Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

minutka
7. aug 2012

@frejka mam take iste priznaky ako ty,len test som si este nerobila (nexem byt sklamana). tak ako si na tom? nic sa nezmenilo?

frejka
7. aug 2012

@minutka tak ja som si asi pred dvomi hodinami urobila....a nic, uplne negativny :(( pritom uz vyse tyzdna ma boli v podbrusku, a mam zvysenu teplotu, som unavena... no neviem no...ostava este cakat ci dostanem MS ci nie...potom sa uvidi :/

minutka
7. aug 2012

@frejka snad to vyjde ! mna tiez tyzden boli podbrusko,chodim casto na wc. no ale moze to byt samozrejme aj nieco ine.ale nastalo to po ovulke,tak si fandim 🙂

frejka
7. aug 2012

@minutka ved prave to ze to zacalo po ovulke...inak by som tak nedufala ze sa podarilo...len ma stvu tie testy - uz som si robila dva a nic.. :(

nika1368
7. aug 2012

@kattija velmi pekne dakujem 🙂 ozvem sa akonahle som bola u doktora

adka12
7. aug 2012

@minutka
@frejka baby a koľký deň cyklu ste si robili testy?

frejka
7. aug 2012

@adka12 dnes je 23 den

frejka
7. aug 2012

@adka12 ale ovulku som mala na 10.-12. den cca

adka12
7. aug 2012

@frejka ja som mala presne tie príznaky čo vy po ovulke a tiež som sa testovala ako šibnutá a slabulinký duch sa mi ukázal až 27DC, takže ešte počkaj a neboj sa, určite sa vám podarilo 😉
Ja som si po ovulke bola 100% istá, že sa zadarilo a ked som si robila testy tak skoro, tak som už vôbec nedúfala 😖

frejka
7. aug 2012

@adka12 hmm diky za povzbudenie 🙂 ja si tiez vravim, ze pockam na MS, ktora dufam ze nepride 🙂 a potom znova...ved predsa nemusi kazdemu test ukazovat spravne...

adka12
7. aug 2012

@frejka testni sa aj den pred. Ja som napríklad mala Pepino a ten mi ukázal len ducha a mama test mi ukázal už krásnu čiarku 27DC, tak si skús kúpiť ten alebo digitálny 😉

frejka
7. aug 2012

@adka12 skusim, ale najneskor v pondelok by som mala dostat, tak uz pockam do vtedy... nejak vydrzim 🙂

veriiii
7. aug 2012

@minutka tak mas vysoku sancu ,ze to vyslo,ak to bolo po ovulacii🙂 ale aj keby doslo k styku kratko pred ovulacoiu, spermia si vie pockat na vajicko vo vajcovode aj 7 dni🙂 a ja som tiez chodila vela na wc,bola som velmi smadna na zaciatku tehotenstva. inac k produkcii tehotenskeho hormonu dochadza az ked sa oplodnene vajicko uhniezdi, co je minim.tyzden po oplodneni..,zacina s nizksymi hodnotami, ktore sa kazde 2-3 dni zdvojuju..

minutka
7. aug 2012

@adka12 ja som sa este netestovala,myslim,ze je skoro.nechcem tam znova vidiet iba 1 ciarku :( A aky digitalny tes si si kupovala? myslim znacku. Inak teraz som 17dc.
@veriiii bodaj by si mala pravdu 🙂 k styku prislo 5 krat (4. a 3. den pred ovu, v den ovu a 2 dni po ovu). No a od dna ovulky ma boli podbrusko,co ma doposial nikdy nebolelo,teda obcas iba v den ovu. jaaaaaaaaaaaj dievcata len nech nepride mrcha,ale to sa este nacakam, mi kazdy den pride ako vecnost 😝

frejka
7. aug 2012

@minutka ja som si nerobila digitalny test... ale kkupim si najblizsie taky urcite

adka12
7. aug 2012

@minutka ak si 17DC tak si po ovulácii a test ti nič neukáže najbližší min. týždeň. Ja som si kúplia digitálny test clear blue.

minutka
7. aug 2012

@frejka a ake testy si kupujes? ja rapiclear a raz som mala aj mamatest.

frejka
7. aug 2012

@minutka tiez som predtym zvykla rapiclear, ale teraz som mala dr.max neviem aky... :DDD...tu v lekarni iny nemaju... :DDDD tak som zobrala co bolo

frejka
7. aug 2012

@minutka nechcelo sa mi ist do inej lekarne... :DDD

petribela
7. aug 2012

@alzbeta828
TERAZ čAKáM TERMíN 28.12....pontroch rokoch,vytúžené,,,preto som hovorila že k odborníkovi,pretože ja som to s manželom absolvovala:o..ale nakoniec sa podarilo...mám za sebou prefuky a pod.veci,,veľa odberov, hormonálny profil,,to trvalo asi pol roka..tam mi povedali že ľavý vaječník mám ok,ale pravy na polovicu,,tak mi vypočítal plodné dni a chytilo sa na ľavý...bola to dlhá cesta,bola som zúfalá,práca,rozostavaný dom...ale nakoniec bývam a teraz už len čakám na drobca:o

nika1368
8. aug 2012

@kattija no moj aurcite ze som tehu🙂 zacalo sa mi vytvarat mliecko rano som spozorovala🙂)

frejka
8. aug 2012

@adka12 dnes ma nejak silnejsie boli brucho :( uplne akoby som mala dostat... a mala som velmi zly den, a vobec posledne dni su spatne, a dnes jak som sa velmi rozculila, tak ma tak pichlo na vajecniku silno :/

adka12
8. aug 2012

@frejka oddychuj a nerozčuluj sa, mysli teraz hlavne na seba. Už si asi vyčerpaná, ked máš veľa takých dní za sebou. Zvoľni tempo a bude to v poriadku 😉

frejka
8. aug 2012

@adka12 hej nervovo vycerpana....a stale v ocakavani ci tie bolesti signalizuju to co si zelam... :(/

adka12
8. aug 2012

@frejka určite áno 😉

frejka
8. aug 2012

@adka12 dufam 🙂

milagrosss20
9. aug 2012

ahojte...ako vidim nie som sama v ocakavani co caka ci pride mmska...ja tiez ju ocakavam v nedele,,,no uz by som chcela urobit teraz test len sa bojim ze nic nebude opat a zasa... ☹ je skoro keby som si urobila test zajtra rano?

frejka
9. aug 2012

@milagrosss20 ahoj no ja myslim ze nie je skoro, uz by ti mal ukazat...a mas nejake priznaky ?

milagrosss20
9. aug 2012

@frejka priznaky?fuuuuuu tak to ja uz ani nepozram na to ci mam priznaky lebo uz som ich mala x krat a nikdy som nebola 😀 teraz tak ako vzdy mam bolesti v poddrusku ,a co ma boli su krize dost , a co som si vsimla je ze mam bradavku a tu cicinu mam taku cervenu a okolo mam hnedsie,...ale nepovazujem to za priznaky..... takze cakam do nedele ze co a ako....a ci pride nacas...

frejka
9. aug 2012

@milagrosss20 no mna tiez boli podbrusko a to ma boli uz od ovulky...a takto ma nikdy nebolelo, vzdy len den, dva pred MS...a teplotu mam, tak som zvedava... no tak uvidime :D snad sa nam zadarilo konecne :D ty sa ako dlho snazis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre