Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lujzzicka
14. aug 2012

@minikk To mi je velmi lúto,tak držím palce a dúfam že čoskoro napíšeš že sa to podarilo 😉

minikk
14. aug 2012

no tak nic stale jedna ciarka :((

viktorijnka
14. aug 2012

ahojte, mam taky problem ze pred troma tyzdnami som spala s chlapcom, kramy som uz mala dostat, meskaju mi 4 dni, a mne nikdy nezvyknu meskat. Bola som aj u doktora ale ten mi povedal ze je vsetko OK, lenze kamosky mi vraveli ze aj kebyze som bola tehotna tak to doktor tak skoro neuvidi.

nika1368
14. aug 2012

@kattija ahoj ako si natom? ja som zial mala spontanny potrat :(((((((( 😢

nika1368
14. aug 2012

@viktorijnka ahoj maju kamosky pravdu lekar to este nezbada ale sprav si tehu test , skus a uvidis ak si tehu tak by ti to malo uz ukazat

milagrosss20
15. aug 2012

@dupinka ahoj..dnes som si robila test rano na 3 den meskania...no a nic opat negativne takze nie som tehu ☹

alzbeta828
15. aug 2012

@petribela
tak to moc gratulujem, po takom cakani, to je vytuzene babatko 🙂 tak hlavne, nech vsetko dobre dopadne a malicky je zdravucky 🙂
ja sa stale nevzdavam a snazim sa to moc neriesit, aj ked je to tazke, ved sama to iste poznas...
a snazim sa mysliet hlavne pozitivne, ked uz na to mysliet musim 🙂
drzim palce vsetkym nadejnym a dufajucim mamickam 🙂

kattija
16. aug 2012

@nika1368 ja mam po mrche takze ideme opat na to 🙂

nika1368
16. aug 2012

🙂 aj my sme stym tak , nevzdavame a pokusame sa dalej, skusam nato nemysliet vraj tak by sa to malo podarit 🙂

petra8351
16. aug 2012

baby zistim 13 den po pohlavnom styku ci som tehotna

katey
16. aug 2012
petra8351
16. aug 2012

@katey robila som si vcera test rapid clear a mi nic neukazal myslis ze niesom v tom

katey
16. aug 2012

@petra8351 tak.. mne po 13 dnoch uz ukazalo. a kedy mas dostat?

petra8351
16. aug 2012

@katey nestruaciu som mala 24 skoncila mi 30jula a nechraneny pohlavny styk som mala 3 myslis ze mozem byt tehotna

petra8351
16. aug 2012

@katey dostat by som mala 21 alebo 22 ale pobolieva ma v podbrusku a prisa sa mi zda ze ma palia

katey
16. aug 2012

@petra8351 tak pozri, mozes byt.. vzdy po nechranenom styku mozes byt.. pockaj este tyzden a budes mat 100% istotu

petra8351
16. aug 2012

@katey ano tak pockam este tyzden

minikk
16. aug 2012

ahojte baby uz ste poculi nieco o materskej kasicke? pomohol niekomu?

petra8351
17. aug 2012

Kolko dni po pohlavno styku zistim ze somm tehotna.a aky test si mam spravit ked mama test nemaju nikde

petra8351
17. aug 2012

Ahojte baby zistim 14 den po pohlavnom styku ci som tehotna

frejka
17. aug 2012

@kattija
@nika1368 pripajam sa, tento mesiac sa to musi podarit konecne ;)

kattikakiki
17. aug 2012

ja som niekde citala..ze 19dni po pohlavnom styku urcite test ukaze pravdu..skorej ze malokedy..

willy_wonka
25. aug 2012

@lucia2505 ano, a tak aj bolo 🙂 30teho som dostala menstruaciu , no co, prvy pokus nevysiel, uvidime co prinieslo tohto mesacne snazenie🙂 🙂

grenka
27. aug 2012

@petra8351
@kattikakiki no ja som si dnes robila po 13 dni a nic neukazalo,pockam este do piatku ci navsteva pride....my sme snazilkovali pred ovulkou ale ta potom ani nebola....som zvedava....

kattija
28. aug 2012

@frejka ako sa ti dari? 😉

mt22
29. aug 2012

@grenka ahoj ...ja som na tom velmi podobne, dostat mam 1.9. a uz som nevydrzala a urobila si test jeden v pondelok a jeden dnes- oba negativne...dufam ze to je len skorym testovanim..boze ja len dufam ze to uz konecne vyjde...kamoska si robila test 6 dni pred mrchou a hned jej vysiel pozivitny...ale to ze veris ze sa ti tehotenstvo este potvrdi mi tiez dava nadej...drzim palc..daj vediet 😉

grenka
29. aug 2012

@mt22 dam vediet 🙂 aj na gynda online mi doktor napisal ze lepsie testnut ked bude menzes meskat...drzim palce...este 2 dni do menzesu mam

mt22
29. aug 2012

@grenka to nadej je 🙂 ...mne na tom teste v pondelok vysla cista jedna ciarka a dnes len ked pozeram prosti svetlu tak tam je trosku vidiet aj tu druhu, ale ozaj len tien 🙂 ...tak ja skusim v sobotu..a kolko sa uz snazite?

grenka
29. aug 2012

@mt22 ved to sme len tento mesiac...a pri malom 3 mes...veiem ze aj niektore sa snazia dlhsie...aj mne sa zdalo ze vidim ducha...ked som na 2 den pozrela a lepsie kukla ako keby tam bol...ty mas kedy dostat?

mt22
29. aug 2012

@grenka no mam dostat o den po tebe v sobotu 🙂 ...to by bolo super keby sa vam podarilo na prvy raz...ja som v maji mala v 6. tyzdni spontanny potrat a od vtedy sa nam dako nedari, preto by som bola uz hrozne stastna keby to vyslo teraz...vsak je tazke cakat do dalsieho testu? 🙂 ja uz netrpezlivo cakam na tu sobotu a bodaj by sa nam ti duchovia ukazali v plnej krase...budes testovat rano? pri prvom tehotenstve ti test v kolkom tyzdni ukazal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre