Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

malemimi
14. feb 2010

jaaj boze citam toho dost ale toto som sa tusim nikde nedocitala =(
dakujem ti
ja mam trochu strach lebo som mala pred par rokmi silny zapal matrnice a vajecnikov a mam strch ze sa mi neudrzi plod a dufam ze aj to ze som od mala jazdila na koni nebude problem 😒

reisi
14. feb 2010

jaj kiezby to tak i u mna bolo 😝

zuzanockamt
14. feb 2010

malemimi ... no snad to bude dobre 🙂 ... hlavne na koni nejazdi aj teraz 😉 ... ja sa nejako specialne co sa tyka pohybu neobmedzujem ... ani stravu som specialne neupravila ... zopar veci mi prestalo chutit, tak ich nejem ... ale inak v podstate to, co predtym

malemimi
14. feb 2010

pride beboj!!!! 🙂

zuzanockamt
14. feb 2010

reisi ... no budem drzat palce 😉 ... a ked nie, taak dalsi mesiac 😉

malemimi
14. feb 2010

no jasne uz mi to aj priatel povedal 🙂
no ja sa chcem vyvarovat napr ovocnym cajom to pisali ze nie je dobre a pecen ako mäso nie je dobre a tak akurat takym veciam a MC donaldu neviem ci budem vediet odolat 😀 😀 haha

reisi
14. feb 2010

malemimi, jazda na koni napomaha x veciam, takze to by som sa na tvojom mieste vobec neriesila, praveze to mas plusy k dobru. A zapal meternice a vajecnikov si mala zrejme prelieceny a vylieceny a nemusel zanechat ziadne nasledky, kedze si v podstate bez problemov otehu!Neboj malokto je uplne zdravy a predsa babo donosi a je vela zien i s vaznymi diagnozami a dietatko maju.

zuzanockamt
14. feb 2010

ja ovocne caje pijem normalne a este aj roibos ... nechutia mi konzervy, uz dokonca ani rybacie a salamy suche, len sunkova salama ... no vnutornosti som nejedla ani predtym

malemimi
14. feb 2010

🙂 ved hej snad to bude dobre....
a verim tomu ze sa to aj tebe podari 😉 🙂

reisi
14. feb 2010

a jazdit tehotna by ta hadam ani nenapadlo 😀

reisi
14. feb 2010

vdaka a zajtra mi drzte palce ak ma v poslednej chvili necukne a test zostane neocikany 😝

malemimi
14. feb 2010

no to janse ze nie uz som asi pol roka nejadzila ja som sa totiz v zivote jazdeniu chcela venovat ale ako si to nevyslo a to je na dlho ale chodila som aj na jazdecku skolu a moc mi to chyba ☹ mozno po tehu ak by sa nasla nejaka slusne zarabajuca praca pri konoch by som sla ale inak nie na SR je to zle platene 😒

zuzanockamt
14. feb 2010

reisi ... drzime palce 🙂 ... prid sa podelit o vysledok 😉
malemimi ... no na SR je viacero prac zle platenych 😝 😝 😝

malemimi
14. feb 2010

🙂 no uvidis 😉 budem ti urco drzat palceky a moooooooooc strasne ti to prajem 😀 😀 😀

malemimi
14. feb 2010

zuzanockamt
no to mas pravdu aj teraz co robim v poistovni tak nie je vyhra 😒 a to ma pochvalili ze som najlepsiea na SR z oddeleni ☹ a ani odmenu som nedostlala a ani zvyseny plat nic

zuzanockamt
14. feb 2010

ja robim v skolstve, takze o platoch radsej pomlcim 😠

reisi
14. feb 2010

zlate ste, dakujem. Zajtra sa ozvem.

larmimi
15. feb 2010

Reisi, dakujem...je mi jasne ze negativny test, mozem ocakavat mrchu kazdym dnom...aj ked som mala dostat uz v sobotu🙂 a co ty? aky bol test?

reisi
15. feb 2010

ahojte, moj test tiez negativny, tak figa borova bude 😠 Larmimi, postupujeme do dalsieho kola 😝 Mala je chora, tak neviem kde mi hlava stoji.

titulienka
15. feb 2010

mozem sa pridat s negat. tehu testom 😠 😠 😠 ...mrcha sice nieje ale aj tak viem , ze s toho nic nebude 😠 😠

reisi
15. feb 2010

titulienka jasne pridaj sa 🙂 vsak raz tie testy pozitivne budu,my si na ne pekne pockame 😝 😀

titulienka
15. feb 2010

reisi ..no jasneeee....som uz 4 den po dobrati duphastonu a mrchana stale nikde a samozrejme test negativny 😠 😠 ..tak som si povedala ze uz netestujem ...pripadne o taky tyzden 😝 ....no ale pre istotu sa chystam v stredu na krv..ked ma dovtedy mrcha neprekvapi

larmimi
15. feb 2010

baby ale pokial kvapka krvy nekvapne nic nie je stratene 🙂) haha, na testy sa neda na 100% spoliehat

titulienka
15. feb 2010

larmimi..to iste si hovorim......neni mrcha - som tehula 😀 😀 ...len dokedy 😅

filipka21
15. feb 2010

ahoj baby mozem sa aj ja ku vam pridat??????Mam taky problem 27.1. som dostala mrchu no mala som ju jeden den a len som spinila.Stale neviem co si mam o tom myslet teraz mam strasne bolesti prs a sem tam aj v podbrusku a sem tam mi je zle 😝 test sa bojim spravit 😕

titulienka
15. feb 2010

filipka juuuuuuuuuj uz davno by som testovala 😉

neboj a testni ...a daj nam vediet 😉

filipka21
15. feb 2010

dobre tak dnes to skusim no bojim sa 😅

larmimi
15. feb 2010

a preco sa bojis ? nechces...? sprav test aspon budes vediet na com si..ja osobne by som chcela , jednu vec. AK ma mrcha prist, tak nech pride co najskor...lebo takto tieto meskania to neni normalne..a negativne testy...

larmimi
15. feb 2010

a ja uz ani neviem do ktorej lekarne mam ist..vsade som bola...mala som si ich kupit 10 naraz 😀

larmimi
15. feb 2010

titulienka, reisi , kolko vam meska? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre