Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

flyangel
7. mar 2009

jordana,test ti pozitivitu ukáže najskôr až prvý očakávaný den menzesu...takze test si urob v den ked máš dostat ms alebo ak ti bude ms meskat 1-2dni 😉

angelds
7. mar 2009

ahojte s priatelom sa snazime o dietatko od minuleho tyzdna nedele.
Poobede sme sa milovali " nastro " . Potom sme to zopakovalki aj v stredu podvecer. Robila som si dnes rano tehu test, ale vysie mi negatívny. Pritom som nebrala predtým ziadne tabletky. Tak ma priatel utesoval a potom sme si sex zopakovali. Vedel by mi niekto poradit, vdaka

lauritka
7. mar 2009

angel, test ti nieco ukaze najskor 10 dni po oplodneni...

angelds
7. mar 2009

ale ja som robila s rapidkom a tam pisu, ze uz mozem po 5 tich dnoch ??? ☹

lauritka
7. mar 2009

reklamny tah. 😉 oplodnene vajicko zacne produkovat hcg hormon / na ktory reaguju testy/ az po uhniezdeni..

najpr musi vajicko doputovat do maternice a to trva cca 4 dni... vacsinou sa uhniezduje medzi 7 az 10 dnom po oplodneni. a az potom mozes nieco vidiet. 🙂

angelds
7. mar 2009

takze mam vyskusat po 10 dnoch? to znamena , z eod 1. marca priblizne 12. marca???

lauritka
7. mar 2009

ano angel. a potom zase obden ked vyjde negativny.

angelds
7. mar 2009

dakujem lauritka, takze to vyskusam a potom dam vediet 😉 vsetko dobre zatial pa

katkahhhhh
7. mar 2009

Ahoj marcy, mne vyšiel teh. test pozitívny až v 5 týždni dovtedy som vobec netušila, že som tehotná. moja radosť ale bohužial netrvala dlho

lauritka
7. mar 2009

drzim palce. 🙂

mona00
8. mar 2009

ajojte.som tu nova.Test som si este nerobila.dnes je 4 den co mi meska.zajtra si chcem ist kupit ters.Mohli by ste mi poradit ktory je dobry.Kamaratka ta mala modra sprava.myslite ze je dobry?aky by som si mala asi kupit

bleelka
8. mar 2009

kup si mamatest, nepocula som ze by sa niekedy mylil, drzim palceky 😵

mona00
8. mar 2009

ok drzim palceky.To je najlepsie kupovat asi v lekarni.Ked sa mozem spytat kolko asi tak stoji priblizne test

flyangel
8. mar 2009

mona pravdivo vychádza aj test barbara to je asi 3Eur,alebob aj baby duo-v tom máš 2tehu testy takže hned alebo neskor si mozes overit vysledok-ukazuje tehu uz 7dni od pocatia 🙂

bleelka
8. mar 2009

mamatest stoji 4,5 - 5 Eur a mas tam v jednom baleni dva testy

flyangel
8. mar 2009

noo aj v baby duo mas 2testy ale stoji len okolo 2,70Eur...takze sa to oplatí. 🙂 a su presné

amadora
8. mar 2009

mne vyšiel až tretí test spoľahlivo... na prvom som mala slabučkú skoro neviditeľnú druhú čiarku, druhý bol negatívny a až tretí vyšiel pozitívne a to bol mamatest 😉

mona00
8. mar 2009

no tak asi vyskusam mama test.No doktor nam povedal ze tento mesiac by to mohlo vyjst.no a meskaju mi 4 dni a to sa mi nestalo uz dobre dva roky.pocula som ze mama test je asi najlepsi

michalag
8. mar 2009

fly, ja som skusala 2x baby duo a vysli falosne // , takze uz nikdy viac 😝

mona00
8. mar 2009

tak to radcej risknem a kupim ten mama aj ked je drahsi

amadora
8. mar 2009

Mona 5 Euro nie je žiaden peniaz a keď máš mať istotu tak to stojí za to 😉 Držím palce!!!

mona00
8. mar 2009

to mas pravdu.2 eura hore dole.a moze sa robit pocas celeho dna alebo len rano.lepsie je asi rano,ze?tak asi pockam do utorku

amadora
8. mar 2009

Tieto testy čo dnes predávajú sa väčšina môže robiť hocikedy cez deň už 5 dní po styku, takže hocikedy. Ale najväčšia koncentrácia HCG je ráno. Ale keď už máš po termíne mrchy tak by si si ho už mohla urobiť kedykoľvek cez deň, to už by malo byť HCG riadne 😉

mona00
8. mar 2009

tak uvidim,ale asi ten prvy urobim hned ako pridem a ked tak ten druhy utorok rano.no ked pocitam tak by to mohlo byt tych 18 dni od pocatia 🙂 tak uvidim zajtra.ale asi ani nezaspim.stale mi vrci tak v bruchu a zduva ma.nikomu som nic nepovedala ani ze mi meskaju.ani drahy este neviem.ked to bude dobra sprava tak by som to oznamila vsetkym az na svadbe.lebo o mesiac aj nieco mame svadbu.tak dufam,ze im budeme moc povedat dobru spravu

michalag
8. mar 2009

mona, tak ti drzim moc, moc palce a potom daj vediet ako si dopadla 😉 🙂

mona00
8. mar 2009

ok hned potom napisem,ked nenapisem zajtra tak bola iba jedna a vyskusam utorok rano.lebo ja ho budem robit az okolo druhej mozno neskor,tak mozno vydrzim az do rana.ale iba mozno

angelds
9. mar 2009

Ahoj mona ja som si robila po 5 dnoch pocatia ( pisali tam, ze uz sa dá vtedy, ale vysiel mi negativne ☹ ), tal teraz cakam a o dva dni by som chcela skusit test znova, keďže sme boli spolu s priateľom už odvtedy viackrát 🙂 držím palce

petra2505
9. mar 2009

Baby ja som skusala desiaty den od pocatia kazdy den a bol neg, slaba ciarka bola az po dlhsom case aj to ledva viditelna.Menzes mi meska, bolia ma prsia a zajtra skusim test znova.Testom inak moc neverim lebo uz ma viackrat sklamali.

katkah8
9. mar 2009

Ahoj Petra, mne teh. test ukázal že som tehotná až po 5 týždnoch, dovtedy som si myslela že nič

mona00
9. mar 2009

baby,kupila som si 3 testy.jeden novi rapi clear.ten som si aj urobila.dalsi mama test. no robila som len jeden zatial.ale mam //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre