Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

elebe
1. mar 2011

@annie626 myslíš že dva dni krv môže byť zahniezďovanie a po týždni meškania MS?

solinkarka
1. mar 2011

@elebe ja si myslim ze to neni zahniezdovanie a este z tyzdnovim meskanim....proste niekto ma menstruaciu az do tretieho mesiaca apson mne to tak gyndos povedal...uhniezdenie vylucujem bo to byvam max do 10dni od ovu

annie626
1. mar 2011

@elebe Mozne je všetko. Ja presne viem kedy som otehotnela a lekár tvrdí Že to vyzera o min. týždeň menej. A krvacala si veľmi? Poznám kočky ktoré mali riadne MS asi dva mesiace a boli tehotné...

elebe
1. mar 2011

@solinkarka ja si tiež myslím že to nebolo zahniezďovanie,tak uvidíme či patrím k tým čo majú MS aj keď sú tehu.... 😒

elebe
1. mar 2011

@annie626 ja som krvácala tak že krv bola vo wc-ku a na papieri len trošku a na vložke 3kvapky a celé to trvalo od piatku do nedele a v nedelu to bolo už len špinenie..... 😖

nina33
1. mar 2011

@dada55 Nie krv mi nebral.....vo stvrtok mam ist na sono.....ze ak som tehu ze tak to tam zbada.....

annie626
1. mar 2011

@elebe tak Držím palce, aby si bola tehu a mala MS 🙂

elebe
1. mar 2011

@annie626 ďakujem si zlatá....to by bol ten lepší prípad....a ak si zajtra najdem dve // tak letím k dr. lebo sa bojím tej MS čo som mala.... 😒

annie626
1. mar 2011

@elebe určite to bude všetko v poriadku 🙂 zajtra sa ozvi ako si dopadla!

elebe
1. mar 2011

@annie626 jasné že ozvem....a ak to bude stáť za to tak dám aj fotku 🙂

cukricek_29
2. mar 2011

elebe tak podľa mňa sú tie testy na figu proste bud ich robím zle alebo už nechápem

elebe
2. mar 2011

@cukricek_29 prečo? ako ti vychádzajú?

annie626
2. mar 2011

@cukricek_29
Na testoch nemáš čo pokaziť... Vezmi nádobku a ideš 🙂

@elebe
Ako tvoj test?

solinkarka
2. mar 2011

Inak baby ja som rozmyslala ze cim to moze byt ze mi druha ciarka zrazu zmizla..a napadla ma jedna vec..na letaku je napisane ze sa musia skladovat do urcitej teploty no a ja som ich mala na takom chladnom mieste a ked som ho vybrala bol trochu nasiaknuty tym chladom...co si o tom myslite?

elebe
2. mar 2011

@annie626 no u mňa je to biedne..... ☹ ☹ ☹ keď som si ho spravila tak tam tá palička bola a teraz je taká slabučká že ju vidno-nevidno.... 😢 😢 už som si aj poplakala

elebe
2. mar 2011

@solinkarka no neviem aj ja som ho mala v miestnosti kde bolo v noci otvorené okno....ale ja mám na teste napísané že skladovať od 2 do 30 stupňov....

solinkarka
2. mar 2011

@elebe no ved aj moj tak nejak ale ja som ho mala taky nasiaknuty chladom, taky vlhky a bol zafarbeny do ruzova 😒

cukricek_29
2. mar 2011

no mne vychádzajú asi tak,že hned tam tá druhá čiarka nie je potom sa objaví a v priebehu dňa ju tam už nevidím tak asi bude predsa len najspolahlivejší lekár

elebe
2. mar 2011

@solinkarka ale však keď ho máš zabalený,tak sa tam nemá ako dostať vlhkosť....a ešte tam máš aj ten sáčik s tymi granulami,či čo a to zabraňuje vlhkosti....

renkaniki
2. mar 2011

@solinkarka ...Ahoj myslim si,ze ten chlad nema ziaden vplyv na test..ak si tehotna,malo by ti to ukazat..proste 2 ciarky.Mozno si sa troska poponahlala a mala by si skusit este raz.Drzim ti palce..ja calkam tiez,ci budem tehotna.Mala som uvulacne dni a planujeme tiez baby,tak mna to tiez caka.Dufat,cakat...dufamze to klapne.Prajem aj tebe vela stastia

solinkarka
2. mar 2011

@elebe ja viem ale on bol nasiaknuty tak ruzovy 😠

elebe
2. mar 2011

@solinkarka tak možno ti predali zlý test,alebo nie je po záruke?

piacere
2. mar 2011

@solinkarka ono niektoré testy keď schnú, tak sa objaví čiarka - duch na mieste testovacej... lenže po úplnom vyschnutí testu táto "čiarka" zmizne.... Možno to bol tvoj prípad, neverím, že teplota má vplyv na test.

Jeden taký test mám odfotený 🙂 Keď sa zahľadíš, druhú čiarku uvidíš... po vyschnutí bol test negatívny

solinkarka
2. mar 2011

@piacere a z toho ducha je tvoje mimi??

piacere
2. mar 2011

@solinkarka nie, to bol negatívny test. Po úplnom zaschnutí ostal "biely".. teda ostala len kontrolná čiarka. On keď schne, tak ako keby tá farba pre druhú čiarku presvitala... ale po uschnutí je test negatívny.

solinkarka
2. mar 2011

@piacere jaj tak to si ma nepotesila 😒

piacere
2. mar 2011

@solinkarka a ktorý DC vlastne si? Netestuješ skoro?

solinkarka
2. mar 2011

@piacere vcera som testovala a mrchu mam mat 5.3. skusim zajtra znova

renkaniki
2. mar 2011

@solinkarka ..Len nebud smutna a hlavne sa nemosuur,ako na moju odpoved.. 😠 ...radsej sa 🙂 ..a dufaj,ze budes tehotna..prajem ti to..pa a pekny dnicek prajem.

annie626
2. mar 2011

Tá druhá čiarka sa môže ukázať do pár minút. Asi však max do 5. Keď pozrieš test o niekoľko hodín už nemusí byť pravdivý. Mne tiež vychádzali duchovia, tak som si kúpila Clear Blue a bola som si istá výsledkom 🙂 Takže šup šup po lepší test 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre