Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

tinkapn
11. feb 2010

zeny, hlavu hore, na buduce mesiac sa to podari, ak teraz nie 😉
mimi my sa snazime 7 mesiacov 🙂
maku, to je super, ze je SPG v poriadku 😉

malemimi
11. feb 2010

tu napisem ze kedy sa do mna spravil a viem len jeden tehotak kedy som si robila... 🙂
20.12. 23.12 27.12. 2009
2 -4 -6 -10 -16- 17 -19 -23 -24 -25 -26- 29- 31.1.2010
3 -6- 7 -8.2.2010 a tu som si robila 4.2. tehoťák a nič

haha inak ste prve co to vidite kedy sa do mna a tak haha

malemimi
11. feb 2010

tinkapn
fuuha tak to je pekne dlho do kelu 😒 a kedy mas mat MS?

reisi
11. feb 2010

ahojte, ja budem testovat az o tyzden ale nervy mam uz teraz, jasne , ze to neovplyvnim ale nepomozem si... A priznaky som si patricne nahovorila vsetky do jedneho ...lenze tak je to kazdy mesiac a zakoncilla to vzdy mrcha 😠 .
makovicka a ten spermiogram bol narocny pre muza co hovori.? ..lebo zrejme to caka aj mojho a teda neviem co on na to...

tinkapn
11. feb 2010

Malemimi dostala som vcera, takze dnes som 2 DC 🙂

Reisi, mozno si to len nenahovaras, uvidis o tyzden a potom hod info, silno drzim prsty 😉

reisi
11. feb 2010

tinkapn vdaka, veru raz to musi prist len to cakanie 😝
malemimi ale vy ste super borci, neboj urcite to vyjde!

makovicka53
11. feb 2010

tinka vsak ja viem a sa z toho tesm ale na druhej strane mam obavy co je somnou ☹

malemimi
11. feb 2010

tinkapn
to je co to 2DC no ale aj ty mozes byt tehu ....

reisi
hmm no mozno si tehu tiez hihi

a mozno sme vsetky tri to by bolo super haha 😀 😀

ved mozete mat MS a byt v tom aj moja mama ma cakala a mala MS a az v tretom zistila ze je tehotna a potm nemala MS 🙂

larmimi
11. feb 2010

ach, najlepsie by bolo nakupit testy a kazde rano si ho robit 😀

malemimi
11. feb 2010

haha no inak to by bolo 😀

larmimi
11. feb 2010

aj tak sa mi to nezda ze mi test (keby som tehus) nic neukazal dva dni pred mrchou...lebo plodne dni som mala od 29.1 do 6.2 a 30 teho sme plodili...a rano 31 prveho ma pichalo v podbrusku...ale zas si nahovaram...

luckam77
11. feb 2010

malemimi faaaakt vy ste snad ako vevericky 😀
no my tiez skusame kazdy druhy den ale niekedy nemam naladu ani chut...po prvom dietati uz tak casto nebudete sexikovat 😀

reisi
11. feb 2010

larmimi ale niekomu hcg pomalsie stupa a nemusi 2 dni pred mrchou ukazat kolajnicky...tiez zalezi aky test si mala s akou citlivostou... hmm..drzim palce

reisi
11. feb 2010

luckam my tiez az tolko nestihame...vsak dieta za patami 😀

luckam77
11. feb 2010

reisi no ved prave... 😀 a este ked sa v najlepsom zobudi 😝 😀

luckam77
11. feb 2010

baby a ake testy su najlepsie????

reisi
11. feb 2010

luckam77 to neporadim, ja si obcas kupim pepino ci mamtest ale skoro vzdy mrcha prisla nacas tak som ani sancu nemala testovat.

larmimi
11. feb 2010

reisi ja som mala rapiclear classic...ale zacina ma boliet brucho presne ako pred mrchou...takze radsej ak ju mam dostat tak dnes naco tolko cakania a dufania 😒

reisi
11. feb 2010

larmimi ale brucho bolieva aj pri tehu, presne tak ako pred mrchou

malemimi
11. feb 2010

larmimi

to pichanie pod brusku som aj ja zazila prvy krat take ine ako inokedy a test mi ukazal tiez ze nie som 😖

luckam77
haha ja som myslela ze to kazdy kto chce splodit sa snazia co najcastesie a to som tam nenapisala ze aj viac krat za den 😀 haha
jaaj a teraz sa vam nedari to druzhe splodit?

ja kupujem co mi daju ale nie co sa na ne cika ale co si musis na par sek ponorit 🙂

malemimi
11. feb 2010

no ja to mam najhorsie ja mam nepravidelnu a pred mrchou ma bolia vzdy prsia a dnes to je druhy den co maboli a a34 den co ich este nemam ☹ 😒 tkze neviem ci to je s toho ze som v tom alebo ze mam mat mrchu...
kamoska to mala dobre ju nikdy neboleli kozi a zrazu ju zacali bolet a hned vedela kolko bije 😒 a ja 😒 hmm

inak mam otazku nevedela som to nikde najst na nete a doktora som sa zabudla opytat ale najbylizsie co k nemu pojdem sa ho opytam ....mam totiz helicobactera pylloli ci ako sa to pise a neviem ci vadi ak by som othotnela ci by to mimi nedostalao a tak...viem ze mi niekto raz vravel ze sa mi to prave moze ukludnit ...neviete poradit?

reisi
11. feb 2010

larmimi ten hnusny pocit sklamania tiez neznasam 😖 Raz to musi prist!

reisi
11. feb 2010

malemimi najskor sa vyliec! Uz mas asi nastavenu liecbu ci nie?

larmimi
11. feb 2010

malemimi to sa radsej teda spytaj doktora!

larmimi
11. feb 2010

myslite ze ten mamatest ci ako sa to je lepsi ako rapiclear?

malemimi
11. feb 2010

reisi
larmimi

no lenze ten helicobacter sa lieci aj niekolko rokov a ja si ho liecim uz skoro 2 roky ale ze ide ta hladina neviem coho dole... 😒 no dnes som mala ist za nim pre tabletky ale nejak je PN aj cely tyzden a na sms mi neodpisal takze fasa

malemimi
11. feb 2010

larmimi

ten aj ja pouzivam 😀

vicianka
11. feb 2010

ahojte baby.som tu nova ale aj ja by som sa chcela pridat co sa tyka teh.testou.robila som si 4 testy a ani jeden mi nevisiel no o mesiac na to mi doktor oznamil ze som tehotna.takze by som sa na ne na 100% nespoliehala 😀

malemimi
11. feb 2010

vicianka
fiiiha 😲 tak to je haluz haha

reisi
11. feb 2010

mojej spoluleziacej v nemocke zistil Dr. , ze je tehu v 4 mesiaci, dovtedy mala mrchu a jediny priznak bol, ze priberala do bruska a ze cvicila a cvicila a brucho stale vacsie, az Dr. zahadu vyriesil 😀 Len potom hned do nemocky, bola rizikova, si to tam do konca odlezala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre