Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

adele15
29. sep 2011

@mihalienka27 no to ti verim teda! clovek sa konecne odhodla, ze ide testnut, s ocakavanim kukne na test a tam namiesto dvoch ciarok ani jedna 😀 by ma asi slak trafil!!! 😀

savinka1
29. sep 2011

Ahojte kočky...podľa toho, čo čítam na tomto fóre, ste očividne dosť zbehlé 😉 Pred 6 dňami sme sa pokúšali o baby, ja nedočkavec som už včera ráno spravila test rapi clear (ktorý je možné robiť už na piaty deň), no žiaľ vyšiel negatívny. Myslíte, že aj napriek tomu môžem byť tehotná?

mihalienka27
29. sep 2011

@adele15 ani mi nehovor!normalne som sa rozrevala...lebo mi to meska uz dlho, ale to mi aj minuly mesiac, asi mam nejaku poruchu...tak ze dnes - na meniny - skusim stastie, ci ano alebo nie...no a tam toto. fakt som uz dlho nemala taky zachvat nervov...😀. No teraz sa nad tym usmievam. A necham si to az na sobotu, nech si to urobim v klude... 😎

anjelicek26
29. sep 2011

@savinka1 - mozes a si nedockavec! Skus o tyzden 🙂 A mamatest, rapiclear robi duchov aj kde nie su.

anjelicek26
29. sep 2011

@mihalienka27 - chybny test, sprav si dalsi.

adele15
29. sep 2011

@mihalienka27 krasny meninovy dnik 😉 tak to ta obdivujem, ze vydrzis do soboty!!! sice ono je to asi aj v tom, ze ked ti zvyknu meskavat, tak to potom inak beries, ked ti na 28, den ms nepride...
ja som nervozna a nedockava, ze co uz nemam ms, ktora ma prist az zajtra 😀 ale v poslednej dobe mavam tak 25-26 dnove cykly

savinka1
29. sep 2011

@anjelicek26 😉 už sa budem držať pri zemi 🙂 ďakujem za tip na test. Ja hviezda som len prišla do lekárne a zobrala prvý test, ktorý mi ponúkli (samozrejme moja podmienka 5.deň). Takže ďaaaaaaaaaaakujem veľmi pekne. Momentálne sa cítim ako pred červenou, pričom tú mám dostať až 9-teho októbra (ale už predpokladám, že moja sila sugescie je väčšia, ako čokoľvek iné 😉 ) Ale teraz budem poctivo čakať 🙂

anjelicek26
29. sep 2011

@savinka1 - mimco sa na 6.den uhniezduje, takze slabulinke spinenie ci tah v podbrusku je dobry signal 😉 HCG sa tvori az od toho dna a meratelne je na 10-11.den od ovulky 🙂 Teda testikom 🙂 Drzim palec, nech tu o tyzden pridas krasnu fotku testu 🙂

meatfly24
29. sep 2011

@savinka1 ono pisat na krabicke mozu co chcu ale teoria nepusti, ja si myslim ze testy ktore slubuju 99 % uspesnost zistovania tehotenstva uz 3 dni po oplodneni su total marketingovy tah ..kedze po hormone hcg este ani chyru ani slychu nemoze byt... najskor je realnetestovat 10 dni po oplodneni a to aj tak nie je iste ci vobec nieco ukaze takze nebud netrpezliva vydrz .. a nie nadarmo sa vravi na dobre sa caka dlhsie takze klidek dockas sa krasnych kolajnic 🙂)) drzim palce

savinka1
29. sep 2011

Obom Vám veľmi pekne ďakujem. Trošku som pobrowsovala po nete a očividne rapiclear nie je až taký báječný, pretože ženy o ňom skutočne píšu ako o nespolahlivom teste. Keď si budem robiť nabudúce, tak vyskúšam, ktorý mi poradila "anjeliček26". A pevne verím, že tam už nájdem spomínané kolajnice 🙂

mihalienka27
29. sep 2011

@adele15 ale ved praveže ja som mala pravidelne cykly, ale minuly mesiac som to dostala az po vyvolavacke a tento mesiac sa mi zda, ze pojdem znova. cosi sa porobilo s mojim telom 😒 . a necham to teda na tu sobotu, lebo kebyze mam zajtra rano o piatej znova prezit to co dnes, tak ma asi odvezu do blazinca 😀.

adele15
29. sep 2011

@mihalienka27 ale tak zasa hadam uz taku smolu by si nemala, ze by si mala dva chybne testy 😀 ci jeden nikdy nevie? 😀
tak drzim palce, nech su tam riadne // ciarky 😉

mihalienka27
29. sep 2011

@adele15 diky, uvidime v tu sobotu 🙂

savinka1
5. okt 2011

Ahojte kočky....keďže som začiatočník s veľkým "Z", budem rada, ak mi napíšete názor. 23.9. sme sa snažili o bábätko, pričom ovuláciu som mala na druhý deň. 28.9. som si už robila test, ktorý bol negatívny (myslím, že som bola až prilíš netrpezlivá). No dnes ma neuveriteľne začali bolieť kríže a zároveň som mala aj malinkaté špinenie. Teraz neviem, či je to pms, alebo možné tehotenstvo. Od spomínaného 28 - ho som si test nerobila (nechcem byť sklamaná). Dáte Vaše názory? Ďakujem.

mita9
9. okt 2011

@savinka1 ahoj. prosim ta aky test ti odporucili?

st2
9. okt 2011

@savinka1 ahojky tak toho 28 si urcite testovala veeeelmi skoro, test ukaze najskor 9dpo aj to nie kazdemu a menzes mas mat kedy?

savinka1
10. okt 2011

@mita9 Ahoj, prepáč, že až dnes...teraz sa snažím spomenúť si na názov rapiclear - myslím, že sa volal...na krabičke aj bolo, že je možné ho robiť 5 dni po možnom oplodení...ale však nevadí, učím sa aj ja, že netreba všetkému dôverovať 😉

savinka1
10. okt 2011

@st2 Ahoj..no menzes som už pre istotu dostala v sobotu...žiaľ, všetko som si len namýšlala. (Aj keď tie kríže som zažila prvý krát, tak či onak)...no nevadí budeme sa snažiť naďalej, však to bol len prvý pokus 🙂

mita9
11. okt 2011

vase skusenosti su ake? po kolkych dnoch by sa uz dal teoreticky spravit test?

savinka1
13. okt 2011

@mita9 No podľa všetkých dostupných info, ktoré som kade tade prečítala. Najideálnejší stav je v deň menštruácie. No mnohé kočky hovoria aj to, že sa to dá zistiť 10 DPO 🙂 Ale osobne si myslím, že skutočne to má zmysel až pri meškaní ...pokúšate sa o bábo? 😉

mita9
13. okt 2011

@savinka1 nie nepokusame praveze nejak nevydalo 😀 ale ked bude babo budem rada :-P ......

vavrenka
17. okt 2011

@mita9 ja som mala pozit. test 7 dni pred ocakavanou MS - mama test, citlivost 10

felinka
17. okt 2011

Caute kocka, mozem sa pridat? 🙂
Stala sa mi taka podivna vec, tak by ma zaujimalo, ci mate niektora podobnu skusenost...
Snazime sa o babatko a v den ovulacie (viem, kedy bola, merala som to ovu testami) ma zacali boliet prsia ako ma bolievaju niekolko dni pred MS. No a od ovulky presiel tyzden a prsia ma bolia stale rovnako. MS mam dostat az o tyzden. Este sa mi to takto v strede cyklu nestalo, vzdy len pred MS, tak ma zaujima, moze to byt priznak, ze sa nam zadarilo? Stretli ste sa s niecim takym? Viem, ze takyto pocit v prsiach moze byt priznakom tehotenstva, ale asi az neskor, nie? Nie ze zacne uz v den ovu... Co si o tom myslite?

felinka
17. okt 2011

ze caute kocka... kocky som chcela napisat samozrejme 😀 😀 😀

vavrenka
17. okt 2011

@felinka priznaky tehotenstva nastanu az, ked sa oplodnene vajicko usadi v maternici a zacne produkovat tehotensky hormon- vtedy zena otehotnie. kym sa vajicko dostane do maternice tak to trva cca 3 az 10 dni.

ddanuskaa
18. okt 2011

vavrenka, vdaka za info....kedy odporúčaš urobiť si test?

luciola
18. okt 2011

ahoj ja som si test urobila tak 7dni po oplodneni ale hned raný moc ked sa vyspíš a stredný tok si daj do nadopky a cez pružok zistíš🙂

magic08
18. okt 2011

@felinka ja by som netestovala skor ako po 10. dnom od ovulky, najidealnejsie je robit test v den menstruacie, samozrejme ak ju nedostanes

felinka
18. okt 2011

@magic08
ahoj, jasne, este si nechcem robit test, cakam, ci pride MS, ak nie, spravim az potom. Len som chcela vediet, ci niekto nema podobnu skusenost s bolestou prsnikov tak skoro po oplodneni, zda sa mi to strasne skoro, ale viete ako to je, kazda sa pozorujeme a rozmyslame "co ak" 🙂

vavrenka
18. okt 2011

@ddanuskaa naskor 10 DPO, vtedy uz aj tie najpomalsie oplodnene vajicka doputuju, usadia sa a zacnu produkovat hcg. citlivy test - citlivost 10 (z ranneho mocu) by to mal ukazat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre