Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

bunda13
8. feb 2014

@anatalia77 hej ale znackove su draksie

anatalia77
8. feb 2014

@bunda13 nebud labut,pre dieta vsetko...

asimama
8. feb 2014

@anatalia77 😀 ty si cislo 😀
@bunda13 napriklad ja som za cemio gravititest zaplatila cca 3 e.a ukazoval mi vzdy spravne..alebo ked nechces zaplatit zan ty..povedz muzovi 😀 😉

asimama
8. feb 2014

@bunda13 alebo sa prejdi k dr.a budes vediet na com si.. 😀

bunda13
9. feb 2014

@anatalia77 no ved jasne aj to posledne

bunda13
9. feb 2014

@asimama zajtra sa chystam k doktorovy

bunda13
9. feb 2014

@asimama ved pojdem pojdem

cheema
10. feb 2014

Awojte prosim pomozte my mala som menzes 20.1.2014 a po menzesu som mala sex s priatelom bolo to ptesne 5.2.2014 a ked v noci spim je my velmy plano a brucho ma boly citim sa tak caly den no a ja velmy rada spim na bruchu ked si lahnem na brucho sa velmy zle citim nevim co to moze byt prosim pomozte my dakujem 😒

lusswinki
17. jún 2014

@cheema no tak ako si na tom? Prešli tie nevoľnosti, alebo budeš mamina? 😵

stelleluna
11. sep 2014

Ahojte baby 🙂 Potrebovala by som poradiť, kedy je vhodné ísť prvý krát k doktorke keď som zistila že som asi tehotná 🙂 MS mal prísť 3.9 ale stále nič,hneď som si robila viac tehu testov,a vsetky mi vyšli pozitívne 🙂 Mám ešte čakať,alebo je na čase ísť na gyn.? Bude tam už vôbec niečo vidieť? Ďakujem za odpovede

elfi1
11. sep 2014

@stelleluna tyzden este mozes kludne pockat. Zatial sa objednaj.mozes sa aj dr.spytat,kedy je vhodne prist,aby uz daco videla.kazda ma inak citlive sono a vie teda povedat,v ktorom tt uz daco vidi 🙂

stelleluna
11. sep 2014

Elfi1..ďakujem 🙂 chcela som ešte počkať lebo to mam zložitejšie trochu..teraz som preč z domu koli praci, tak nechcem zbytočne cestovat :( Mám doktorku dosť ďaleko odtialto.. Takže sa asi dosť nacestujem počas tehotenstva :(

9802148565
1. nov 2014

po kolkich dnoch po vtiku zistime či zena ej tehotna ? :( Ďakujem

albinalilyana123456
12. dec 2014

@august ahoj chcela by som sa spitat za jak dlho mozem zistit ze som tehotna
🙂

albinalilyana123456
12. dec 2014

@august ne tu nekto kto bi mi pomohol zistit po kolkich dnoch mozem zistit ze som tehotna

sibalka21
13. dec 2014

@albinalilyana123456 najlepsie na den meskajucej ms, skor ti nemusi ukazat.

albinalilyana123456
29. dec 2014

mne to meske uz skoro 4 thizdne tak co si mislis ze som tehotna

dnp
29. dec 2014

@albinalilyana123456 skús si urobiť tehotenský test

martinabalazova
16. jan 2015

Pekny den prajem. Chcela by som sa opytat,pohlavny styk som mala asi cca 3 tyzdne do zadu,menstruaciu mam dostat teraz 19teho, a uz tyzden pred menzesom kazdy druhy den krvacam, spinenenie nieje silne..neviem si to vysvetlit.hovoria mi ze ovulacia tyzden pred menzesom uz nieje,a neviem aka je pravdas tym , k lekarovi nemozem ist, lebo momentalne pracujem 2tyzdne na cechach a este som nedostala zdravotnu karticku, tak som si kupila teda tehotensky test, ale neviem kedy je najlepsie si ho urobit, toho 19teho? alebo ked mi bude nahodou meskat menzes?..fakt neviem, mozno je to len zasa nejaky zdravotny problem, ale viete chcem si byt ista a zbytocne nestresovat kym pojdem k lekarovi ..dakujem

dianusss
30. jan 2015

Ahojte vcere som.mala pohlavný styk a pokusali sme sa o babeno po kolko dni zistím ze som v tom ? 😲

meluela
30. jan 2015

@dianusss ako-tak spolahlive vysledky testu mozes ocakavat az ked meska menzes, najlepsie ked meska uz aspon tyzden. dovtedy mozu byt vysledky falosne negativne (negativny test a napriek tomu budes tehotna) alebo falosne pozitivne (pozitivny test ale menzes aj tak nakoniec pride) ... takze nezavisle od toho, aky chces vysledok, budes si musiet este nejaky ten tyzden pockat ...

misha666
30. jan 2015

@dianusss a mala si plodne dni? 🙂 ked ano tak cca o 2tt 😉

terressa
30. jan 2015

mozem byt tehu alebo to je kanalik......som 7 DPO.......rapid clear najcitlivejši ............toto som nasla na teste az na druhy den 😒

dianusss
30. jan 2015

Ahojte vcere som.mala pohlavný styk a pokusali sme sa o babeno po kolko dni zistím ze som v tom ? 😲

misha666
31. jan 2015

@terressa kanalik 😒

myskacici
3. feb 2015

Baby, kedy mám testovať? dnes som 29 DC. Cyklus mám 34 dňový ale nie vždy presný a dnes som 9 DPO. Asi pred dvoma dňami ma začalo bolieť v podbrušku, skôr pichať, pretrváva to dodnes, ale už slabšie. Som prvosnažilka a neviem kedy testnúť. ďakujem za všetky rady!

kata011
3. feb 2015

myslíte že som tehu ???som 10 DPO

kata011
3. feb 2015
maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myskacici
4. feb 2015

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť??? Dnes som 10ty DPO, mávam cca 34 dňové cykly. Pred dvoma dňami ma začalo pichať v podbrušku, cítim to niekedy aj teraz. Neviem rozoznať, či mám PMS, alebo som tehu....Príznaky pasujú aj na jedno, aj na druhé. Ovu som mala na 20 DC, Menštr. by som mala dostať o
4 dni. Test - negatívny....mám ešte nádej???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre