Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

vierka0
18. apr 2011

@jania023 chapem, vidim 🙂 no moze byt, ze bol ranny potrat..lebo mne sam lekar povedal, ze ked je test pozitivny, tak urcite tam nieco je..mozno skusit este iny typ testu, ze ci tiez bude ciarocka..mne zatial test vysiel pozitivny len ked som bola tehotna (10tka citlivost)

kiwinka
18. apr 2011

@jania023 niesu nahodou 10 testy citlivejsie na HCG v moči ako tie 20/25???

goralenka
18. apr 2011

kocky mozem sa nieco spytat? co znamena, ak sa namiesto palicky na teste zobrazi ruzovy flak? chyba testu? nie je to palica je to rozmazany ruzovy flak.. akoze uz neviem co si o tych testoch mam mysliet...

denda29
18. apr 2011

@goralenka ahoj. ja si myslilm chyba testu. skus dalsi. Mas taky isty doma??? Ak ano ja by som skusila dalsi co ukaze a ten prvy reklamovala 😉

goralenka
18. apr 2011

@denda29 dakujem 🙂 uz som si ich robila v priebehu 5 dni asi 4.. kaslem na to este par dni pockam.. ukazuje mi raz tien, dalsi bez tiena, potom zase bez tiena a teraz ten flak 😀 myslim ze nic z toho, uz kaslem na to 😀

vierka0
18. apr 2011

@goralenka a ten flak tam ostal? daj foto..lebo to moze byt aj iba rozpita farba..

goralenka
18. apr 2011

@vierka0 hej zostal.. ale toto je uz stvrty za poslednych 5 dni, ja myslim, ze uz by to ukazalo...

vierka0
18. apr 2011

@goralenka to je podla mna len rozpita farba..stale si robila tym istym druhom testu? aj namacane si mala tak dlho ako je v navode? ja som bola spokojna s testami z lekarne dr. max..su lacne, citlivost 10 a zatial mi vzdy ukazali spravny vysledok..mas 2 pruzky v baleni a stoja 1,29 EUR..

goralenka
18. apr 2011

@vierka0 aj ja si myslim, ze to je len farbou alebo chybou testu ale nebola som si ista..
vidis a ja kupujem tieto drahe testy co mi len haluze robia.. pred par dnami som na nejakom teste s nazvom axiom mala tien.. na dalsom uz nie, potom toto je gravitest, prvy bol cisty a druhy toto.. isla som podla navodu.. vyskusam ten tvoj..
ja by som to neriesila ale chcem zacat brat jedny tabletky ktore by som nemala ak by som bola tehotna, tak cakam, co z tohto vylezie....
dakujem moc 🙂

vierka0
18. apr 2011

@goralenka jasne, chapem ta.. http://www.drmax.sk/ tu mas link na stranku tej lekarne, urcite nejaku pobocku maju aj u vas (aj ked netusim odkial si 🙂 ) ale mna uplne presvedcili..v albume mozes vidiet, jak mi tmavli ciarocky..potom som potratila, a vlastne som to testom zistila, ze mi ciarocka zoslabla (v krvi som v ten den mala hcg 19)

drobcek11
19. apr 2011

@jania023 ale pre co mam potom tehu test negativny?ja uz neviem no nemam zatial ziadny problem keby slo o daky zapal myslim ze by som to vedela a tak pockam do terminu druhej ms a uvidi sa nejdem sa stresovat lebo ma asi porazi 😀

vierka0
19. apr 2011

@drobcek11 kolko dni si po ovulacii?

drobcek11
21. apr 2011

@vierka0 a ktoru ovulaciu myslis?:D lebo ja som mala ovu niekedy na 16DC podla testu, a ked mi meskala ms par dni ovu test bol opat pozitivny a ms mi meska uz 3tyzdne a nic asi to bude daka porucha mozno hormony zo zmeny prostredia no nemam ziadne probemy tak cakam na druhu ms ci dojde alebo nie🙂

vierka0
22. apr 2011

@drobcek11 pocula som, ze pozitivny ovu test signalizuje aj tehotenstvo 🙂 teda ak je pozitivny v case ked je uz po ovulacii 🙂 kazdopadne, ked ti meska ms, tehu test negativny, treba ist k lekarovi..

tehulka14
22. apr 2011

@vierka0 je to tak moj ovu test na 23DC keď som bola tehu ten horny je ovu

monnka1
27. apr 2011

Ahojte...čítam vás dosť často, tak som sa rozhodla podeliť o svoje skúsenosti.
V januári som si robila 2 testy a to už bolo po tom, čo mi ms meškal týždeň a oba boli negatívne.
Až tretí test mi ukázal // čiarky. Bohužiaľ pár dní po tejto radostnej udalosti som začala krvácať, zobrali ma do nemocnice s tým, že som v 7 tt. Dieťatko sa nepodarilo zachrániť, ale neodradilo nás to od toho mať ďalšie, práve naopak, teraz chceme o jedno viac 🙂...už prešli 4 mesiace a ja sa opäť cítim, ako prvýkrát: výtok, obrovský hlad a to stále, atd...len sa bojím tých testov, keď ma už toľkokrát zradili :(...

duracelka
28. apr 2011

Ahojte kocky, trosku vam tu vpadnem.. 😉
chcem sa spytat, ci ma zarucna doba testu vplyv na vysledok...kamoska totiz robi v lekarni a poslala mi par takych po zaruke...prave som si jeden urobila, lebo uz tyzden meska MS a on je negativny. Tak by ma zaujimalo, ci je zbytocne robit take testy..mate s tym niektora skusenost? Vopred dakujem za kazdu odpoved... 😉 🙂

strihalka
28. apr 2011

@duracelka zkus si koupit jeden, co je v zaruce, at to mas s cim porovnat🙂)

vavrenka
28. apr 2011

@monnka1 drzim palec, aby sa tentokrat babatko udrzalo.. urob si testik a daj vediet.. neveim, preco, ale v dnesnej dobe velmi vela zien prechadza touto bolestnou skusenostou.. ☹ , ale potom o to vacsia radost, ked sa babatko udrzi 🙂 . skus mamatest citlivost 10 pruzkovy, nie ocikavaci alebo digitalny clearblue. tieto dva su asi naj..

vavrenka
28. apr 2011

@duracelka hm, a kamoska z lekarne hovori, co? ze to neskresli vysledok? robila som svojho casu v jednej fi s doplnkami vyzivy, takze viem, ze mnohe veci sa daju pouzivat inak ako je v pribalovom leatku, alebo si ok aj po zarucnje dobe...
este ide o to, aky typ citlivosti si mala, kedy si mala ovu (cize ako dlho mozes byt tehu)..

duracelka
28. apr 2011

vdaka zienky..
no prave to, kedy bola ovu, neviem..ale bola urcite, kedze dnes rano som si len tak zo srandy odmerala BT a mala som 37. viem, ze to nema ziadnu vypovednu hodnotu, kedze som nemerala cely cyklus, ale aspon mi to teda potvrdilo ovu..
a kamoska z lekarne hovori, ze snad sa na tehu teste nema co pokazit... 😀 Aj tak ale vo mne drieme svetielko nadeje, ze malinke tam je, len sa este nechce ukazat... 😉

duracelka
28. apr 2011

a zabudla som napisat, ze citlivost mali 20..hlava derava 😵

ruzovaopica
4. máj 2011

@denda29 Denda tak ako?Vies nieco nove ohladom teba?Bolo to hniezdenie?

ruzovaopica
4. máj 2011

A mozem byt tehotna ked my test ukazal dve palicky az po piatich hodinach?

salma22
5. máj 2011

teraz som si citala pribalovy na testik a stalo tam ze sa mozu testy mylit....a ked som si ich pocas tyzdna urobila 6 mozu sa mylit aj tie na kazdom mi ukazalo //

piacere
5. máj 2011

@salma22 to nemyslíš vážne... ak ti šesť testov vyjde pozitívne (echt pozitívne, žiadny duchovia, ktorých hľadáš lupou)... tak ako by mohlo ísť o omyl? 😕

salma22
5. máj 2011

@piacere ved aj mna to napadlo 😀 len som sa chcela opitat ved v pondelok idem ku dokimu tak uvidime co povie normalne mam strach len dufam ze to tam bude skvelo uhniezdene 😵 a tam kde ma byt

piacere
5. máj 2011

@salma22 držím palce 😵

salma22
5. máj 2011

@piacere dakujeme

veonka
6. máj 2011

Ahojte žienky 🙂 , idem si k vám po radu, som dnes 22DC strašne ma bolia prsia, také rezanie alebo pálenie a sú naliate a tá bolesť smeruje k pazucham, bolí ma aj podbruško. Myslíte že by test mohol už niečo ukázať? 😕
alebo je skoro... som z tých prs torchu zmätená... posledná mrcha bola 15.4 a ovu hlien bol najsilnejší 28-29.4 ...
mali ste niekto tiež takéto a boli tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre