Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
9. feb 2010

baby je tu aj niekto komu vysiel pozitivny Tehot.test pred ocakavanou MS?? 🙂

jerrymona
9. feb 2010

larmini, mne vysiel. pozri si tabulku v teme grafy bt stastna 13. a pre mna bola stastna, lebo som mala pozitivny na 13 DPO. kuk album.

lauritka
9. feb 2010

na 80 % kazdemu tu na koniku 😉

larmimi
9. feb 2010

a kolko dni pred?

makovicka53
9. feb 2010

ahojky larminy...no s tym testom zas nic...negativny...stale mi je jak na menstruaciu...fnuk a dnes ma dajak viac boli brucho vrrr a ty ako?

larmimi
9. feb 2010

to nie je mozne..preco potom meska! aj ja uz to nevidim tak ruzovo, tiez ma zacalo viac boliet brucho presne tak ako pre MS a ani prsia uz ma nebolia..ale pokial nedorazi stale je nadej...niekde som tu citala ze test bol pozitivny az po tyzdni🙂

makovicka53
9. feb 2010

noo ved aj ja som to kdesi citala...tak ved uvidim..ale dalsi si budem robit v piatok ak nepride...al. v sobotu a t je presne tyzden xi...no ved sa uvidi

flamenga
9. feb 2010

baby mohla sa posunúť ovulácia, tým pádom sa posúva celý cyklus a preto mešká

luckam77
9. feb 2010

ahoj baby...prosim vas...ja si kupujem väcsinou rapidclear tehu test...viete mi odporucit nejaky dobry???mne uz MS meska 2mes.pokusame sa o druhe..no prvykrat sme skusali len raz v decembri a potom som zostala chora 4testy boli negat.a v januari sa nedostavila...podla vypoctov somdalsiu mala dostat koncom januara zaciatkom februara a zas nic a zase sme skusali v kuse od 21.1.mam taky pocit ze by som mohla byt tehu ale nejak si to nepripustam...lebo nechcem byt sklamana...uvidime co povie dr. 18.2.len tam este nemusi nic vidiet...to by som mohla byt tak v 4tt

luckam77
9. feb 2010

este sa chcem opytat...kedy je najlepsie urobit si test???po kolkych dni po predpokladanom oplodnení?dakujem,

makovicka53
9. feb 2010

flamenga aj to som uz pocula niekde ze ked sa ovulka posunie...a do kolkych dni by mali prist po ovulke nevies mi poradit?dakujem

minka051
9. feb 2010

makovicka ty si po ET ktorý deň?

titulienka
9. feb 2010

makovicka ....priemerna dlzka LF po ovulke je tych 14-16 dni ..takze do tolkych dni 🙂

luckam....najlepsie je tych 10 dni urcite ..a a to este nemusi ukazat ak ti HCG sttupa pomalsie 😉

makovicka53
9. feb 2010

ja nie som po ET...mne meska uzivala som duphaston a dajak kramy nic...

minka051
9. feb 2010

aha Lebo ja som po ET dnes 12 deň zajtra idem na krv a test sa bojím urobiť si. už som raz robila na 9 deň a nevyšiel. Možno to bolo skoro alebo nie som tehu. Ale mrcha ešte neprišla a mal prísť už v nedelu.

titulienka
9. feb 2010

makovicka mne po duphiku vzdy pride raz o 3 dni a naposledy o 5 dni po dobrati

makovicka53
9. feb 2010

titulienka takze dnes mi to vychádza 14 den LF...takze este mam 2 dni rezervu?xix...ale aj tak neviem ci som mala ovulku ja to totiz nesledujem...ja som zacala brat duphaston na 16 den cyklu a na 18 den som mala priserne bolesti ako na menstruaciu tak len tipujem ze to bola ovulka...inak nkdy som take bolsti nemala...ja mam pocit ze mne urobil sarapatu ten duphaston...vsak mi ostava len cakat ak mi bude meskat viac nez tyzden ak sa tym zacnem viac zaoberat...len som nedockava pretoze sa snazime o babo...a toto by ma velmi potesilo...zeby liek zabral?no necham sa prekvapit 🙂

luckam77
9. feb 2010

minka mne uz meska 2mes. 😀 a neriesim to ...dr. mi vravel ze nemusim mat menzes nato aby som mala dieta...mam vraj minimalne 2x do tyzdna skusat... 😀 mne uz 4testy vysli negativne a
teraz ked sme zacali zas pracovat na druhom tak som si este nerobila test 😀 bojim sa sklamania

titulienka
9. feb 2010

makovicka...aj ja mam brat duphaston od 14DC ale ja ho beriem vzdy az po ovulke 😉

larmimi
9. feb 2010

makovicka 53 tak to budeme v sobotu rano dve co si budeme robit test 🙂) haha

larmimi
9. feb 2010

ale blbe je na tom ze ma zacina cim dalej tym viac boli brucho ako pred MS ☹

flamenga
9. feb 2010

luckam lenže keď nemáš menzes, to znamená, že neovuluješ a keď neovuluješ, tak nemôžeš otehotnieť... z čoho? 😕 To čo máš za lekára? 😕 😅

titulienka
9. feb 2010

flam...suhlasim s tebou 😉

makovicka53
9. feb 2010

larminy ..takze budeme sa obidve naraz stresovat xi...snad nam to vyjde 😉

titulienka
9. feb 2010

tak to vas obdivujem ja by som uz davno vynicila kopec testov 😀 😀 😀

makovicka53
9. feb 2010

larmini...vsak aj mna zacina boliet viac a tak dajak divnejsie...

titulienka a ako ves ze ovulku mas?ci si merias b. teplotu?

titulienka
9. feb 2010

makovicka ano meriam BT a bojujem proti krize s veeeeeeeeeela ovu testami ... 😀 😀

lauritka
9. feb 2010

nieco nebude v poriadku ked nie je menzes 2 mesiace.

ja som nedostala MS po kyrete asi tri mesiace, ale to bolo preto, lebo mi nedorastala sliznica, a nemalo co odrkvacat. ale bolo aspon jednodnove spinenie, hoci ovulaciu som mala normalne, potvrdene aj sonom aj BT.

cize som v podstate isla yz cyklu do cyklu bez krvacania...

ale jedno je iste, ze v tej sliznici by sa nic neuhniezdilo- takze v poriadku to nie je.

luckam77
9. feb 2010

flamenga..no ale ovulacne testy ukazali daco ine... 😉 vyzera to tak ze ovu som mala...no uvidime...aj maleho mam a to som menzes nemala po vysadeni antikoncepcie... 😀 vysadila som antikoncepciu a uz nasledujuci mesiac som menzes nedostala...a tehu som zostala...to ze nemam menzes neznamena ze nemôzem mat ovu...nemusim ju mat ale aj ju môzem mat len tym ze nemam menzes neviem kedy mam ovulku 😝

titulienka
9. feb 2010

aj ked mam lenivu ovu ale mam http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f napriklad tento mesiac sa jej vobec nechcelo 😉 ....ale rozmyslela si to...ja testujem v nedelu na Valentyna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre