Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lenkaks
23. máj 2011

@irriss mne by ani nevadilo to tehotenstvo,ja by som sa tesila 🙂 no pisem ako blazon,prepac,ale uplne som cela zamotana z toho 😀 aj mojej mamy kolegyna mala menstruaciu az do prvych pohybov ale to bolo 30 rokov dozadu....neviem,ze ci je to este v tejto dobe mozne 🙂 len ten teh. test je negat...tak to asi mimco nebude ☹ ja len tak,ze ci s tym nemate niekto skusenosti ze by ste mali nestruaciu aj pocas tehotenstva....

irriss
23. máj 2011

@lenkaks
Vis, to je problem dost individualni...
Ja jsem spinila take dost dlouho, ale pricin bylo vice, nebylo by spravne, kdyby Ti sem nekdo napsal a popsal svoji situaci, pak hrozi, ze se ji chytnes a budes ji povazovat i za svoji...a to by byl zacatek konce, nicila by ses..Proto ti doporucuju jit k lekari, nehlede na objednani bych sla brzy rano, kdyz jsou odbery krve a sla bych tam jako urgentni pripad, ze se mi to nezda a ze potrebuju "pomoc"..v takovem pripade Te zadny lekar NESMI odmitnout a musi poskytnout pomoc...i kdyz se nasledne ukaze "zbytecnost"...i kdyz i "zbytecnost" je realtivni, protoze dusevni potreba a fyzicka se prolina...a Ty ted potrebujes vice pomoc dusevni, nasledne fyzickou..Zklusila bych vazne jit k lekari a bez objednani, hned zitra brzy rano 😉
"Prilisna TOUHA po miminku nas obcas zradi...ale patri k tem nejkrasnejsim pranim a ocekavanim!" Tak nezoufej, pokud to nebude ted, bude to priste....hlavne se netrap
Hodne stesti 🙂

vierka0
23. máj 2011

@lenkaks ale to ze mas menstruaciu pocas tehotenstva, nema vplyv na rast hcg = vysledok tehotenskeho testu ! teda aj ked budes menstruovat a budes tehotna, tehotensky test bude pozitivny rovnako ako keby menstruacia neprisla !

irriss
23. máj 2011

@lenkaks...@vierka0 ma pravdu..kdy sis delala posledni test??

piacere
23. máj 2011

@lenkaks aj keby si bola tehotná, nemôžeš cítiť pohyby v druhom mesiaci, teda v nejakom 8tt... prosím ťa... 😕

a tehotenstvo s menštruáciou v prvých mesiacoch existuje aj dnes 😀 , ale iba v tom prípade, že má žena pozitívny tehotenský test 😝 Ako tu už bolo písané, menštruácia počas tehu nemá vplyv na rast hcg, takže test už v tom čase musí byť pozitívny 😉 Takže ak si mala menzes a test je negatívny, tehotná nie si... a "kopkanie" sú črevá 😉

lucia1181
23. máj 2011

@lenkaks aby si vedela na com si,tak nech ti urobi odbery tvoja obvodna lekarka,ci lekar na HcG,tam nemusis cakat mesiac.alebo je aj kopec sukromnych centier kde ta objednaju aj hned.ak si tehotna,tak krv to ukaze,mala by si tam to HcG.ale podla mna tehotna nie si.

lea101
24. máj 2011

Ahojte snazilky a tehulky, mozem sa opytat na vasom fore otazocku? Ja vacsinou fungujem na IUI fore ale nenasla som tam takuto temu 😀 Mate niekto skusenosti s Gravitestom? Ze by ukazal falosne pozitivny vysledok? Po zaschnuti celko silna ciarka druha popri harnach a slabo ruzova smerok ku stredu? Ja s nim nemam skusenost, tak vyzvedam ci je znamy falosnymi pozitivnymi spravami 😒 🙂 dakujem za kazdu radu 🙂

miminkoooo
26. máj 2011

ahojte baby moze mi niekdo pomoct???? dneska som robila tehotensky test a vysla mi jedna ciara uplne tmava a aj drauha, ale trosku svetlejsia. teraz co??? a meskaju mi kramy len 1 den, som alebgo nie ?, 😢

bettina
26. máj 2011

@miminkoooo gratulujem🙂

dugyna
26. máj 2011

@miminkoooo no skus zopakovat zajtra alebo pozajtra ciarka by mala zosilniet.ale ak je druha ciarka" duch" jemnejsia tak si tehotna

leleh
26. máj 2011

@miminkooo gratulujem k tehu 🙂

miminkoooo
27. máj 2011

bambulky asi s toho nemam nic, som smutna dneska rano mi došli kramy, a normalne ako zvykne tak ze asi som zle vydela alebo neviem, moze to byt ze som tehotna a mam kramy, len este by
mi dosli kramy? noh neverim tomu, a som trosku sklamana,

vavrenka
28. máj 2011

@miminkoooo kramy mozes dostat,ja ked si tehu, ale su omnoho slabsie a kratsie ako bezne.. ak by si mala fakt slabe a kratke, tak si potom urob este raz testik, a uvidis..

adusa700
29. máj 2011

ahojte chcem sa opytat mozem byt tehotna ak mi meska MS 4dni ale test bol negativny citim pichanie v bruchu obcas ale nebolia ma prsia vobec ddiky za odpoved

vavrenka
29. máj 2011

@adusa700 mozes byt a nemusis. to zavisi o.i. aj od toho, kedy si mala ovulaciu, cize kedy mohlo dojst k oplodneniu. 10 dni po oplodneni by ti uz test s citlivosotu 10 by mal byt pozitivny, ak si tehu. Ak mas test s mensou citlivostou (t.z. ze zachytava nie 10 jednotiek tehu hormonu v moci, ale reaguje az viac jednotiek - to mas vzdy napisane na krabicke), tak ti tehotenstvo ukaze neskor..
mne napr. mamatest s citlivosotu 10 ukazal tehu 8 dni pred MS a kamoske nejaky test s nozkou citlivostou neukazal tehu, aj ked jej MS meskala 2 tyzdne!!! A uz ma maleho synceka a ja sa chystam na prorod 😉

g_abinka
19. jún 2011

Ahojte, potrbujem poradit, este som nedostala menstruaciu a som v anglicku.neviete kde by som mohla kupit tehotenský test? dakujem

eviq
19. jún 2011

@g_abinka zeby v lekarni?

lenkaks
19. jún 2011

@g_abinka V tescu,ale tom je uz asi zavrete...aj v kazdej drogerii maju...ale asi az zajtra....

jania023
5. júl 2011

@vavrenka ahoj ja tetujem jak blazon uz tyzden a satle bielo neviem ci uz to mam vzdat ci este predsa len?
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

vavrenka
6. júl 2011

@jania023 no, v gafoch nie som velmi zbehla, ale ten tvoj vyzera zaujimavo, ale to by ti uz mohol aj testik ukazat...hm, hm

momamo
7. júl 2011

Baby myslite si ze je hlupost si robit tehu test po 4 dnoch po sexe?? Velmi chceme babätko ...Prosim poradte!!!!

ludinka
7. júl 2011

@momamo urcite nie
test ti ukaze tak 12 den po ovulacii vysledok(vynimocne aj 10 den) takze ak chces testovat skor ako ti meska musis vediet kedy mas ovulaciu
chapem ta, ja som tiez na zaciatku testovala ako blba 😀 ale ver mi ze su to vyhodene peniaze takto skoro 😅

momamo
7. júl 2011

dakujem🙂

ludmilka86
11. júl 2011

Ahojte baby, chcela by som poradiť. Robila som si 2 tt asi pred dvoma týždňami, vyšli mi však negatívne. Dnes som si robila ďalší, no aj ten bol negatívny...menštruáciu som mala naposledy 25. mája. Po niekoľkých dňoch, ako mi meškala som sa už začala tešiť na bábo, aj keď sme ho s manželom práve neplánovali. Teraz neviem, čo si mám myslieť... Zajtra sa chystám k lekárke...mala niektorá baba podobné skúsenosti. Normálne sa začínam báť čo so mnou je, keď skutočne nie som tehotná. HA neužívam od novembra.

majka250
13. júl 2011

baby ja by som potrebovala poradit. mne uz menstruacia meska dnes 11 den.pred dvoma dnami som si robila test a vysiel negativ.mam strasne vykyvy nalad a z praveho prsnika mi po zatlaceni vychadza biela tekutina.nemam ziadne priznaky ze by ny mala prist menstruacia.mozem byt tehotna aj napriek negativ.testu?dakujem za odpovede

vierka0
13. júl 2011

@majka250 urcite chod k lekarovi, 11 dni po planovanej ms by uz test mal byt jasne pozitivny..tehu to podla mna nebude

jananis
20. júl 2011

máte niektorá podobnú skúsenosť? Snažili sme sa o babatko- ovuláciu som mala 4-5.7. po ovulke som cítila bolesti v podbrušku, hlavne dopoludnia, neskor som ráno mala aj jemne závraty a zvýšila sa mi chuť do jedla, mala som pocit, že som stále hladná.. robila som si test pred MS ale bol negatívny, no aj tak som sa cítila ako tehu. Ale dostala som menzes, test som si zrobila po 1 dni MS ale bol negatívny. Mám si ho zrobiť aj ked mi skončí menzes? Stále mám také zvláštne iné pocity - MS vraj može byť aj počas tehu. Ale možno si to len namýšlam.

adrioska
21. júl 2011

@jananis MS moze byt pocas tehu, ale byva slabsi a kratsie trva. Aky si ho mala Ty? Inak ja som mala take iste priznaky ako Ty, furt som nieco chrumala v tom obdobi pred MS, co inokedy byva naopak, teda ze pred MS mi byva zle a nemam chut do jedla. AJ som mala bielozlty vytok a meskala mi MS,ale tehotenske testy negativne. MS mi meskala 4 dni, potom prisla. Asi som mala biochemicke tehu, co som sa tu o tom docitala. Nemohla si mat aj Ty to?

jananis
21. júl 2011

@adrioska no to neviem...menzes som dostala o dva dni skor, trval normalne 2,5 na, potom už len slabý. Ale test negatívny. Niekedy mám pocit, že mám čudnú chuť v ústach a pobolieva ma v podbrušku.. Neviem myslela som si že som tehu lebo sme sa snažili počas plodných dni. Aké je to biochemické tehu?

adrioska
21. júl 2011

@jananis Biochemicke tehotenstvo je ked, dojde k oplodneniu vajicka,ale to sa neuchyti v maternici a tak odide spolu s krvou pocas menzesu. Ale vtedy zvykne meskat MS a Tebe prisla skor, tak neviem, co mozes mat Ty. Tak skusaj este testovat alebo zajdi za doktorom,ak sa Ti nieco nezda. Citala som uz aj o takom pripade, ked k uhniezdeniu oplodneneho vajicka v maternici doslo tesne pred MS.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre