliet krize... no ani nie boleit ale taky zvlastyn tlak mam v oblasti krizov.. tak uvidime.. nadej umiera posledna.. o to vascie bude sklamanie ak mi to zas nevyjde 😒

valhali
9. nov 2006

lubecka, ja mavam taky tlak pri krizoch pred mrchou. Ale u teba to tak samozrejme byt nemusi. Ja uz zvyknem mat pred menzesom bolesti, ale teraz ziadne. Iba tie sem-tam bolesti v podbrusku. Teraz neboli ani mna nic, ale vecer mozno zase bude. Ja sa s kazdou bolestou bojim,aby sa nespustil menzes. A prsia ta bolia? Mna zatial nejak extra nie.

valhali
9. nov 2006

lubecka a aky test mas kupeny?

lubecka
9. nov 2006

kupila osm si Rapiclear a potom este jednen - dvojbalenie, 2 testovacie pruzky, boli celkom lacne 😉 75 Sk za 2 kusy, no nekup to 🙂 ale co som sa cudovala ked som si ich pozrela tak ten Rapi ma citlivost len 20 a tie pruzky 25 ...

valhali
9. nov 2006

fakt, take lacne testy? Kde si ich kupila a ako sa volaju?

loss
9. nov 2006

babule tie pruzky som mala aj ja,no mne dve palicky neukazali ☹ skoda

valhali
9. nov 2006

loss, nezufaj, vies ze jedneho dna ukazu kazdej. Len niektore babatka na seba nechavaju dlhsie cakat 😉. Tvoje sa narodi v roku 2007,takze uz je pripravene v rade 😉

levon
9. nov 2006

lubecka, čím nižšie číslo citlivosti, tým je test citlivejší 😉
Čiže Rapiclear je citlivejší. Už som to dnes písala v snažilkách, minulý mesiac mi Rapiclear ukázal jasné // a mrcha dorazila presne 😠
A na potvrenie Rapiclearu som si robila tie lacné testy za 70sk 2ks a tie boli negatívne a bohužial aj pravdivé 😖
Tak si vyberte... 😉 Rozhodne, čím menšie číslo citlivosti, tým skorej test zachytí možné tehu 🙂 Veľa šťastia 🙂
Val, ja mám dostať červenú v nedeľu, tak uvidíme 😉

valhali
9. nov 2006

levon, Rapiclerar ti ukazal // a si nebola tehu? 😲

lubecka
9. nov 2006

aha.. tak to som s tou citlivostou trocha pokrutila 😅 sorry..
valhali neviem ako sa volaju ale ak ta to zaujima tak to pozriem a zajtra to tu napisem.. kupila som ich normlane v lekarni.. a tak som si povedla ked su take lacne a dokonca 2 ks ..tak aspon nebudem mat vycitky ze kupujem take drahe ked nebudu opat 2 // 😉

valhali
9. nov 2006

lubecka, ja by som ich tiez kupila, ale ja ked pytam v lekarni tehu testy,vzdy mi daju iba ten Rapi

levon
9. nov 2006

Tak, tak, Val. Aj to sa stáva 😒
Tak mi treba, nemala som byť netrpezlivá a robiť si ho 5 dní pred mrchou ☹
Teraz som už poučená a ak nedorazí tá sviňa, testnem najskôr v utorok 😅 Alebo žeby skôr 😨 😕

lubecka
9. nov 2006

val, dnes pozriem ako sa volaju a mozes sa po nich opytat v lekarnach...

valhali
9. nov 2006

levon, mne ked nedorazi mrcha v sobotu, testnem sa v pondelok rano. takze u teba by ten utorok mohol byt aktualny na testovanie 😉

katy2
9. nov 2006

Ahojte, ako vas tak citam, tak sucitim s vami. Ja som na tom podobne. Kolkokrat si robim test, stale je negativny. Inak, tie 2 teszy v jednom baleni su namacacie a volaju sa Best - 2. Ja som ich kupila za 70 Sk.

gangulienka
9. nov 2006

ja som raz kupila v lekarni test za 40 Sk....citlivost 25

valhali
9. nov 2006

kocky to naozaj? a ja kupujem ten drahy rapiclear, sakra 😠

katy2
9. nov 2006

val, pytaj si 2 testy v jednom baleni. Urcite ti daju ten lacny...

valhali
9. nov 2006

idem zajtra do lekarne, lebo ked sa chcem v pondelok rano testovat, musim ich uz kupit zajtra...a ako sa poznam, jeden hned pouzijem, ja blba. A zostresujem sa, ked bude /

katy2
9. nov 2006

Tie odporucaju pouzit rano, ranny moc je koncentrovanejsi... Ja som ale tiez nevydrzala... A bola len /. Dufam, alebo chcem dufat, ze to tento mesiac vyjde...

gangulienka
9. nov 2006

sa ma lekarnicka opytala ci mi meska ms a ja ze ano, tak povedala ze mi staci aj lacny...inak podla mna je uplne jedno aka je cena dolezita je citlivost....

bybi
9. nov 2006

val, aj ja som mala taky hlien. A tiez ma vecer bolievalo brucho ako pred mrchou, ale vzdy vecer. Tak prajem veeela stastia bambulky, aby vam testiky ukazala // palicky 😉

loss
9. nov 2006

bybi DAKUJEME 🙂

valhali
9. nov 2006

bybi, tak aspon trosku dobra sprava, kiez by to tak bolo aj mu mna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre