Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lauritka
9. feb 2010

luckam keby si merala BT, tak to vies presne co sa deje 😉

makovicka53
9. feb 2010

kiez by som si to vedela aj ja merat...od kedy sa to zacina merat a kedy je ovulka...???

titulienka
9. feb 2010

makovicka ....skus prist k nam do temy grafy a tam ta k tomu zasvietime 😉 a naozaj spoznas svoje telo 😉

makovicka53
9. feb 2010

idem to pohladat...inak ja soms a uz zaregistrovala na fertility...ale zial nerozumiem nicomu hehe..

makovicka53
9. feb 2010

lauritka idem postudovat...a zacat mozem kedy ci hned ako dostanem?ak vobec?xi

lauritka
9. feb 2010

kedy si mala mrchu nposledy ?

flamenga
9. feb 2010

luckam:

http://www.edusan.sk/mam_problem/texty.php?id=1...

na tvojom mieste by som vymenila gynekológa 🙂 Možno pri ňom prichádzaš o drahocenný čas, počas ktorého by bolo treba niečo riešiť 🙂 ak chceš druhé bábo 🙂

makovicka53
9. feb 2010

10.1 som mala naposledy

lauritka
9. feb 2010

no tak to uz by si mala dostat teraz niekedy. zacni potom merat po mrche 🙂

v podstate by si mohla zacat aj zajtra, ale kedze este nepozaname tvoje bezne teploty, budeme len hadat.
ale skusit mozes. 😉

makovicka53
9. feb 2010

ale myslis ked mi skonci mrcha alebo hned prvy den ako mi zacne...prepac za blbe otazky ale fakt neviem

lauritka
9. feb 2010

staci az po mrche, len si zvol nejaky cas, a ten isty cas musi merat kazdy den , hned po prebudeni.
ak spis dlhsie, nastav si budik, zmeraj a spi dalej 🙂 este ja polhodinka plus, minus je pripustna.

makovicka53
9. feb 2010

jasne dakujem pekne....tak po mrche zacinam a budem zapisovat... 😉 ..

tinkapn
9. feb 2010

Aj ja asi zacnem po mrche (ktora by uz ale nemusela prist 😔 )

makovicka53
9. feb 2010

tinkapt mi daco hovor...tebe tiez meska?

tinkapn
9. feb 2010

Makovicka nie, mne este nemeska, ja som v čakacej fáze teraz 🙂 Mám ju dostať budúci týždeň, ale nemusela by už prísť ani ďalších 9 mesiacov, ale asi príde 😔

makovicka53
9. feb 2010

ako vies ze pridee...mas dajaku istotu 😉

minka051
9. feb 2010

Je aj pri tehu nejaká teplota alebo to sa nemeria

flamenga
9. feb 2010

minka pri tehotenstve môžeš mať zvýšenú telesnú teplotu 🙂

makovicka53
9. feb 2010

naozaj?a mne je tiez dajak divne akoby som sla byt chora...

flamenga
9. feb 2010

áno 🙂

makovicka53
9. feb 2010

hiiiiiiiiiii....boze tie nadeje ale ked ten test mrchovsky nechce nic ukazat...a navyse ma dnes boli o dost viac bruchooo...juuuj

malemimi
9. feb 2010

🙂 Ahojte! čítam tu že niekto čaká na menštruáciu aj ja čakám..
mám nepravdielnu menštruaciu neikedy mi pride za 21 ndí niekedy za 36 dní a tak a teraz čakám tiež aj keď by som ju najradšej nedostala haha 😀 menstruaciu som mala 9.1.10 takže očakávam ju dnes alebo zajtra ale kto vie možno príde aj neskôr .
S priateľom chceme bábo a mesiac od 20.12.2009 sa o to pokúsame ale zatiaľ nič..je to síce krátko ale aj tak sme nedočkavy a netrpezlivy... tak snáď táto menštruácia nepríde ...
už min 4 testy sme skúšali či sa niečo nepodarilo ale zatiaľ nič
a Vám taktiež držím palčeky 🙂 🙂

xxveronikaxx
9. feb 2010

čakáte a čakáte

makovicka53
9. feb 2010

snad sa aj dacoho dockame 😀

xxveronikaxx
9. feb 2010

makovicka53

Treba len tomu nechať čas a dočkáte sa toho

malemimi
9. feb 2010

makovicka53 tieto pociti poznam to su halušky teda si myslim lebo tiež mi nebolo dobre a bolelo ma dosť podbruško a spravila som si tehu a nič...prišlo sklamanie ☹

makovicka53
9. feb 2010

veron ja viem...len ja sa snazim uz vyse roka a to je uz dost dlha doba preto ta nedockavost a nervozita ☹

xxveronikaxx
9. feb 2010

makovicka53

My sme s manželom chceli dieťa až neskoršie vobec som nebola pripravená na tehotenstvo ale veľmi som chcela dieťa sme chránili naš sexualny pomer a len jedina kvapka spermii nám dopriala bábätko.

makovicka53
9. feb 2010

no vidis ake ste mali stastie...ale zial je kvantum zien ktore maju s tym problem...a ja patrim medzi ne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre