Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

nelika666
20. apr 2006

no neviem presne.. to y si ty mala vediet.. 😉

nelika666
20. apr 2006

zvedava.. prve testy sa robi KS, BWR a na HIV..a to nalacno nemusis byt..
na KO nalacno musis byt ale to sa robi az neskor
a na genetiku sa posielaju testy.. uz neviem presne ako sa volaju ale to tiez musis ist nalacno.. tak mi sestricka vysvetlovala minuly tyzden.. aj ja som tak bola..
a tak sa aj vo vysetrovacich technikach pise..

zvedava
20. apr 2006

nelika, asi kazdy lekar to robi inak. Ja som napisala vlastnu skusenost. Mne prve odbery robili kompletne na tebou vyssie spominane veci + obraz. Preto som bola nalacno.

nelika666
20. apr 2006

ja tiez len svoju skusenost napisala..

damia
20. apr 2006

No,mna len to prekvapilo,ze mna sa nespytal na ziadny cas,ze kedy by bola moznost,ze by som otehotnela.Spravil test,bol negativny,cim vylucil mimomaternicove tehotenstvo,ale co ak by tam predsa len nieco bolo,len je este skoro na ten test?

nelika666
20. apr 2006

damia: no keby nebola prilezitost aby si otehotnela tak neides k lekarovi na testy, nie? a ake testy ti vlastne robil?

evatu
20. apr 2006

neli,damia to spominala hned na zaciatku. 🙂

nelika666
20. apr 2006

ja som to citala.. len som chcela vediet ci jej robit tehotensky test z lekarne ale jej zistoval ci nie je tehotna inak.. napr. z mocu..
lebo lekari vacsinou takym testom (tym jednorazovym z lekarne) neveria preto je mi to cudne a preto sa pytam..

damia
20. apr 2006

neli,poslala som ti ip.

rybecka
21. apr 2006

ahote babenky,
tak aj som tiez uz tehu. a hned na prvy krat sa nam to podarilo super nie. zatial som si robila len doma test a musim ist k lekarovi ale tu v cudzine je to tazke pre mna. tak to musim nejak prekonat. 😖

nevesta
21. apr 2006

Rybecka, super, gratulujem straaaaaaaaaaaaaaasne moc 🙂

rybecka
27. apr 2006

Ahoj nevesta a dakujem za gratulaciu. Asi odchadzm s cudziny domov. Nasi to este nevedia a nechcem im to oznamit po telefone je to hlupe 😒 Tak idem domov a vsetkym sa pochvalim. Zatial mi nie je zle ale hrozne ma bolia prsia a spim ako sipkova princezna.tak Kocky snazte sa aj vy je to naaaadherny pocit. 🙂 Drzim Vam vsetkym palecky. a este jedna otazocka. Boli ma v podbrusku a mam nejake silne vytoky je to normalne?

nelika666
27. apr 2006

bolesti v podbrusku - vajecnikov su normalne.. vraj je to preto lebo si tvoje baby hlada miesto kde by sa v celej tvojej maternici usadilo
a vytoky vraj tiez - niekde som citala ze ti kedze si tehotna ma odtekat "hlien" (alebo co to vlastne je) z krcka maternice
..ale ak su naozaj silne radsej sa by si sa s tym mala "pochvalit" lekarovi

nika251
12. máj 2006

Ahojte snazilky. Chcem sa vas opytat, ci sa volaktorej z vas stalo, ze si urobila tehotenky test, ten jen vysiel negativne a o hodinu sa tam objavila ciarka. Ako mam tomuto vysledku rozumiet? Robila som si RapidPreg. Poradte mi prosím. Velmi by som chcela babo. DAKUJEM

newyorkgirl
12. máj 2006

nika251, skor je to nie ako ano, ale pockaj dva tri dni a urob dalsi alebo chod k lekarovi, to budes mat istotu drzim palce 🙂

mirka
12. máj 2006

rybecka, ja som mala tiež výtoky, to je z toho, že sa ti prekrvuje maternica, tak mi to vysvetlil dr.

nika251
12. máj 2006

Dakujem. Este jedna otázka ak môzem. Robila som si aj druhý test a tam mi vysiel uplne slabulinky pruzocek. Fakt som z toho zmetena. Ten pruzocek bol ledva viditelny ale bol tam. Predpokladam, ze ak by som bola tehotna tak asi 7 den. Ach jaj, to by bola nadhera 🙂

mirka
12. máj 2006

nika, sprav si test, keď ti bude meškať ms, potom nebudeš musieť skúmať test po hodine 😉

newyorkgirl
12. máj 2006

nika a uz ti vymeskala ta MS? ci este nie? lebo ja som to mala tak, ze som si spravila, ked mi meskala asi 2 dni a nic a potom 5 dni a bum ciarka tam hned nabehla, ale ked vravis, ze tam tu ciarku mas, tak je to asi pozitivne potom, ale musi nabehnut do toho casu, ktory je uvedeny na teste, naozaj este pockaj tych par dni a budes mudrejsia

alexandra
12. máj 2006

Mne nabehla velmi vyrazna ciarka na 7. den po vynechani, ale tak to sa dalo cakat.. Vzhladom na to ze meskala 😀

lienka82
15. máj 2006

Ahojte babenky.Test som si robila asi ked som bola v druhom tyzdni a nic.Asi o tri dni som musela ist k lekarovi lebo som mala crevnu chripku.Brali mi krv a nic nezistili.O tri tyzdne neskor som si robila dalsi lebo mi uz meskala dva tyzdne a buuuum. 😉 bolo to.A tyzden neskor zenska doktorka a potvrdila to.Bol to 6-7tyzden...

alexandra
15. máj 2006

lienka presne tak, dostatocna hladina na zistenie hcg je tak po cca 4-5tt

zuzana.j
16. máj 2006

Babuľky ahojte, chcem sa opýtať dnes som si robila test a nebol tam ani náznak druhej čiarky čiže tehotná by som nemala byť. Mešká mi to ale len 4 dni.Bábetko veľmi chceme. Tak sa vás chcem opýtať, či mám ísť k lekárke na vyvolávačku alebo si spraviť ešte jeden test?

katrin
16. máj 2006

zuzana: už to tu bolo veľa krát napísané, že sa môže stať, že máš nízky obsah hcg hormónu v sebe a preto test nič neukazuje. Vyskúšaj ho opakovať o dva dni s ranným močom, pokiaľ ti nepríde ms, objednaj sa k doktorke, nech ti spraví vyšetrenia z krvi. 🙂 držím palce, aby to bolo mimi 😉

adkag
16. máj 2006

zuzana, vyvolavacku by som asi neriskovala,neviem,ci to nejako nemoze negativne ovplyvnit,ak by si nahodou bola tehotna. skus ist k lekarke na krvne testy, nech ti zisti HCG v krvi, a ak nezisti tehotenstvo,az potom tu vyvolavacku. len na tehotensky test by som sa urcite nespoliehala.

katakata
16. máj 2006

ba

danii
16. máj 2006

Zuzka, aj lekarka by ti pred tym ako ti pichne vyvolavacku mala najskor zistit, ci naozaj si alebo nie si tehotna. Podla mna ti ju bez toho nepichne.
Ale domaci test skus neskor, aj ked 4 dni po vynechani by sa uz nieco mohlo ukazat.

katalienka
16. máj 2006

vyvolavacka potencialne tehotenstvo neovplyvni... uz som sa na to lekara pytala...

anka
27. jún 2006

ahojte, aj ja som sa pytala lekara ako je to s vyvolavackou a ten mi povedal, ze tehotenstvo to len podpori a ak nie si tehotna tak dostanes svoje dni

alexandra
27. jún 2006

Presne ako pise anka, ale i tak, z krvi dokaze lekarka velmi presne urcit hodnotu hcg, ktoru aj ked nezachyti test, moze znamenat tehotenstvo.. Drzim palceky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre