Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
16. mar 2010

misinn ty si si dnes robila test??

misinn
16. mar 2010

ano robila som si..vidiet tam druhu palicku ale strasne slabulinko, tak slabo, ze ju skoro ani nevidno 😀

larmimi
16. mar 2010

tak to je dobra sprava, co si sa nepochvalila !!! 😉
ja si ale musim spravit v piatok ten test, aj ked bude negativny...lebo nevydrzim....

larmimi
16. mar 2010

aky test to bol? aku mal citlivost?

misinn
16. mar 2010

larmini no sak ved jasne ja si tiez spravim, lebo som zvedava ci bude silnejsia alebo nebude...duuufam ze bude lebo chcem veeeelmi velmi 😀 😀
mam mamatesty, tie su najlepsie- tak mi povedali v lekarni...ten je menej ako 20, ale mala som aj taky co je 10 ale nepovedala by som ze je o nic lepsi..

larmimi
16. mar 2010

no, ja mam teraz rapiclear s citil.10 a potom pepino..ten je tusim az 25...tak v piatok dam RC

misinn
16. mar 2010

larmini no tak som zvedava ze co ti ukaze ten test, dufam ze dve palicky, a dufam ze aj mne zosilnie

larmimi
16. mar 2010

to som teda aj ja zvedava, spravim si ho rano a v robote napisem info flash 😀 😀

larmimi
16. mar 2010

ale znervoznuju ma tie moje predmrchovske bolesti..,aj ked mierne, uz ich poznam ..nieco sa deje 😖

misinn
16. mar 2010

larmini, ved aj ja mam take bolesti sem tam...ale to som mala aj ked som bola prvy krat tehotna... 😉

larmimi
16. mar 2010

ano? to je dobra sprava 😉
ja ked som bola tehotna s malou tak si pamatam len ze som nemala ziadne predmenstruacne bolesti a raz ma vecer strasne boleli bradavky, NIE prsia....
a teraz nic...ved uvidim v piatok 😅

misinn
16. mar 2010

mna tiez vcera vecer boleli bradavky...ved uvidis ved este je aj tak skoro na nejaky priznaky 🙂 🙂 😝

tun1ska
16. mar 2010

čaute baby... 😉
Včera som testovala testom Woman secret, je tuším 20-kový....máte niektorá s ním skúsenosti? bol negat....
Meriam si BT a tento mesiac to vyzerá dosť zaujímavo, napriek tomu, že nemám žiadne príznaky- ani bolesti prsníkov, ako som mala predtým, ked som bola tehu...(4x 😔 😔 )
U nás lekárni nemajú mammatest- ktorý je okrem neho ešte dobrý?
a ešte graf?
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc 🙂

larmimi
16. mar 2010

no...taketo bolesti uz byvaju vo vyckavacej faze, a ty si tehotna !! 😀
ako si to oznamila manzelovi??

flamenga
16. mar 2010

tun a Via Med nemali? Aj pepino je celkom spoľahlivý 🙂

tun1ska
16. mar 2010

flam- ten Viamed je aká citlivosť?

flamenga
16. mar 2010

10 🙂

larmimi
16. mar 2010

mama testy maju v tescu !

mirip
16. mar 2010

no ani by som nepovedala ja som robila pepino ukázal dosť silné // a na druhý deň menzes a to bol 24DC a taký caklus som nikdy nemala mamatest alebo niečo z lekárne to istia tiež nie velmi spolahlivý je rapid akurát tak je drahý dosť

flamenga
16. mar 2010

larmimi mamatest nemajú v tescu! 😀 😀 nemajú ho všade... to záleží od lekárne... ja som napr. v KE Nad Jazerom mamatest zohnať nemohla, všade mi pchali len RapiClear... tak som to riešila Pepinami z Tesca.... tu v Tv nie je problém s Mamatestom a zohnala som tu aj ViaMed o ktorom v Ke Nad Jazerom ani netušili 😉

misinn
16. mar 2010

larmini, ale ked ja neviem ci som, myslis ze je to uz iste? 😀
moj muz este nevie,akoze vravela som mu ze som si robila, lebo robila som si uz 9dpo a bol negativny...na to nepovedal nic...a dnes som mu vravela ze sa mi tam uz nieco crta ale tak on tomu zatial velmi neveri

larmimi
16. mar 2010

to je sranda ze tu na MK to vieme skor ako vsetcia ostatni 😀 😀 😀
ja teda ked budem mat dve ciarky budem oslavovat...moj manzel ma v piatok meniny, to by bol darcek, ze?

larmimi
16. mar 2010

flamenga v tescu v trencine som ho videla na vlastne oci !!!! 😀 😀 😝

misinn
16. mar 2010

larmini, nooo to by teda bol 😀 😀
ja som bola na moje narodeniny 11.3 u mojho gynekologa a povedal mi ze sliznicu mam taku zvacsanu ako keby som bola tehu. 😝
no uvidime teda

flamenga
16. mar 2010

larmimi 😀 😀 😝

liana189
17. mar 2010

monique3: ahoj moja ,tak som bola u gina a uz to tam videl,tak som bola taka stastna a objednal ma na 22.3 tak uvidim co bude dalej 😀 😀 ,som tu dlho nebola, lebo sme s priatelom vybavovali svadbu 😝 ,takze 8.maja sa vydavam...a som rada ze mi fararko dovolil tak skoro,lebo inak u nas moze byt svadba az po pol roku 😝 😝 ,ale citim sa super a vobec mi nebyva zle,co mi je dost cudne,jedine ze ma velmi ale fakt velmi bolia prsia 🤐 .A uz ti povedal lekar aj termin? sa tesim moja ako nam to spolu vyslo 😀 😀

gerdusha
17. mar 2010

ahojte dievcata...chcem sa spytat...co myslite, ma vyznam robit si dnes navecer tehu test i ked je to Via-Med s citlivostou 10..dnes som 12 DPO...zacinam byt veeeelmi nedockava...grrr

brita
28. mar 2010

Ahoj Kocky, prosim vas o radu, lebo fakt si nemam o tom s kym pokecat. Len na margo poviem, ze sme absolovovali pre dvoma rokmi niekolkokrat IUI a IVF bez vysledku a tak sme uz dalej radsej nepokracovali.Ja mavam 26 dnovy cyklus. Dnes je to uz 5 den, co mi meska mrcha, cize 32. den cyklu. Robiala som si Mama test a bola tam len jedna palica. Prosim vas, co mam robit, ako dlho mam este cakat? Mozem byt tehotna? Som z toho uz na nervy, neviem, na com som. ☹ Este nikdy mi mrcha takto nemeskala. dakujem

lalia123
28. mar 2010

Ahoj Brita,

A nesledovala si si tento mesiac ovulaciu? Nerobis si merania BT a podobne? Nemas priznaky na mrsku?
32 den cyklu je uz podla mna dost vela na to, aby Ti test potvrdil, ci si alebo nie si tehu. Ale zase - ak si mala posunutu ovulaciu, test nemusi este nic zachytit a mozes byt tehu. Skus este pockat do stredy. Ak mrcha dovtedy nepride, chod radsej za doktorom, aby potvrdil/vyvratil vsetky pochybnosti. Drzim palce 🙂

brita
28. mar 2010

Ahoj Lalia,
vies moja, ja nikdy neviem, kedy mam ovulaciu, mam to take rozhadzane a BT si nemeriam. Čítala som tu na Konikovi kadejake skusenosti kociek, ze napr. niektorej test ukazal pozitivitu aj po 10, dokonca 14 dni po termine ocakavanej mrchy, inym zase ukazal hned na 28. den cyklu, no proste tych skusenosti je hrozne moc ☹ Skusim teda pockat do stredy, ako hovoris, to by mal byt 35.den cyklu a testnem opat a skusim rapiclear test pre zmenu. A ak bude zas negativny a mrcha nikde, asi pojdem k doktorovi. Inak nechapem, co moze byt pricinou toho meskania, ak nie som tehu ☹ Dakujem za radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre