Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

cervena_ciapocka
27. jún 2009

ma zmyslel testovat poobede?
a co ak bola ta slaba ciarka predtym len falosna?

cervena_ciapocka
27. jún 2009

ale asi skusim teraz ... nebudem uz mat ziaden test doma a budem musiet byt spokojna 😀

cervena_ciapocka
27. jún 2009

ale ak sa tam znova objavi nejaka slaba ciarka tak ma asi porazi 😀 😀

perla200
27. jún 2009

má zmysel, ja som testovala najprv s jedným testom naobed - slabá čiarka....a potom iný test a o dve hodiny a bola tam....ked tam je tak tam je...ked tam neni tak tam neni.....

flamenga
27. jún 2009

ciapocka smelo do toho 😵

cervena_ciapocka
27. jún 2009

Tak ja uz neviem baby. Test bol negativny. Pred troma dnami slaba ciarka a teraz vobec nic. Lenze uz par dni mam pichanie a bolesti v podbrusku, co nikdy pred MS nemam a neviem si to vysvetlit.
Dufam, ze ked ma mrcha prist, ze pride aspon na cas 😀

perla200
27. jún 2009

ciapocka.... tak ktovie....inak aj ja som mala asi 4x po sebe slabú čiarku a menzes prišiel, to zakaždým ked som testovala skôr...a potom som testovala 5 dní po meškajúcej mrche a boli //...tak ktovie...uvidíš ved 😉

lenkale
28. jún 2009

Ahojte dievčatá. Ostali mi ovulačné a tehotenské testy. Lacno predám. Sú overené 🙂

cervena_ciapocka
30. jún 2009

Ahojte, dnes som 30 DC. (cyklus zvyknem mat taky 28-32 dni) Myslite, ze dnes by mi uz mohol test ukazat "pravdivy" vysledok? Teda ci ano alebo nie?

lulu19
30. jún 2009

ahojte baby chcem sa opytat nieco a ted apotrebujem radu v sobotu mam dostat mrchu ale uz skoro dva tyzdne ma bolia prsia vcea som skusala test a vysiel negat myslite ze bolo skoro na test este vcera som bola 21 dc myslite ze keby som tehu tak mi to uz ukaze test dakujem za odpovdd

nela00
30. jún 2009

ciapocka, lulu zavisi to aj od ovuly, kedy ste ju mali, kolko ste dpo. niektore baby mali // aj na 10dpo, iné az po 15dpo alebo az ked im meskala mrsula aspon tyzden

katkaajurko
3. júl 2009

Ahojte - mate skusenosti s testom rapiclear - ze robi "duchov?" rano som si spravila test a druha ciarka bola len takych duchom v pozadi ale bola tam -ale fakt viditelna len v urcitom uhle pohladu - nastval ma ten test 😀

lyndus
3. júl 2009

katkajurko, ja som na tom teste mala tiez najprv iba dušika, čiarku bolo vidiet az po dvoch hodkach... ale ciarka postupne silnela, tak drzim prsteky 😉

katkaajurko
3. júl 2009

fakt?

lyndus
3. júl 2009

sak kukni do albumu, fu tam fotocky 😀

katkaajurko
3. júl 2009

ale moj duch bol fakt vidiet iba v urcitom uhle-skor to vyzeralo tak -ze v pozadi bola naznacena palicka-kde by sa ta druha palicka mala ukazat keby bol test pozitivny... moj muz tiez na to kukal-najprv ju nevidel-potom ked som ho naistruovala -tak ano -ale povedal-ze to nie je ozajstna palicka 🙂 idem kuk

katkaajurko
3. júl 2009

no pozrela som to -ale tvoja ciarocka je pekne na fotke vidiet len je bleda...- ten moj duch by nebol vidiet na fotke..to bol fakt len duch 🙂

lyndus
3. júl 2009

a teraz ju nevidno lepsie? ked je test suchy... lebo u mna to na zaciatku vyzeralo ze 1 ciarka... tak som ho nechala v kupelni a sla si este lahnut-bolo 5 rano 🙂 a ked som o deviatej isla test vyhodit, bola tam ta druha ciarocka viditelna 😉

katkaajurko
3. júl 2009

no to neviem-je doma, ja v praci 😀

miroslava89
3. júl 2009

ahotje ja mam vecsinou cyklus uplne kratucky 22-24dnovy.. 26den cyklu sme mali tehotensky test negativny potom na 30den cyklu boli ciarocky dve....3dni na to ta druha zmizla... a na 40DC sa nam ukazala krasnucka druha ciarka🙂

lyndus
3. júl 2009

jaaaaaaaaaaaj, tak vydrz a uvidis doma 🙂

katkaajurko
3. júl 2009

jaj no manzel je doma-tak som ho poslal to preskumat-a ze to vyzera rovnako-len duch 😀

snazilkant
3. júl 2009

Ahojte dievcata, chcem sa poradit. Uz neviem ci mne sibe alebo si namyslam, asi pred tyzdnom som sa citila hrozne, stale na napinalo na vracanie, krutila sa mi hlava, taky cudny pocit.
Robila som si uz 2 testy a nic. Neviem ci im mam verit, alebo nie.
A mrska ma prist teraz tak neviem

lyndus
3. júl 2009

kati tak vydrz do zajtra a testni znovu 🙂 uz by mala byt silnejsia 🙂 ktory si den cyklu?
snazilkat pockaj, ci dojde mrska a ked nie tak testni znovu...ale na tehu nevolnost je to podla mna dost skoro...mne zacalo byt zle az v 7 TT, tak neviem...

katkaajurko
3. júl 2009

ak ma dojst mrska az teraz - testy si si robila skoroo podla mna... pocakaj a uvidis... tiez cakam a to mrska ma dojst dnes alebo zajtra a testovala som dnes ...

snazilkant
3. júl 2009

katkaajurko
no presne mrska aj mne ma prist dnes alebo zajtra, tak kedy je najlepsie sa testovat ?
joj mohlo by nam to 🙂

lyndus
3. júl 2009

sak testnite par dni neskor, ked nedojde mrcha 😉

snazilkant
3. júl 2009

tak veru asi nam nic ine nezostava, len pockat 😒

katkaajurko
3. júl 2009

hej najlepsie je pockat az kym nedojde... ja som napriklad uz 36 den cyklu lenze ovulku som mala dost neskoro az 21 alebo 23 den...

oliinka
8. júl 2009

ahojte no snažíme sa o druhé baby.dnes je to 41 Dc a menzes nikde.robila som si testy rapidclear a bol tam ako keby len duch.takže neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre