Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kamilecka
6. aug 2006

No to bude fakt skuska 🙂 treba na to cikat 5 sekund,len ci budem pocitat spravne 😀 Ale asi by som lutovala keby som ho vyhodila nepouzity aj ked je po zaruke 😀 😀 😀 😀 😀

lia
6. aug 2006

no,to je na tom najhorsie nevesta,minule som aj plakala 😒
ale dostali sme sa z toho vsetky,no nie??
aj tak si zajtra kupis este jeden kami,nie??
alebo najprv si kup a potom si urob obidva naraz,hhmm??

veronice
6. aug 2006

Baby, tak vam vsetkym snazilkam drzim palceky nech vam to coskoro vyjde 🙂 Obcas si vas tu citam a dufam a zelam vam, aby sa vam uz coskoro splnila ta velka tuzba 🙂
kamilecka: a co tak ho vyskusat teraz 🙂

lia
6. aug 2006

a vy kedy,veve?? 🙂

nevesta
6. aug 2006

Lia, mi hovor 😔 ale poznam (bohuzial) este horsie ako negativny tehu test 😢 Kamilecka, zelam nech su // aj na dalsich 3 ktore si potom este urobis 😉 Idem do hajan 😔

kamilecka
6. aug 2006

Ja len uvediem veci na spravnu mieru,ja tehu zatial nie som,len mam takyto test 😀, som uprostred cyklu,aj ked sme si s manzelom uzivali,tak by to nebolo tak skoro vidno 😀

veronice
6. aug 2006

Joooooj ja este ani vydata nie som.... 🙂 Mozno o takych 7 rokov ked skoncim (dufamze sa na nejaku dostanem) vysku. Sme spolu este "len" rok... 🙂

lia
6. aug 2006

nevesta,to mi je luto,neviem sice ako to bolo u teba,ja som si tiez prezila svoje,ale nemyslim na to,co bolo,bolo.myslim len na to,co bude.
veve:najvyssi cas!!! 😀 😀

veronice
6. aug 2006

lia: ja sa drzim "motta" co bolo povedane vo filme Robin Hood - Nejdriv kostel, potom postel" 😀 😀 😀

lia
6. aug 2006

haaaaaa????? 🙂

veronice
6. aug 2006

Hmmm....tak...asi som ta nepochopila....to bude asi tym ze som hore od 5:40... 😀

lia
6. aug 2006

ale pochopila veve 🙂

veronice
6. aug 2006

oki, to je jedno, sak vieme o com hovorime, to je hlavne 😀
No idem buvat bo moj mozog uz prestava pomaly ale iste pracovat...
Dobru noc 🙂

lia
6. aug 2006

pekne snicky 🙂

evicska
7. aug 2006

tak a je to dve palicky taka som rada 😀

maruska
7. aug 2006

Evicka, máš //? 😵

nevesta
7. aug 2006

Evicska, gratulujem 😵 😵 😵

evicska
8. aug 2006

dakujem vam moc moc....aj ked sme to planovali a tesila som sa na tu chvilu dostala somk tak trocha strach 🙂 aj muzovi som sa to bala povedat ani neviem preco ale nakoniec sa velmi tesil 😀

pappo
8. aug 2006

evicska gratulujem 🙂

majusa
8. aug 2006

evicska, to je super správa. Gratulujem. Teším sa s tebou. A neboj, ten počiatočný strach prekoná radosť z bábätka 🙂

kika21
9. aug 2006

evicska jej gratulujeme. My sme tiež veľmi nedočkavý a to sme si vraveli, že dáme tomu voľný priebeh a nebudeme na to myslieť, ale nedá sa. Dnes som od 04:00 hodinky hore a po dnešnej noci mam také zvláštne pocity ...celú noc som chodila na WC cikať... ja neviem ...
Včera som bola u mojej ginek. a robili my vyšetrenie. Dúfam, že je všetko v poriadku. 1 test som si už robila pred týždňom a keď sa objavila / bola som ☹ Teraz nám nezostáva nič iné len čakať. Ja mam nepravidelnú MS tak sa my veľmi ťažko dajú vypočítať plodné dni a preto ani presne neviem kedy by som mala dostať, ale pravdepodobne by som mala mat teraz 🙂 držím Vám všetkým palčeky

alexandra
9. aug 2006

kika u mna to tak presne zacalo.. Caste navstevy wc 😨 😉 Drzim paste!

evicska skvela sprava, gratulujem! 😵

kika21
9. aug 2006

jej ďakujem si zlatá teraz už len čakať ooo ja to asi nevydržííííííííííím 😒
Alexandra a aké máš tehotenstvo ak sa smiem súpítať? ešte neviete či bude chlapček alebo dievčatko? Hlavne nech je zdravučké no nie? 🙂 🙂 🙂

alexandra
9. aug 2006

kika moje tehu je az na pociatocne mierne krvacanie (kt. som prebrala s porodnou asistentkou a kedze sa opakovalo, tak zrejme oslo o pozostatok MS) uplne uzasne a bez problemov. Este som nepribrala, drobec kope od 16-17tt, vysledky mam vzorove, brusko sa krasne obli, ani raz som nezvracala, prsia mi narastli a milovanie dostalo novy rozmer 😨 🤐

Oficialne nevieme, ale lekarka uz nieco naznacila, uvidime buduci tyzden na poradni v 20tt... A zdravucke bude, uz teraz ,a kope do mocoveho mechura slusnou silou 😀

maruska
9. aug 2006

Alex, krásne sa to číta 😵 Držím palčeky, nech je to stále také krásne a bezproblémové tehuľkovanie 😉

vladimira
9. aug 2006

alex, je vidiet, ze si stastna 🙂
kiezby sme vsetky mali tolko energie, lasky, stastia, zdravia a pohody ako mas ty 🙂

alexandra
9. aug 2006

vladka moja nie je to take idealne ako sa zda, len sa musim tesit aspon z toho co je, inak by som bola uz niekde na psychiatrii..

Napriklad ze musim byt v praci minimalne 10 - 12 hod denne len aby sme zaplatili hypoteku a veci s tym suvisiace a ako to bude ked pojdem na matersku asi ani nechcem vediet, lebo vzdy ked si na to pomyslim, som zufala..

maruska dakujem Ti 😵

kika21
9. aug 2006

alex nadherneee 🙂 🙂 🙂 drzime palceky a dufam ze budem mat take krasne tehotenstvo ako ty. 😉 dufam ze uz aj ja tam mam neake zasiate zrnicko hehe 😅

alexandra
9. aug 2006

kika urob si testik, a uvidis.. I ked mne vysiel pozitivny az po tyzdni 😅

vladimira
9. aug 2006

alex, chapem ta...my tuzime byvat vo vlastnom domceku a planovali sme vziat si hypoteku na pozemok a na vystavbu noveho domu...jasne,ze bez semienka to ide lahsie..neviem, ako to poriesime teraz so semienkom 🙂 , ale myslim, ze sa tej myslienky nevzdame a vytrapime sa...nezavidim ti hekticky pracovny cas ani tie myslienky na splacanie hypoteky...ale vsetko to zle vyvazi fakt, ze budete nadherna rodina, ze vas zivot zrazu dostal zmysel a ze vsetko to trapenie zrazu mate pre koho "vytrpiet"... 😵
moj manzel ma jedno krasne heslo, ktorym sa riadi cely zivot a ja som ho pochopila tiez: "Niekedy je horsie lepsie ako lepsie" 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre