Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

saskia1
10. júl 2009

Monika, pridávam sa aj ja ku gratulácií, ja si tiež myslím, že si tehulka 🙂 Ale tiež by som si bola na istom až po návšteve doktora 🙂

reivka
10. júl 2009

tak je to pozit. ja tam čiarku jasne vidim 😉

monika0001
10. júl 2009

dufam.. ale nechcem sa tesit..
ale strasne moc vam dakujem za nazory a ....
juj .....
sak budem vas informovat..

posielam vam cmuky..

A aby som nezabudla.. sla som inak k dokimu lebo mam bolesti v pravom vajecniku a myslela som si, ze mam cystu 😝

biancarv
10. júl 2009

😀 monika len sa nestresuj a pekne si bruško hladkaj a rozprávaj sa s ním aby sa fazulka pekne uhniezdila
a to že to ešte nemáš potvrdené doktorom a nevieš či si naozaj tehu to neznamená že sa s bruškom nemôžeš maznať, ja to robím a tiež ešte neviem či som naozaj tehu 😉

biancarv
10. júl 2009

bolesti vo vaječniku aj to môže byť príznak tehu 😉

saskia1
10. júl 2009

monika, aj moja kamoška, išla k doktorovi s tým, že je asi prehladnutá, lebo ju dosť bolel vaječník, doslova ju tam sem tam pichlo. No a dnes má z prechladnutia krásneho zdravého syna 🙂 Takže si na najlepšej ceste 😀

monika0001
10. júl 2009

hej pocula som vcera, ale aj tak bojim.. poslala som mms setricke od dokiho. som zvedava co mi napise... zajtra urobim dasli rano.. uvidime... no a je naozaj taky aky bol v prvom tehotenstve...

monika0001
10. júl 2009

saskia dakujem... dakujem vam vsetkym.... ved budem informovat... rozmyslam ci este dnes neurobim dalsi.... ale asi ne. pockam do zajtra..

saskia1
10. júl 2009

monika, laľko sa mi to hovorí, ale skús počkať do zajtra rána a skús test 🙂 ráno je najväčšia koncentrácia hcg v moči.

monika0001
10. júl 2009

hej,hej... vyckam.. aj tak si myslim, ze tam nic nebude.. ale brusko ma pobolieva dost.... no uvidime..
bolo by to fajn.. mam dovoilenku tri tyzdne a tak by som si ju na 9 mesiacov oredlzila a potom rovno na matersku 😉
Keby to tak teda bolo... 😝

monika0001
10. júl 2009

Baby DAKUJEM VAM MOC, MOC, MOC!

oliinka
12. júl 2009

ahoj monika,noa j mne ukazuju testy také slabe čiarky a tiež ma pobolieva tak bruško.kedy ideš k dokimu?ja zajtra.ale včera som začala trošku špiniť,tak snad to bude ok.

mylightt
13. júl 2009

Prosim poradte mi niekto. Vysadila som HAK a menzes som vobec nedostala, iba som po vysadeni 2 dni trocha spinila a teraz mi to meska uz 15 dni. Trocha ma boli brucho, ale skor tak picha, sem tam, a tazko od zaludku mi je, inak nic. Inak test som si robila 5 dni po vynechani a negat. mam testnut znova?

jaruska8
13. júl 2009

Oliinka, počuj ma, mala si slabe ciarky a zacala si spinit????? Ja som na tom rovnako, len ma trapi, ze dnes bola tam ciarka slabsia ako vcera, ale bol to iny typ testu, tak neviem... Hm????? Mala by som byt v tretom tyzdni.

oliinka
14. júl 2009

ahoj jaruska8,no musím ti teda aj vám napísať,že som začala v sobotu špiniť a v nedelu viac a rano ked som mala isť k doktorovi na potvrdenie tehotenstva takk som začala dosť krvácať tak ako pri menzese,a test som si skušala robiť a bol jasne negatíny.doktor mi robil sono a vyšetrenia,myslel si,že ide o mimomaternicové teh,tak som išla na moč,a vyšlo všetko negat.povedal,že sa to muselo zomna vyplaviť,ešte ked som bola v skorom štadiu tehotenstva

jaruska8
14. júl 2009

Oliinka, to ma mrzi. :(((((

oliinka
15. júl 2009

aspom tebe nech to dobre dopadne jaruska8 🙂

mzuzka
15. júl 2009

jaruska, testy su rozne druhy. bezne sa na slovesnku predavaju 10 a 20. to znamena, ze 10 je citlivejsia , lebo zachuti uz od 10 IU jednotiek HCG v moci a 20ka od 20. cize ak si spravis jeden den s jednym a druhy den s druhym, nemozes ich objektivne porovnat. ak chces testovat kvoli porovnavanie, tak je najlepsie testovat jednym druhom testu a za rovnakych,alebo aspon problizne rovnakych podmienok. cize ak testujes ranny moc v prvy den, tak aj ostatne ranny moc, lebo v noci sa nehybes,nepijes, malo cikas,tak je HCG vo vyssej koncentracii. a zas naopak, ked denny,tak je nizsie, lebo sa vstreebava pohybom do tela a castejsim cikanim sa obmiena. vidis to podla farby moca.

ja mam vysoko citlive testy 8micky a ten mi zachytil HCG uz 6ty den po ET(bola som na IFV) a ponorili sme do toho isteho mocu aj 25 na porovanie a tam ani len duch.

vela stastia pri testovani a vela vela paliciek 🙂

jaruska8
15. júl 2009

Ahoj Mzuzka,
teraz som si dokonca robila test menej citlivy ako predchadzajuci a pekne mi ukazalo dve ciarky, ta druha je viditelna, naskocila do 3 min., len je slabsia. A moj doky povedal, ze vyzera aj ako negativny, tak ja neviem a nvysetril ma, ze je este skoro. 😒 Tak cakam.

biancarv
15. júl 2009

ahoj mzuzka, chcem sa opýtať, kde si zohnala tak vysoko citlivý test? dakujem

mzuzka
18. júl 2009

bianka, som v UK, tak tu.

mojo
19. júl 2009

Ahojte,
čítala som si Vaše príspevky..., tie ktoré už 100% vedia, že sú tehu, gratulujem.
A tie, ktoré čakajú na výsledky testov, resp. výsledky krvi, či sú alebo niesú - určite sa to skôr, či neskôr potvrdí.
My s manželom sa snažíme o bábo cca 2 roky. Bola som aj na laparo - všetko OK, manžel berie Profertil.
Včera ráno sme robili test a druhá / bola len taká slabučká. 😔
Tak sme kúpili druhý, ktorý urobíme v pondelok ráno. Dnes som ho pozrela zvona a je oveľa silnejšia. tak neviem, ale v pondelok idem určite k lekárovi, tak som zvedavá čo z toho bude. Dúfame, že nám to potvrdí... 🙂 🙂 🙂

mojo
20. júl 2009

ahojte, tak lekár mi to zatiaľ nevyvrátil, ale sa mám ukázať znova o týždeň ... 😒

jaruska8
21. júl 2009

Mojo, ak silnie ciarocka, tak to urcite bude dobre a mas aj nejake priznaky??? Menzes ti uz meska???? Inak, co sa mojich skusenosti tyka, tak naj su testy Mamatest, Rapiclear je sice (vraj) citlivejsi, ale mne sa to nepotvrdilo. A este, ja som asi divna, ale u mna neplati, ze ranny moc je naj. 🙂)))

kosta123
24. júl 2009

mne meškajú 18 dní a 2 testy su negatívne,je to normálne ??? 😒

lauritka
25. júl 2009

kosta mozes mat aj cystu, treba skocit na uzv, a okrem toho si ovulku mohla mat neskor.

kosta123
25. júl 2009

UZV to čo je???

lauritka
25. júl 2009

ultrazvuk, najlepsie ak skocis k lekarovi, nech ta pozrie co sa deje. 😉 mne raz meskala mrcha dva tyzdne a bola to nakoniec cysta z clostylu, ale potom dosla aj bez vyvolavacky, testy tiez negativne. a mavas pravidelen cykly ???

bakosko
25. júl 2009

ja mam dneska13 den po IVF robila som si test len 1 ciarka od rana mam hnedy vytok je to stratene alebo mam pockat

lauritka
25. júl 2009

nemusi to byt stratene, krv ti moze vyjst pozitivna. kedy ides na krv ?:

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre