Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kafulienka
27. jan 2007

lyzenka, uplna pravda - ja som si priniesla zo slovenska 4 baby testy, no a ked hovorim mangelikovi, ze musim si ist kupit test, tak mi hovori, ze ved nemusis, ved nevies, ved si si kupila 4 este doma...no to bolo vysvetlovaciek, ze som za jediny mesiac minula 4!!!! A zbytocne, tak sa so mnou 30 sekund vobec nerozpraval 😀 😀 😀 , ze uz mi strasi atd atd, ved to poznate, no a este ked ten dalsi vysiel opat len s jednou palicou!!! Tak som uz MUSELA 😀 na ten dalsi pockat, kym mi predsa len nebudu meskat aspon 5 dni 😵

bublinkajasminka
27. jan 2007

kafu - ale si už za vodou čakáš mimi že???

kafulienka
27. jan 2007

bublinka, ano, boli na testiku vytuzene //,
kedze idem k lekarovi buduci tyzden, tak az potom to bude naozaj 😅

fafa
27. jan 2007

Bubli vydrz,nerob testy, ved co sa tym zmeni...ja som tri roky cakala na dve palicky, testy kazdy mesiac - niekedy aj dva...uz som normalne striedala lekarne, co mi to prislo divne...potom som bola na laparoskopii a povedala som si, dost testov. Vydrzala som a ked mi meskala dva tyzdne isla som k dr a na sono....a bol tam uz nas Samko...bol to super pocit...drzim vam palce 😵

bublinkajasminka
27. jan 2007

kafu - blahoželám ti.....
fafa - hmm zaujímavé - díííky

govinda
27. jan 2007

aj ja míňam kopec prachov za testy, ale čo narobím so sebou. Pri svojom dlhokánskom cykle som strašne netrpezlivá. A ani neviem, či mám ovu, takže možno testujem úplne zbytočne. Doma mám v šuflíku asi 2 testy, ale ešte si ich nerobím, najskôr budúci víkend. Dnes som 33 dc, ale naposledy mrcha prišla až 42 dc, takže musím vydržať aspoň do toho budúceho víkendu 😒

loss
27. jan 2007

gov tak drzim palce 😉

govinda
27. jan 2007

loss, ďakujem, budem sa snažiť, ale už som zdeptaná z toho večného čakania. Stále len čakám a čakám, ani neviem, či mám ovu, a stále čakám a zrejme zbytočne. ☹

bublinkajasminka
27. jan 2007

govi, loss - ja mám tušák že som tehu....od ovu do menzesu mám 14 dní a vraj je to stabilný dátum som počula a tá teplota zvýšená ráno tiež sa mi nevidí.....tak neviem a krámy nič.....uvidíme

govinda
27. jan 2007

bubli, tak počkaj aspoň do utorka a zopakuj testík. A zajtra si odmeraj teplotu, ale ešte predtým, ako vyjdeš z postele 😉

hyacint
27. jan 2007

Ahoj, my bábo plánujeme až za nejaký čas, tak teraz mám HAK - náplasti - ale nejako sa mi jedna minule odlepila a aj keď som dostala teraz MZ, tak podstatne slabší ako zvyčajne - tak si nie som istá - myslíte, že to môže znamenať, že som tehu? Dá sa použiť normálny test z lekárne aj keď som mala HAK? Ďakujem za odpoveď a želám pekný we.

govinda
27. jan 2007

hyacint, myslím, že by nemal byť prolém v použití testu z lekárne

akatka
27. jan 2007

kafulienka, tak to sa velmi tesim, ze jednej z nas to konecne vyslo 🙂
ja som si vcera kupila ovulacne testy, tak to skusim este takto...
bublinka, tak ak to budes vediet na 100%, ozvi sa... drzim palce 😵

loss
27. jan 2007

bublinka aj ja ti velmi prajem fazulecku do bruska a daj vediet 🙂
govi neboj mozno uz buduci mesiac budes tehulka

govinda
27. jan 2007

loss, to by bolo super, radšej ani nedúfam, pri tých mojích blbých hormónoch 😠

loss
27. jan 2007

babo pride ani nebudes vediet ako 🙂

govinda
27. jan 2007

loss, ďakujem ti 🙂 . Aj ja verím, že to raz musí vyjsť 😉

loss
27. jan 2007

jasne 🙂

miriamka
27. jan 2007

Baby...ja mam tiez uz nutkanie si spravit testik,lebo mam 3 dnove meskanie...ale na zaklade minulomesacnych sklamani ked boli negativne to zu nechavam na nahodu.Snad mrska tento mesiac nedorazi 😠

martinka211
27. jan 2007

Ahojte...mozem sa k vam pridat?Tiez by som velmi rada bola tehu, ale zatial to nejako nevychadza ☹

loss
27. jan 2007

martinka februar je plodny tak sup sup do snazikovania 🙂 vela stastia

loss
27. jan 2007

miriamka ja som testovala 5dni pred a uz tam boli skoro mi vypadli oci,dnes som robila treti a vsetky su dvojpalickove,tak ti drzim palce 🙂

svistinka
27. jan 2007

caute!Mne sa dnes v teste objavili //, ale musim este skocit k doktorke, nech mi to potvrdi! Moja kolegyna tiez otehotnela v tomto case, takze budeme v praci 2 tehulky 😀 😉. Tak drzim palce vsekym nech to vyjde!!!

govinda
28. jan 2007

lossík, gratulujem k // paličkám 😉 😵

ninocka
28. jan 2007

loss gratulujem

loss
28. jan 2007

svistinka aj ja gratulujem zelam krasne tehulkovanie bez problemov
babulky dakujem,den ked som ich tam nasla bol tym najkrajsim v celom tomto mesiaci dufam len ze malicke bude rast a nerodi sa 🙂 este raz dakujem

govinda
28. jan 2007

lossík, tentoraz to musí vyjsť. Musíš na seba dávať pozor. A kedy sa chystáš k lekárke?

loss
28. jan 2007

Idem na sono 12.2 tak sa bojim ale aj tesim ze male uvidim

govinda
28. jan 2007

loss, super. Nebojkaj, zbytočne sa nestresuj 😉

haninkal
28. jan 2007

Dobré ránko,
prosím mohl by mi někdo vysvětlit co je "DC"??

Děkuji 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre