Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

cukruska1920
29. dec 2007

no jasnacka...to sa uz nevyhovoris... 😉

vejinka
29. dec 2007

no bolo to davno..nepamatam uz 😀

cukruska1920
29. dec 2007

noooo,,,uz pomaly storocnica

vejinka
29. dec 2007

juj ani mi nevrav za par dni ..mam stvrt storocia.. 😖

cukruska1920
29. dec 2007

fuu...to si zasluzi veeeelku oslavu

vejinka
29. dec 2007

nooo nebolo by odveci 😀

lisula
29. dec 2007

Ahojte babenky sorac ze sa tak mozno blbo pytam ale su spolahlive testy?

cukruska1920
29. dec 2007

lisula...no to tazko povedat...niekedy ti vydu negativne a tehotna mozes byt ale myslim ze sa nane da spolahnut

evitkamalicka
29. dec 2007

haloooooooo 😎

lisula
29. dec 2007

Myslis cukruska ze opacne by to nemohlo byt?

cukruska1920
29. dec 2007

lis...s opacnym pripadom som sa este nestretla...

evitkamalicka
29. dec 2007

cukrus, ja som uz dnes nakupila testiky do zasoby, som neodolala, sa tesim ked prvykrat testenem, ale to si este pockam

cukruska1920
29. dec 2007

kedy chces testnut.....??

evitkamalicka
29. dec 2007

neviem, ale nechcem sa unahlit aby som nebola sklamana

cukruska1920
29. dec 2007

pozri ja som si uz povedala ze co ma byt to bude a nebudem nic urychlovat

kika777
30. dec 2007

ahojte všetky! asi to chcem vedieť ešte moc skoro.....krámy mám mať až okolo 10 januára...takže je to ešte daleko ale neviem, či si to len nahováram, ale pobolieva ma sem tam bruško a včera večer vaječníky a to si dávam veľký pozor na seba, aby som neprechladla. takže pravdepodobne ešte nemá zmysel si robiť test, ked mi ešte nemeškajú, že?!

cukruska1920
30. dec 2007

kika...ako chces ty ale je to zbytocne....pokial teda nemas take priznaky ake maju tehotne...myslim tym bolesti prsnikov, podbruska, zvlastna chut v ustach a podobne...mne meskaju jeden den ale este s testovanim pockam

maahuliena
30. dec 2007

presne tak... je to preto, že si v období ovulácie.. preto to pobolievanie...

vejinka
30. dec 2007

kika..test je zbytocny..pockaj aspom do 15 januara

vejinka
30. dec 2007

mna boli furt...ale zasa u mna to moze byt z teplakov..lebo maju tuhu gumycku 😀 ale su teple..tak ich nosim..ale dnes ma hrozne boli bok.a smeruje to k vajecnikom..a mrcha nikde..no dufam ze ani nepride..test asi urobim skor lebo dovtedy to nevydrzim..takze zjavne spravim testik 3.1. alebo druheho..do 6.1 urcite nevydrzim..som taka pojasena a nervozna ze kludne si tu mrchu mozem oddalovat aj sama 😢

vejinka
31. dec 2007

cukrus ty si testovala?

etka
31. dec 2007

Ahojte dievcata, ak mam poradit z vlastnej skusenosti, netestujte priskoro a budte trpezlive, vyhnete sa zbytocnemu sklamaniu. Ja som testovala 13DPO, lebo lutealnu fazu mavam tak 10-11 dni a vysiel mi pozitivny TT, tak som overila na 14DPO a opat pozitiv...ale, dalsie dva dni som spinila a nakoniec som dostala bolesti v podbrusku a zacala som velmi krvacat aj s krvnymi zrazeninami. V nemocke im vysli vsetky testy negativne...a bolo po radosti a zostali mi len slzy. ☹ Ak by som mala opat testovat, co verim, ze budem 😉 , tak si to necham na 20DPO, skor nie... 🙄 tak aby sme nemali v srdciach smutok a na tvari plac ☹

vejinka
31. dec 2007

presne...ale ked to cakanie ma raz zabije ☹

cukruska1920
31. dec 2007

veji....hej testovala som dnes...vysiel negat a co ty ?

vejinka
31. dec 2007

ja som si test ani nekupila.. ☹ viem ze keby som si kupila tak ich pominam vsetky..pockam este 😒

evitkamalicka
31. dec 2007

tak som tu

cukruska1920
31. dec 2007

no tak vitaj evi

vejinka
31. dec 2007

cukrus..nebola tam ani slabaaa? nic?

evitkamalicka
31. dec 2007

nebojte, rok 2008 bude pre nas ten stastny a vsetky budeme tehu 😉

cukruska1920
31. dec 2007

veji...ee praveze nebola.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre