Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kukucka26
14. mar 2011

iste idem zajtra dam vam vediet ☹

piacere
14. mar 2011

@kukucka26 a kedy si testovala naposledy? Nechceš skúsiť test teraz?

kukucka26
14. mar 2011

dnes rano ☹ a ani naznak nejako sa mi ten tets vobec nepaci

clemi
17. mar 2011

Ahojte, uz nejaku tu chvilku si citam vase prispevky a dnes by som potrebovala radu aj ja. S priatelom sme sa zacali snazit o babo, teraz len prvy mesiac, ale neviem co si mam mysliet... uz dva tyzdne pred ocakavanou mrskou som bola strasne naduta a bolesti v podbrusku, potom sa k tomu pridala citlivost bradaviek (nikdy som take priznaky pred mrskou nemavala) a aj mi trosku narastli prsia... mrsku som mala dostat vcera 16.3., no spinenie mi zacalo v pondelok 14.3. a trvalo 3 dni (velmi slabe), dnes som si rano robila test s citlivostou 20 a bol negativny... prsia mam stale napate a bradavky citlive a uz ani neviem ako vyzeralo moje brucho predtym ako sa zmenilo na balon.... mam este pockat a skusit zopakovat test o par dni? je mozne, ze by som bola tehotna aj ked som spinila?

elebe
17. mar 2011

@clemi ahoj....no tak to špinenie mohlo znamenať uhniezďovanie bábätka,ale aj nemuselo....a tie pocity čo opisuješ už mala každá z nás,možno preto že vieš že chcete mimi a sleduješ to....a k tomu testu,tak skoro ti vôbec nič nemusí ukázať.mne vyšli dve // až potýždni meškania a kamoške až dva týždne od meškania....počkaj pár dní a testni znova,ale s citlivosťou 10 a ranný moč....iné ti poradiť neviem 😉 😉

clemi
17. mar 2011

@elebe dakujem ti za odpoved... pokusim sa na to nemysliet a skusim o par dni... 🙂

strihalka
28. mar 2011

Ahojte, nemuzete mi doporucit jaky tehotensky test je nejuinejsi?teraz by to malo byt 2dny po pokusu, ale uz meska menstruace....dekuji mc predem za odpovedi

masinka
28. mar 2011

@strihalka GS Mamatesty su dobre, mne ukazal 2 ciarky uz 8 dni po ovulke.
2 dni po pokuse ti to neukaze ziaden test, to sa len vajicko stretlo so spermijkou a vajcovodom putuje do maternice... to moze trvat aj 5 dni, potom sa uhniezdi a zacne produkovat HCG....

strihalka
28. mar 2011

nojo,a le v sobotu mam svatbu, tak jak to vyresit?moc se mi nechce, aby me toprekvapilo na svatne, ale zase kdyby tam neco bylo, tak nechci HA ublizit

chirabell
30. mar 2011

@strihalka ja som skusala mamatest aj rapiclear, z kazdeho aj klasicke pruzky na namacanie aj tie rovno ocikavacie, moja osobna skusenost je, ze najsilnejsie (teda najcitlivejsi) je mamatest klasicke pruzky...dnes som napr porovnala tento spomenuty s mamatestom ocikavacim priamo a ukazalo rozlicnu intenzitu ciarky...takze odporucam mamatest pruzkovy, mas tam 2 testy v baleni.
A co sa tyka toho prekvapenia...nooo...ak sa snazite o babo, tak HA predsa neberies, tak neublizi, nie? Alebo som to nejak nepochopila?

strihalka
30. mar 2011

no neberem, ale tim ze mame v sobotu svatbu a zatim to neprisolo tak jsem se chtela pojistit aby mi to neprislo v den svatby, tudiz jsem chtela HA zacit brat aby to neprislo, ale pak sjem si rikala ze co kdyz to neprislo z toho duvodu, ze sjem ve stresu, nerada bych uzlikovi ublizila.....tak proto ten test🙂

chirabell
30. mar 2011

stres to moze oddalovat, ale ak planujete babatko, nezacinaj brat HA...ak si aj doteraz nemala problem, mozes ho potom mat..zakazdym je to zasah do hormonov...ja som brala 10r a chvala bohu je vsetko ok....ale je vela bab, co v poriadku nie je a bolo....pred alebo v prestavke HAK...ja teda za seba dufam, ze ju zacnem brat az ked uz vobec nebudeme chciet deticky...

vavrenka
31. mar 2011

@strihalka asi ta nepotesim, ale oplodnenemu vajicku trav cca 5 az 10 dni (10 dni to je maximum, to uz zvladne aj najlenivejsie vajicko), nez doputuje do maternice a zahniezdi sa do sliznice. az ked sa zahniezdi, zacne organizmus produkovat hcg a testy mozu nieco ukazat. inak, pridavam sa - mamatest 10 citlivost klasicky pruzkovy je naj a este clearblue digitalny.

drobcek11
2. apr 2011

@vavrenka ahoj, pamatas si ma?ako sa mate?coskoro sa narodi male urcite sa uz nevies dockat 🙂 ja opat cakam na vhodnu chvilu aby som mohla testnut lebo to vyzera tak ze by to mohlo byt ono 😀 uz ked sme si povedali ze to nechame tak a zacali sme sa chranit ono sa to akosi nepodarilo 😀 😀 😀 tak som zvedava ale keby tak by som bola velmi stastna

vavrenka
3. apr 2011

@drobcek11 ahooj 🙂 , no, tesim sa velmi, ze si opat na tejo stranke! kedy budes testovat? som strasne zvedavaaaa.. URCITE daj vediet!! a ktory DC si?
ja tehotniem a tehotniem, uz si neviem predstavit, ze budem mat vacsie brucho, ale budem. asi sa zacnem gulat a najradsej by som uz bola, aby bol jun a aj som porodila. krpata sa poseldny tyzden hybe omnoho viac, neviem aku choreografiu nacvicuje, asi ma zlaticko moje malo miesta a dufa, ze si ho stuchancami zvacsi 😀 😀

drobcek11
3. apr 2011

@vavrenka tak som rada ze ste ok 🙂 no ja som 32 den cyklu a mavam 31 dnove ale posledne mesiace mi to akosi skace raz mi meskalo osem dni potom tri dni atd... no a teraz 22 alebo 23 nam to akosi "všetko ušlo" 😀 a o priblizne sest dni na to som zacala spinit tak svetlohnedo a vcera to spinenie prestalo a boli ma brucho a ms od vcera nikde a skusala som uz testovat vcera ale negativne ale ovu test som skusala tiez lebo niektore zeny pisu ze ovu ukaze skor teho ako tehu test a ja mam uz druhy den po sebe ovu test pozitivny co znamena ze ciarka je taka ako kontrolna no neviem sa z toho vysomarit 😅

vavrenka
3. apr 2011

@drobcek11 no aj ja som z toho jelen!!! tak to som este zvedavsia, nie je mozne, ze yb si ovu mala az teraz? a ako dlho si spinila? kolko dni pred MS?

drobcek11
3. apr 2011

@vavrenka nie neni mozne aby som mala ovu teraz lebo som ju uz mala 🙂 je to popletene ach lebo ja som mala ovu este pred tym ako nam to uslo🙂 takze ak aj som tehu tak zrejme bez ovu alebo ako sa to da pochopit je to popletene sama tomu nerozumiem no take spinenie som nikdy v zivote nemala a mala som to cca 5 dni takze od nejakeho 29teho marca do vcera teraz uz mam len vodasty vytok. ach som do toho jelen tu v uk neviem zohnat test s citlivostou 10 je to na zblaznenie musim len cakat no ani prsia ma nebolia tak ako pred kramamy vacsinou ma boli tyzden pred a teraz uz mi meskaju a nic len mam v nich take divne tlaky.toto cakanie ma asi zabije 😅

jania023
3. apr 2011

@drobcek11 ahoj a aky si mala citlivost tehu testu?ono sa hovori te ovu test ukaze tehu ale v den ked ti ukaze uz aj tehu test takze je to na rovnako..ale ked si mala 20iui tak to nemusi ukazat..hod tu tvoj ovu testik

drobcek11
3. apr 2011

@jania023 tehu test ma citlivost 25 a dnes mi to meska len druhy den a ovu test je pozitivny uz druhy den lepsie povedane dnes je silnejsi ako vcera

jania023
3. apr 2011

@drobcek11 poznam kocku co to mala skoro podobne..ked uz cakala ms..urobila si test a nic a urobila aj ovu a teen bol pozit..pozdejsie sa ukazalo ze nejakym zazrakom mala ovu 2 x takze mozno je to ovu..ja som mala napr.3dni ovu test pozit.co tiez nieje vyhra 😒

drobcek11
3. apr 2011

a co teda potom to spinenie ja som myslela ze to moze byt zahniezdovanie teoreticky by aj mohlo, pockam par dni a test zopakujem.. 🙂 co ine mi zostava

drobcek11
3. apr 2011

@jania023 a co teda potom to spinenie ja som myslela ze to moze byt zahniezdovanie teoreticky by aj mohlo, pockam par dni a test zopakujem.. co ine mi zostava

jania023
3. apr 2011

@drobcek11 a kedy si mala ovu?teoreticky??a kolko dni pred tym bol sexik?2-3dni je este v pohode na tehu..i ked bohvie su aj take co maju 4dni pred ovu a su tehu

drobcek11
3. apr 2011

no ja som to mala take zvlastne ja som mala ovu kratko po predchadzajucej ms okolo osmeho deviateho marca a potom okolo dvadsiateho som opat mala pozitivny ale iba jeden den potom ciarka vobec nebola a 22 bol sex takze a na to pad dni ma zacalo bolet brucho picha ma az dodnes mala som spinenie kruti sa mi hlava som stale smadna hladna a neuveritelne nervozna co ma aj trapi ze na vsetko len somrem 😒 no a tak je dost mozne ze aj ja som mala dve ovu alebo ze bol test blby tak ja uz neviem ale stale ma pobolieva podbrusko a picha ma najma rano ked stanem a vecer pred spanim.je to na zblaznenie

drobcek11
3. apr 2011

@jania023 a ty si na tom ako?stale negativny?a to spinenie co si pisala ze mas mi celkom pripomina to moje lebo ja som spinila podobne ale uz mi to preslo

jania023
3. apr 2011

@drobcek11 tak ja som to spinenie ukoncila ms..ja ale mam kazdy mesiac tehu test pozit(duch)takze sa mi uz ani neoplati robit si test ale ta kocka o ktorej som ti pisala ze mala 2x ovu je tehotna 😉 takze to neva..ved uvidis co z toho bude..ja som dnes iba 6DPO takze mam este veeela casu ale uz netestujem lebo to nema vyznam aj tak bude test pozit a nic z toho 😒

drobcek11
3. apr 2011

@jania023 no uvidi sa pockam a urobim znovu test 🙂

vavrenka
3. apr 2011

@jania023 a ako dlho sa snazite? vyzera to, ze sa vzdy zadari a potom sa to skonci 😒 , ak by to takto trvalo dlho, asi by som sla na nejake vysetrenia, lebo fakt to vyzera, ze otehotniet vies, len nieco sa tam udeje a tehotenstvo sa v ranom stadiu ukonci. to musi byt na nervy...

jania023
3. apr 2011

@vavrenka ani nieje ked netestujes tak o tom ani nevies 😀 ale mne to nejako neprekaza bola som u dokiho a ten nenasiel nic co by branilo tehu ale i napriek tomu uz presiel rok a nic tak ja neviem..ja uz mam jednu slecnu tak som z casi uz uspokojena 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre