Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

vavrenka
21. jan 2011

@drobcek11 ten GS mamatest 10 (ruzova krabicka) -v baleni su 2 pruzky (ten je najlepsi, maju aj taky priamo do prudu mocu, ale to uz nie je ono 😉 ) a tusim stoji okolo 1,80 ci 2 € .. tak nejako..

drobcek11
21. jan 2011

@vavrenka dakujem tak zajtra ho mozno kupim lebo pojdem do mesta rano tak som zvedava ci ho budu mat 🙂

atap
21. jan 2011

@drobcek11 aj ja som bola taka nedočkava ako ty, a nakoniec som sa dockala. baby ma presvedcili aby som urobila test... a je to tam. drzim prsty aby to aj tebe vyslo... 🙂 tie pocity ako pred MS mam este aj dnes aj ja.... je to hrozne

drobcek11
21. jan 2011

@atap a na kolky den meskania alebo kedy ti prvy test ukazal dve?

mimi1111
21. jan 2011

@vavrenka snazime sa vyse roka no raz sa nam to podarilo ale museli ma operovat bolo to mimo maternicove ☹ to sa stalo v auguste a od vtedy sa znova pokusame ovu mam ten 14 den

vavrenka
21. jan 2011

@mimi1111 to ma mrzi, ze to bolo mimo. ale aspon ze vies, ze mozes byt tehu. tu na MK je fajn tema - snazilky a baby tam maju kopec skusenosti s meranim BT a pozorovanim hlienu, postupne, otehotnievaju, niektora rychlejsie, niektora pomalsie, ale predsa.. nemas chut tam kuknut?

mimi1111
22. jan 2011

@vavrenka uz som tam mrkla a citala ich uvidim ci sa to podari co uz zacinam pochybovat ☹

atap
22. jan 2011

@drobcek11 no 2 // my ukázal 2-3 dni pred MS.

vavrenka
22. jan 2011

@mimi1111 moja, to je kriza, nevzdavaj to, v tej teme su super baby, ktore ti pomozu, hlavne katarina104 ma zmaknutu kombinovanu metodu merania BT a pozorovania hlienu, vie fakt pomoct. , su aj ovulacne testy (mozno si skusala) a i zasady kedy je dobre nesexovat a kedy sexovat 😉...
hlavne to nevzdavaj! raz si uz tehu bola a to je pre buducnost super sprava (aj ked to dopadlo smutne).. a pis pis pis o svojom zufalstve, nenechavaj to v sebe...

drobcek11
22. jan 2011

nevydrzala som to ja som si musela urobit ten test uz dnes-----sice s citlivostou 25 ale ja tam toho dusika vidim nechcem si namyslat no idem kupit ten mamatest a uvidi sa dufam ze ho budu mat ak ano tak zajtra rano ho spravim neviem co si mam myslet ten tienik tam je ale az po dokaldnom prestudovani 😅

kamillka100
22. jan 2011

@drobcek11 ahoj a ktory den si DC??? lebo BT mam vysoku a na 28DC som mala test negativny, tak by ma to zaujimala, mne uz dva dni meska,tak teraz neviem co si mam mysliet

drobcek11
22. jan 2011

@kamillka100 vies co ja ani neviem mavam 30 dnove cykly a ms som mala mat 19 takze pravdepodobne 33 dc ak dobre ratam dakedy mi kolise cyklus takze neviem presne ale tento isty test bol uplne bez naznaku pred dvomi dnami a dnes uz je tam malinky naznak nejde mi to do mobilu odfotit ale vidim to ked sa nan pozrem no neviem skusim kupit mamatest ked ho tak vychvaluju a uvidim ten je citlivejsi ciarku by som mala mat silnejsiu.uvidim a ty si na tom ako este stale nedorazila?

drobcek11
22. jan 2011

@kamillka100 podla mna pockaj chvilku pozri mne az na stvrty den meskania aj to len slabulinky dusik az si vravim ze si ho namyslam no aj sa uz tesim aj si vravim ze to este nemusi byt ono radsej pockam a spravim mamatest s citlivostou 10 lebo tento co som si robila mal 25 citlivost

kamillka100
22. jan 2011

@drobcek11 nie este nedorazila a teplota neklesla
moj graf je taky blby , ze asi som vynimka a mrcha mi mozno pride ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

drobcek11
22. jan 2011

@kamillka100 no ale toto vyzera celkom ze by sa to mohlo podarit nemyslis? mas aj dake PMS alebo nie?napriklad mne sa nezdalo ze v den ocakavanej ms ma zacolo bolet podbrusko a mala som krce ako ked uz krvacam neviem ci to mas tiez ale ak ano tak asi vies co myslim 😀 a uz som bola aj v tom ze sa to rozbieha no do dnes nic a dva dni som bola v tych krcoch a teraz dva dni uz len pichanie raz nalavo raz napravo a bolest prs a pravdaze sa mi kruti hlava no stale to moze znamenat ze MS moze prist lebo ta druha bola uplne slabunka a ja si nechcem davat falosne nadeje 🙂 testovala si iba v 28.den?

kamillka100
22. jan 2011

@drobcek11 no bolesti mam uz mozno 5 den, vacsinu vecer, uz dve noce som nemohla spat, take som mala bolesti ako na mrchu, ale tato noc bola fajna, prsia ma boleli, ale uz ani nebolia, len krize a tak isto sa mi kruti v hlave, ale tiez su to vsetky priznaky na mrchu, tak neviem, nechcem si robit uz nadej, este som vcera mala biely husty vytok, bez zapachu, ale dost vela, stale som si myslela,ze som uz dostala, dnes je toho uz menej, brusko stale jemne pocitujem ☹ ☹ ☹ vecer to asi testnem
testovala som na 28DC a bol negativny, tak neviem ci bude na 30dc pozitivny, nechce sa mi verit, ale to sa mi vypomstilo, lebo oklamala som dr. vcera , ze som dostala MS aby mi predpisal clostil, ale ja som vazne myslela, ze vcera mrcha pride a chcela som ho zacat brat od 3DC ☹

drobcek11
22. jan 2011

@kamillka100 no u mna sa bolesti podbruska stupnuju k veceru rano ked vstanem citim trosku akoby tlak nic viacej ale vcera ked som sla spat pichanie raz tam raz tam a vkuse normalne som sa zacala smiat ze ci by som si dokazala toto nahovorit 😀 ja som si dnes chcela kupit mamatest ale nemali tak som si kupila radid clear s citlivostou 10 tak to testnem zajtra rano 🙂 aj ja mam ten biely az taky svetlucko zlty vytok a krv stale nikde a byva tak cudne citim sa stale unavena a prsia ma dakedy az stipu co ma pred ms len boleli tak som zvedava a po kazdych 2 a pol hodine ako sa najem sice mi po najedeni pstane zle som opat hladna co som ja nebyvala vkuse🙂podla mna testni radsej zajtra rano ak mas po ruke viacej testov skus aj dnes ale radsej asi rano ja som mala ten slaby pasik dnes aj to bolo nie z ranneho mocu🙂

mimi1111
22. jan 2011

@vavrenka dakujem snazim sa pisat o tom lebo uz mam taky pocit ze mi hrabe a tie ovulacne testy som neskusala

vavrenka
22. jan 2011

@mimi1111 tie testy funguju ako tehu testy, postupne ako sa blizi ovu sa ti zjavuje coraz silnejsia druha ciarka a v den ovu je najsilenjsia. tiez su to take pasiky, davaju sa do mocu, len mam taky dojem, ze to nemoze byt ranny moc. v navode je vsetko pekne popisane. ja som to chcela vyskusat, ale som to nestihla

vavrenka
22. jan 2011

@drobcek11 co to citam, mozno ti vysiel pozit tehu test? 😉 som zvedava na zajtrajsok! ak ti vysiel uz dnes pozit mamt. 25, tak 10 by ti mohla pekne ukazat..

drobcek11
22. jan 2011

@vavrenka ahoj no ten 25 bol baby test a vysiel mi tam taky slabunky pasik ale fakt iba na svetle som ho poriadne videla, do pol minutky mi vysiel na teste taky fliacik rozmazany v mieste kde sa ma vytvorit druha ciarka tak ja kukam ci dobre vidim ci nemam chybny test a do 2 min to uz rozmazane nebolo ale bol tam akoby obrys ciarky normalne ked zaschol tak som tam videla tu druhu len velmi velmi slabunku, tak zajtra rano testnem dnes om kupila bohuzial mamatest nemali tak rapid clear 10 citlivost tak skusim🙂

drobcek11
22. jan 2011

@kamillka100 no ako testla si ? 🙂

mimi1111
22. jan 2011

@vavrenka no skusim ved treba skusit vsetko uvidime a to ten test mam si robit kazdy den pkym nemam ilnu ciarku?dakujem 🙂

drobcek11
22. jan 2011

moze ciarka na teste stmavnut pocas dna?lebo ako tak kukam na ten moj dnesny tak ta ciarka uz neni duchom ale normalne je tmavsia ja uz tomu vobec nerozumiem mam pocit ze keby hned teraz nejdem spat asi by som nevydrzala a testla hned teraz 😀 som unavena uz od siedmej co ja vaccsinou chodim spat o jedenastej🙂 takze zajtra dam vediet ako my vyjde ranny test ci sa budem tesit alebo nie 😀

vavrenka
22. jan 2011

@drobcek11 to zvykne robit, vtedy, ked je pozitivny. mne ked vysiel prvy krat duch (bolo to sice vidiet, ale pasik bol len jemnunko sfarbeny), a vecer uz bol jasny, slaba ciarka, proste ta farba sa po zaschnuti zvyraznila. takze celkom nadejne spravy, nie? 😉

vavrenka
22. jan 2011

@mimi1111 myslim, ze prvy cyklus je fajn sa testovat denne, potom uz zena vie napr., ze 2 dni po MS sa nemusi vobec testovat. Jedna kocka na nete sa naucila hlienovu metodu (je to dost lahke) a BT metodu a na svoje prekvapenie zistila, ze ovu ma s najvyssou pravdepodobnostou pocas MS! 🙂 a tak zacala riesit dilemu, ze co teraz, lebo jej mm mal paniku z krvi 😀 , ale super spravicka, lebo konecne zistila, preco sa doteraz nezadarilo.
este posielam link, odkial som si kupila tie ovu testy, vraj spolahliva stranka. dostala som na nu tip od kamosky:
http://www.ovulacne-testy.sk/ tam je vsetko potrebne popisane.
este link na hlienovu metodu kombinovanu meranim BT:
http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...

mimi1111
23. jan 2011

@vavrenka dakujem za radu a potboru vyskusam ved treba skusit vsetko uvidime ci to vide

kamillka100
23. jan 2011

@drobcek11 ano, ja som vcera testla a zase nic, dnes mi teplota klesla, tak asi pride mrcha, ale necitim aby mala prist, vobec ma uz brucho neboli, od stvrtku to nejako preslo, len tie biele vytoky mam, dokonca aj v moci,ked som vcera testovala, prvy moc bol ako mlieko, no ale trochu ma tesi, ze teplotka klesla, tak mrcha asi pride, spolieham sa len na to 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

katarina104
23. jan 2011

@mimi1111 veľmi rada ťa naučím teplotnú a billingsovú metódu sme v téme, tak nás môžeš navštíviť

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/vytrvale-snazilky-od-jesene-zimy-2010/

drobcek11
23. jan 2011

@vavrenka ahoj tak ja som dnes testla tym s citlivostou 10 a tam bola slabunka opat ale co sa mi nepaci nebolo ju tak pekne vidiet ako tu na tom vcerajsom. ten vcerajsi bol kvapkaci a tento dnesny bol namacaci a minule som citala ze baby sa stazovali na rapidky namacacie ale no ja uz naozaj neviem co si mam mysliet som zmatena z toho...zajtra zavolam doktorovi a objednam sa ak sa nedostavi MS,to je strasny pocit ked neviem na com som uplne mi uz z toho asi sibe vcera som sa rozplakala ked som nasla tu druhu uplne uz som chcela pisat priatelovi lebo on je momentalne v UK a uz som mala mail aj napisany ale som ho v poslednu chvilu zmazala lebo som si povedala ze nemam to iste zatial nejdem ho zbytocne tesit niecim co nemam overene.ta pockam do zajtra este mam posledny test opat kvapkaci urobim ho a objednam sa na krv to bude najistejsie 😀 a tebe sa ako dari?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre