Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

flamenga
16. mar 2010

nemko a kedy si si robila naposledy test a aký? A ktorý deň cyklu si?

klara20
16. mar 2010

flamenga a prečo sa nepodarí vajíčku uhniezdiť?, ja myslím že sa mi to teraz stalo už druhý krát.V decembri som mala tiež na 9 DPO slabo pozitívny test.

misinn
16. mar 2010

ozaj ja som videla ze jedna baba mala ciarku uz 9dpo ako to je mozne..to je nejak skoro nie?

flamenga
16. mar 2010

klara môže byť zlé vajíčko (aj keď sa oplodní) alebo je slabá výstelka maternice ... čokoľvek

misinn môže, pretože k uhniezdeniu dochádza spravidla medzi 5-10tym dňom po oplodnení. Takže ak sa vajíčko uhniezdi napr. na piaty deň, tak ten deviaty už vychádzajú pekné čiarky na teste, pretože vajíčko už 4 dni produkuje hcg

nemko
16. mar 2010

flamenga dnes som 31 DC a test som si robila cca 27DC

flamenga
16. mar 2010

nemko 🙂 mohla si mať posunutú ovuláciu, preto sa ti predĺžil cyklus. Skúsila by som ešte na tvojom mieste test, keď menzes nikde.... 😉

nemko
16. mar 2010

26DC pozitivny 27DC nega - mam ich v albume

flamenga
16. mar 2010

ten negatívny test mohol byť menej citlivý, preto nič neukázal.... nemáš čo stratiť 🙂 ak si mala 26DC pozitívny test, dnes si 31DC a menzes nikde, skús ešte test 🙂

nemko
16. mar 2010

flamenga uz nebudem testovat, depta ma to viac ako tato neistota, budem cakat a koniec koncov myslim si, ze nie som tehotna

larmimi
16. mar 2010

ja sa tesim na piatok rano, budem testovat 🙂))

nemko
16. mar 2010

larmimi drzim palce 🙂

misinn
16. mar 2010

mne povedal muz aby som vydrzala tiez do piatku, nech si skor nerobim test...no neverim ze vydrzim

larmimi
16. mar 2010

nemko dakujem !! 🙂
misinn kolky DPO? tak vydrz spravime spolu v piatok rano🙂

nemko
16. mar 2010

baby tak sa tesim s vami na piatok, ja nebudem testovat, ale velmi vam prajem //

larmimi
16. mar 2010

nemko a ktory si den cyklu? a aku mavas dlzku? 😉

misinn
16. mar 2010

ja som dnes 11dpo a ty?

nemko
16. mar 2010

dnes 31, mavam okolo 30 takze ja mam este cas 😀 ale testovat nebudem ani zajtra ja si pockam 😉

misinn
16. mar 2010

ja neviem byt ako ty nemko, taka trpezliva...ja som zvedava 🙂

nemko
16. mar 2010

ani ja som nebola lenze ja uz cakam 4 roky 😀 tak som sa naucila 😉

misinn
16. mar 2010

aha to som nevedela prepac

nemko
16. mar 2010

v pohode 🙂 😉 nic sa nedeje prosim ta 😉

larmimi
16. mar 2010

ale aj tak tie posledne dni ked sa blizi termin mrchy to vzdy laka spravit si test🙂

misinn
16. mar 2010

larmini a ty si kolky dpo?

klara20
16. mar 2010

tak ja vam držím palce, nech sa aspoň niekomu podarí 🙂

nemko
16. mar 2010

klara nebud smutna ja som na tom ako ty 😒

klara20
16. mar 2010

nemko my sa uz snažíme o bábo vyše pol roka, minulý rok som mala missed, tak ja by som už tak chcela...
zistili mi že ide zamklnutý potrat 5 dní pred svadbou, tak vies ako mi bolo. chcem na všetko zabudnut, tak vidis a nejdo. začala som brať prvý cyklus sarapis, co si o nom myslis?

larmimi
16. mar 2010

misinn ja som 6/7 DPO neviem presne..
ale prave mam take tlaky v bruchu presne ako pred mrchou ☹

nemko
16. mar 2010

klara my sa snazime 4 roky, co by som dala zato keby som sa uz dockala 🙂 Ja som skusala vsetko mozne, ale uz neverim prirodnym veciam, cajom, bylinkam a podobne.Ja vsetko riesim bud s gynekologom alebo s centrom.Teraz idem na IUI, som po neuspesnom IVF a ked nevyjde IUI idem na dalsie IVFko 😉 Co sa tyka Sarapisu,neviem, neskusala som to.Ja som bola uz aj na genetike, hematologii, endokrinologii 😀 Z vlastnej iniciativy a vsetko mam o.k, skus nejake vysetrenia, mozno sa pohnes ovela dalej, mne to dost pomohlo 😉

misinn
16. mar 2010

larmini, mne neukazalo nic ani na 9dpo...az dnes a som 11dpo

misinn
16. mar 2010

klara musis byt trpezliva, verim ti ze by si chcela...no kazdy mame nieco....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre