Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

ddanuskaa
18. okt 2011

@vavrenka vdaka, skusim zajtra urobiť test. 😉

vavrenka
18. okt 2011

@ddanuskaa a daj vediet 😉

magic08
18. okt 2011

@felinka moja skusenost so snazenia... na 10 DPO mi test ukazal slabu ciarku, v case ked som mala dostat, uz boli krasne kolajnice... no predtym som nemala ziadne tehu priznaky.. jedine, co bolo ine bol vytok, ten sa zmenil na hustejsi a bolo ho viac, ovela viac... prsia boli citlive a vacsie az okolo 6 tt, vtedy zacali aj nevolnosti 😝

felinka
18. okt 2011

@magic08
ja akurat tie prsia a dnes som zacala pozorovat dost husty vytok a je ho vela, presne ako ty hovoris. Tak uvidime. 🙂

magic08
18. okt 2011

@felinka tak to vyzera nadejne... :-d
mna sa ten vytok drzal cele tehu, niekedy az na nervy... 😀 a co viem zo skusenosti inych tehuliek, tak to tiez vacsina pozorovala, tak snad je to dobre znamenie aj u teba...
drzim palce... kolko ti este ostava do mrchy?

vavrenka
18. okt 2011

@felinka inak, co sa tyka tych prs. man vzdy po vou zacali boliet az do ms, ale ked som otehotnela, tak ma zacali boliet ma tak inak a viac a aj sa mi zvacsili, dokonca mm si to vsimol. no a urobila som si test (ako som spominala 7 dni pred MS) a hanka je na svete 🙂

mima1983
18. okt 2011

caute baby, ja tiez pozorujem akurat bolest pŕs... nikdy predtym ma nebolievali, ani pocas menstuacie, proste nikdy.... ale inak ziadne ine priznaky nemam 🙂 tak neviem, mozno si to len namyslam, v hlave mi toho chodi velmi vela a mozno preto... bohvie 🙂

vavrenka
18. okt 2011

@mima1983 ak mas este pred ms, tak vobec nemusis mat priznaky. mne zacalo byt zle az od 7tt, dovtedy len tie prsia a jedla som, co som videla, ale to poznam u seba bezne 😀 😀

mima1983
18. okt 2011

@vavrenka jj, tu mam mat az na konci mesiaca, najskor za tyzden... 🙂

ddanuskaa
19. okt 2011

@vavrenka no, test vyšiel negatívny, aj keď som mala pocit, že tam bola velmi slabulinká druhá čiarka 😨 , skúsim ešte počkať pár dní. Kedy by som podľa teba mala ísť ku gynekol.? Momentálne mi je zleeeeeeee

vavrenka
19. okt 2011

@ddanuskaa a kedy mas dostat ms, popr. kolko ti meskaM a aku znacku testu si pouzila s akou cilivostou? hm, a bola tam slabulinka druha ciarka - taka ruzova, nie priesvitna? a bola tam do limitu alebo az po limte? kopec otazok, co? 😉

vavrenka
19. okt 2011

@mima1983 tak to mas casu na tehu priznaky dost 😉 . kedy planujes testovat?

ddanuskaa
19. okt 2011

uf, fakt kopec otázok 🙂 , tak M mi nemeška, mala by som ju dostať až cca 7.11, značku testu si nepamätám, bola to ružová krabička s citlivosťou 10 - to viem isto. O čiarke ti neviem odpovedať, celú noc som nespala, robila som si ho o 6.00h a necítila som sa dobre. Mám zvýšené teploty (nie bazal.), boli ma hrdlo (som po chorobe), bolesti podbruška a vaječníkov, včera ma pobolievali kríže, býva mi zle na zvracanie (tak mi byva aj ked mám zvysenu teplotu z vyčerpanosti), ale mám zvlášny pocit akokeby som bola tehotná. Ale môže to byť aj nejaké prechladnutie, neviem 😒 ....

vavrenka
19. okt 2011

@ddanuskaa a ovulaciu si mala kedy? t.z. ako dlho by si mohla byt tehu? (ovulacia + 10dni- cca zacaitok tehotnosti)

mima1983
19. okt 2011

@vavrenka asi az ked nedostanem menzes.... sice som velmi zvedava, ale načo si mínat testy.. az ked nedostanem, tak potom si spravim 🙂

felinka
19. okt 2011

@vavrenka ahoj,
tak zda sa, ze MS dorazila o 5 dni skor... ☹
Takze opat nic z toho.. Akosi sa mi v poslednej dobe rozhadzal cyklus, predtym mi meskalo 4 dni, tento cyklus som dostala o 5 dni skor... Chystam sa tento mesiac na preventivku po roku, tak som zvedava, co mi dr. povie... Ach, skoda...

vavrenka
19. okt 2011

@felinka jaaaaj, 😒 , ale neboj, ono to pride 😉

pami27
19. okt 2011

Ahojte dievčatá, ja som si robila test Rapi Clear. V návode bolo napísané po koľkých dňoch od oplodnenia test ukáže tehotenstvo. Nepamätám si koľko dní to bolo, ale robila som to presne, pretože som bola nedočkavá. Vyšiel negatívny. Keď mi meškala menštruácia spravila som ďalší a ten už vyšiel pozitívne. Známej sa stalo to isté.

ddanuskaa
19. okt 2011

@vavrenka asi 13 dní

vavrenka
19. okt 2011

@ddanuskaa hm, vyskusaj o par dni mamatest 10, na MK maju s nim baby dobre skusenosti a ja vlastne tiez..

ddanuskaa
19. okt 2011

dnes ma začali páliť bradavky, kríže viac bolia a stále mám pocit ako pred M, bolia ma vaječníky a pocit nafuknutia, no uvidíme 😨

mima1983
21. okt 2011

mna tiez uz ale tyzden bolia prsia a trochu krize, inak nic.... menzes mam dostat teraz cez vikend - v nedellu alebo pondelok, tak som zvedavaaaaa......

ddanuskaa
21. okt 2011

zahada vyriešená, tehotná nie som ☹ - mám 5 cm veľký myom na maternici, takže ma čaká operácia..... 😢 ☹ ☹ ....bojím sa...nech len všetko dobre dopadne 😔

mima1983
21. okt 2011

@ddanuskaa jooooj, tak to ma mrzii ☹ ale neboj, urcite to vsetko dobre dopadne.... si bola u doktora?

ddanuskaa
22. okt 2011

@mima1983 ano bola, asi mesiac musím čakať na výsledky s cytologie a potom operovať 😔 . Už nech to mám za sebou. Mima ďakujem za podporu.

mima1983
22. okt 2011

@ddanuskaa inak 5 cm velky, to je dost, nie? jooooj, prave takychto vecí sa strašne bojim... ☹

frlka
25. okt 2011

ahojte, ktory tehu test odporucate? Je dobry Clearblue (ten obycajny, nie digitany) 😉 alebo nejaky iny kvalitny??? za rozumnu cenu? Vdaka. 🙂

mima1983
25. okt 2011

@frlka ja som si prvy kupila MAMATEST10 - su tam dva testy..... prvy som dnes vyskusala.... ale planujem si este kupit CLEAR BLUE Digi - ten ukazuje aj tyzdne .-)

frlka
25. okt 2011

@mima1983 ten nepoznam - MAMATEST10, ja som si dnes kupila ClearBlue obycajny, stoji menej ako polovicu ako Digi 🙂 ved tyzdne si viem aj sama vyratat + gyn. to rata podla velkosti plodu. 🙂

mima1983
25. okt 2011

@frlka Ale ten Mamatest 10 je dobry... su tam 2 ks za cca 4 E

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre