Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

makovicka53
12. feb 2010

reisi....noo a na to ako prisiel ze mas nedostatocnu funkiu zlteho telieska...

reisi
12. feb 2010

makovicka,obcasne spinenie v lutealnej faze

makovicka53
12. feb 2010

reisi...ahaa..a menstruaciu mavas v pohode?lebo ja mam strasne slabu tak 2 dni a druhy len take spinenie...a dr. mi povedal ze to je v poho...preto som zvedava na tie vysledky HP...isto daco bude v tom

reisi
12. feb 2010

menstruaciu mi tiez upravil duphaston mala som dost silnu a dlhu. A kedy budes mat vysledky?

makovicka53
12. feb 2010

ze zajtra ale kompletne a zosuladene budu az na konci mesiaca

larmimi
12. feb 2010

baby tak ja sa ozvem po vikende...a mam aj dostat zajtra mrsku, tak mi drzte palce...ale boli mne bricho..co uz , haha pekny vikend, papa

reisi
12. feb 2010

larmimi myslim na teba, mozno mrchana nepride! V pondelok daj vediet!
makovicka tebe tiez drzim palce nech vysledky dopadnu najlepsie ako mozu.

malemimi
12. feb 2010

🙂 🙂 reisi
hihi dakujem 🙂

larmimi
hm tak to sa tesim haha

malemimi
12. feb 2010

larmimi
neavi ze ta boli brusko mozno ju nedostane...mna vzdy pred mrchou narastli a boleli prsia a aj teraz len trochu menej maboleli a vidis prisiel ten den D 🙂
no som zvedava to by bolo fajn keby vsetky otehotnieme 😉

malemimi
13. feb 2010

AJ tak to nerozumiem preco sa tehotenstvo rata od prveho dna poslednej menstruacie... ked to tak nemoze byt nie je mozne aby som bola 6tt ked este je lem milimetrove a 4.2. som si robila tehotak a nebolo tam nic!!! posla mna som len v prvom a mozno 9 dni

lauritka
13. feb 2010

malemimi ten co vymyslel tieto vypocty bol urcite muz ;) nepocitali s alternativou, ze nie kazda zena ma ovulaciu presne na 14 den cyklu a nema ho 28-dnovy... ty si ovuloval neskor, cize ti to podla MS sediet nebude.

malemimi
13. feb 2010

no ved to ja mam nepravidelnu menstruaciu niekedy mi prisla za 21 dni inokedy za 36 dni takze to je blbost fakt debilina keby som podla vypoctou uz 6tt tak ta´m vcera vidi gynda uz nieo

lauritka
13. feb 2010

neskor uz budes vediet ktory tyzden si, podla usg. meraju plod a automaticky im to vyhodi v ktorom si tyzdni.

malemimi
13. feb 2010

aha no tak to bude super a kedy sa ro robi?

a ty si tiez snazilka?

lauritka
13. feb 2010

malemimi ja som snazilka vela rokov, ja som ina kategoria.
😉
no pri dalsom usg ti to uz povedia.
🙂

malemimi
13. feb 2010

a kolko rokov s snazis kolko mas rokov?

lauritka
13. feb 2010

malemimi sorry nechcem to tu rozoberat, len ti gratulujem k tehu a uzivaj si to.
patris medzi stastne zeny. cmuck-. 😅

ja som ta len chcela upkojit,ze to nemusi stale podla MS vychadzat. pa.

malemimi
13. feb 2010

lauritka
chapem ta ak nehces...ja ti to prajem zo srdecka aby sa vam podarilo splodit miminko
dakujem ti moc sizlatučka cmuuuuk pre stasticko 🙂 😉
a Ďakujem ti

lauritka
13. feb 2010

aj ja dakujem, vela stastia. 🙂

luckam77
13. feb 2010

malemimi GRATULUJEEEEMEEEE 😀

malemimi
13. feb 2010

luckam77

jeee dakujem ti moc 😉 🙂

malemimi
13. feb 2010

ešte som sa chcela spýtať kedy je vhodné povedať rodičom a svokrovcom že čakáme mimi? až po tých troch mes? 😒 Mám strach že to nedokážem utajiť

reisi
13. feb 2010

cauko babule.
malemimi ja som pri malej povedala tiez az v 12 tt.

malemimi
13. feb 2010

reisi
aha hej hej a čomu by som sa mala teraz vyhybat myslim ako strest, zdvyhanie tazkych veci... a co este?

luckam77
14. feb 2010

malemimi jedna rada do zivota...neprehanaj to s tym ze sa vsetkemu budes vyhybat... 😀 vyhybaj sa stresu, nervozite a tazkych veci ....ale nieze teraz prestanes chodit von aby ta neofuklo, alebo aby si nebola chora atd 😀 poznam taku babu je tehu a nejde ani do spajze aby ju neofuklo...ked sa ma stat nieco zle stane sa aj ked bude lezat len nehybne na posteli a ona to prehana, nic nerobi a keby bolo na nej ani von nevylezie LEBO JE TEHU... 😀 take baby nato dopadnu...vyhybaj sa aj prachu... 😉

kvetinacik
14. feb 2010

Luckam77 no to mas naozaj pravdu, ze nie vsetkeho sa treba stranit....To sa vlastne ani neda....Dufam, ze sa moj nazor nezmeni, ked sa mimi podari 😉

malemimi
14. feb 2010

luckam77
tak tej zime sa nevyhnem mame havina dogu a s nou som teraz zime 1 - 2 hod vonku poovede plus rano a este vecer ciknut 😉 takze to zase nie
😀 ja len ci sa mam niecomu vyvarovat
ďakujem

larmimi
14. feb 2010

ahojte...tak ja som sice nedostala (mala som vcera) ale dnes som si robila testi a bol NEGATIV. a mam take krce ze som si musela dat algifen kvapky...krce mam zahadne vo vrchnej casti brucha daleko od zenskych veci ale aj tam dole ma pobolieva...takze sancu mam asi 2% ... ☹

malemimi
14. feb 2010

larmimi
no uvidis mozno len test nevysiel 😉 vyskusaj neskor mozno ani nepridu
mna stale prsia bolia a niekedy ma pobolieva v oblasti bruska

zuzanockamt
14. feb 2010

larmimi ... no treba este vyskusat test pozajtra, ale ak si mala uz MS dostat vcera a dnes si robila test, tak by ti uz nieco ukazal ... mne ukazal asi 2 dni pred MS ... a na priznaky sa moc spoliehat netreba ... ja som nemala ziadne a ani v podstate nemam ... sem-tam trosku nevolnost, ale ziadne vracanie, prsia ma nebolia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre