Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

moniqe3
3. mar 2010

liana189: jednoznačne si tehu.. test pred mneštruáciou ukáže slabučkú až takú ako "duch" čiarku... skús za dva dni zase.. a uvidíš že tam bude silnejšia čiarka..🙂

bibdud: myslím si, že sa vôbec nemusíš báť isť k doktorovi.. však ak si mala aj takú slabú menšt. tak nie je o čom..ak nie si tehu tak máš iný gynekologický problém a to treba riešiť.. a tiež je čudné aby ti vychádzali testy s //čiarkami .. a nechcem strašiť, ale ak sú tam slabé čiarky tak to môže byť aj mimometernicové tehotenstvo vtedy stúpa ževraj hcg pomalšie.. ale to nemusí byť.. aj pri normálnom tehu, ževraj môže stúpať hcg pomalšie.. JEDNOZNAČNE sa objednaj k ženskému. Daj vedieť. Silno na Teba myslím. Verím, že to bude v poriadku. Držím palce aby si bola tehulka. 😉 🙂

bibdud
3. mar 2010

dakujem velmi 🙂 dam potom vediet

malemimi
3. mar 2010

liana189
no tak si asi potom aj ja som mala druhu ciarku slabsiu =) ked chces pockaj par dni a sprav si este jeden
😉

bibdud
uvidis sprav si o pra dni tehotak a uvidis
🙂

bibdud
3. mar 2010

malemimi : dik 🙂 asi pockam na najblizsie kramy a uvidim ci budu normalne alebo zase len bububu

malemimi
3. mar 2010

no ved uvidis ci vydrzis 😉

kvetinacik
3. mar 2010

Baby ja som uz taka zmagorena, ze som prave mala neskutocnu potrebu urobit si test 😀 😀 😀
tak som si jeden (taky najlacnejsi) aj spravila 🙂 🙂 🙂 Tie vcerajsie spravy u doktora ma nejako doplasili ☹
A hned sa mi ukazali dve hrubicizne // Joooooj, tak som rada!!!

A neviete mi poradit, kedy mam ist na sono, aby tam uz nejaku zretelnejsiu fazulku videl???

moniqe3
3. mar 2010

kvetinacik: 😀 😀 😀 😀 ty si ako ja.. ja som dnes v bille hľadala pri pokladni tie testy čo tam predávajú ale pri tej pokladni čo som bola tak neboli tak som odišla bez nich..ale tiež ma to láka ..ale dnes som bola u doki a nebol síce vidno vačok ale že sliznica je ako pri začínajúcom tehu.. a že mám prísť o dva týždňe.

moniqe3
3. mar 2010

kvetinacik: takže asi až v šiestom týždni už bude vidno vačok..lebo ona mi povedala, že skontroluje či je pekne uhniezdené vajíčko v maternici. Ja som teraz v 4+1tt.

kvetinacik
3. mar 2010

Mne zajtra zacina 6tt, takze o tyzden v piatok tam uz hadam nieco zbada 😀
Aj mne povedal ze mam sliznici velmi zhrubnutu 🙂
Takze nam drzim palce 😀 😀 😀

kvetinacik
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 Ja som predbehla dobu, zajtra mi zacina este len 5tt

zabocka
4. mar 2010

caute dievcinki ja by som potrebovala poradit ak mozte ak je niekto tam

zabocka
4. mar 2010

posledna ms bola 14 a na druhy den sa moj snubenec do mna spravil je mozne aby som otehotnela lebo asi tak na 4 den bolo mi strasne zle od zaludka napinalo ma na zvracanie a ked som mala ist vyhodit smeti tak som myslela ze to neprezijem napina ma dokonca aj z jogurtoveho mlieka kt. tak zboznujem to sa dialo cez cele 3 dni potom ma to preslo a dnes to zacalo znova ked som zjedla postruhanu mrkvu do ms mam 2 tyzdne mam si spravit test alebo mam cakat veeeeelkeee dakujem 🙂

moniqe3
4. mar 2010

zabocka: 100% by ešte na teste nebolo nič vidno.. ja som mala poslednú ms 2.februára a až fakt 14DPO bola vidno čiarka. Dovtedy som nemala nič. Ale žeby si mala ovulku hneď aj s ms /je to síce možné / ale radšej počkaj aspoň jeden deň pred ms si sprav test to by už mal byť vidieť čiarka "duch" 😉

moniqe3
4. mar 2010

kvetinacik : mne začal 5tt lebo som vlastne 4+2 a preto aj MK mi hneď dal 5tt lebo on to tak ráta.. a keď pôjde k doki bude začínať 7tt teda 6+1 mi to vychádza a to už bude niečo vidieť.

ak si pamätám tak sa to ráta... 4, 4+1, 4+2, 4+3, 4+4, 4+5, 4+6, 5, 5+1, atď. 😉

liana189
4. mar 2010

ahojte..tak vam dakujem za odpovede 😉 ,velmi ste ma potesili a viete mi povedat ci mi to uz lekar bude moct potvrdit?dnes idem na prehliadku a menš.mi meška len jeden den

moniqe3
4. mar 2010

liana: poctivo nečítaš.. 😉 ja som bola teraz u doki ale nič nevidela okrem toho, že sliznica je pripravená na tehotenstvo ..vidno bude až okolo 6týždňa... /som to pred pár riadkami písala/ 😀 ale môže ti zobrať krv aby si sa uistila..ale myslím si, že nebude trebať..mne povedala doki, že mi nezoberie..že netreba.. 😉
inač si presne na tom istom ako ja.. mne dnes mešká ms iba dva dni.. 😉 😀

liana189
4. mar 2010

no tak to mas pravdu,ja som trosku slepa 😎 ,ale som v praci a stale ma tu prizera zamestnavatel,tak to citam narychlo

malemimi
4. mar 2010

kvetinacik jee tak to gratulujeme super...
chodte na stranku starostlivostodieta.sk alebo tehotenska kalkukacka a tam najdete 😉 vsetko

liana189
4. mar 2010

monigue3 tak sme uplne na tom rovnako,aj menšt.sme mali narovanko 😀 😀 ,mozno sme aj dieta splodili v jeden den 🤐

moniqe3
4. mar 2010

liana: 😀 😀 ja som mala 2. februára.. aj ty??? a ovulku 100% 17.2. kedy ty... kokos to je náhoda.. 😀
krása

liana189
4. mar 2010

monigue3: ved aj ja som sa na tom schuti zasmiala ked som si to vsimla 😀 😀 aj ovulku tak isto chi 😀 a tebe uz byva aj zle?lebo mne este nie

moniqe3
4. mar 2010

liana: podbruško ma bolí furt..bradavky ma bolia a furt mi stojá 😀 a sem tam mi dojde zle keď vidím nejaké jedlo..ale mne bola pri 1. tehu zle od 1 do 9 mesiaca takže ja som zvyknutá.. moje telo tak prehnane reaguje..ale doki, že to je práveže super..že mi dobre pracujú hromóny a je to ukážka zdravého tehotenstva.. no neviem. 😀

snehulienka24
4. mar 2010

babule, testy si robte az ked vam kramy meskaju, aspon u mna to skor nemalo vyznam....nemusite zbytocne vyhadzov at peniaze ;) ale tiez viem ze sa to lahsie hovori :D
moniqe ani nestras ze moze byt zle az do konca tehu, ja uz som v stvrtom mesiaci a styri dni dobre, tak dufam ze som za vodou... a to ze ukazka zdraveho tehotenstva ma rozosmialo, hlavne ze som sa cele tri mesiace citila ako pred smrtou :D

malemimi
4. mar 2010

boze holky fakt nestraste ja cakam ze do tretieho mes mi prestene byt zle lebo ja nic neviem do seba dostat aj ked nevraciam ale napina ma zo vsetkeho ☹ uz chcem aby to preslo ☹ ☹

moniqe3
4. mar 2010

baby nebojte sa to je individuálne..ale môj prípade bol, že som do 5mesiaca iba prevracala a schudla.. až v 7. mesiaci mi bolo ako tak dobre a v 8. mesiaci som skončila v nemocke lebo som mala veľmi ale veľmi nízke železo museli mi dať aj transfúziu a v 9. mesiaci som sa nevedela vyspať... ale to krásne..ako kopkanie a keď Viki reagovala na moje oslovenie a hladkanie a keď mi brucho menilo tvary a hlavne ten pôrod stojí to za to.. verím, že budeme patriť medzi väčšinu a že sa to po 4. mesiaci vytratí.. 😉

jerry23
6. mar 2010

ahojte...neviem, kde mam tento prispevok uviest, do ktorej rubriky, tak som sa rozhodla sem...mavam casto problem s menstruaciou a jej meskanim, dokonca dokaze bez vyvolacky aj pol roka neprist...dlho som aj teraz nemala, asi od septembra, bola som 27.1. na prvej vyvolacke, potom 1.3. na druhej vyvolacke, AGOLUTIN a dodnes nic. Tehotenske testy som si robila dvakrat, stale iny a tie su negativne. Aky problem to moze byt? Uz som uplne zufala. Gynekolog aj nieco videl a potom, ked si to priblizil, ze asi nic. Ale ta prva veta, ze som tehotna, to bolo nieco pre moje usi. No nakoniec nic nevidel. Je to fakt divne. Ale aj tie testy. Dodnes som nemala este takuto skusenost. Vzdy po vyvolacke mi prisli do 3 dni najneskor..PROSIIIIIIIM o radu, resp. skusenosti. ☹

jancos
6. mar 2010

ahoj jerry, a robili ti hormonalny profil? baby, ktore maju PCO syndrom, maju podobne problemy ako ty. niektorym nenabehne ms ani po vyvolavacke. ale moze to byt aj kopec inych veci.

jerry23
6. mar 2010

ano ten my uz robili...ale ziadnu diagnozu mi nepovedal, iba, ze je vsetko v poriadku...ale je divne, ze dodnes sa mi to nestavalo...po vyvolacke hned prisli

jancos
6. mar 2010

to je zvlastne, lebo ked ti treba vyvolavacky, tak to nie je asi vsetko ok, bez ohladu na to, ci ms pride alebo nie. nemyslim si, ze by ti pichli agolutin, keby bolo aj najmensie podozrenie na tehu. ako ti robili HP? aspon 2 az 3krat v cykle?

jancos
6. mar 2010

a brali ti aj hormony stitnej zlazy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre