Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lemge
1. nov 2010

@mykaellle skus urobit iny test.mne rapi ukazoval najslabsiu ciarku.potom napis ako si dopadla. 😉 inak vztok aj ja mam teraz.chvilami vodnaty,chvilami hustejsi.drzim palce...

klobucik
1. nov 2010

@lemge tak aj ked som tajne dufala ze by to mohlo vyjst tak nevyslo dnes rano dosla hnusna mrcha 😒

lemge
1. nov 2010

@klobucik hmmm,skoda.tak horsa do dalsieho snazenia 🙂 drzim palce..

klobucik
1. nov 2010

@lemge no hej hor sa len preckat tych hnusnych par dni ... Ked to je ako nekonecno 😉 Pridam sa k Vam ak vam to nevadi aspon mi to skor ubehne ..
Babulkam ktore budu v najblizsej dobe testovat drzim prsty aby nasli vytuzene // 🙂

lenka1108
1. nov 2010

ahojte baby mozem sa pridat? aj my sa snazilkujeme a v nedelu by mala prist mrcha.dufam ze nepride.co myslite kedy si mozem urobit test? toto cakanie ma zabija... 8.10 mi doktor vybral mirenu.
11.10.mi zacala mrcha
24.10 som mala ovu
tento tyzden mi bolo zle 2x a v piatok vecer som mala krce v podbrusku. v sobotu ma strasne ale strasne zacali palit bradavky a trvalo to asi pol hodku.dala som si chladny uterak bo to bol zly pocit.
aky test je najlepsi? myslim taky este pred mrchou.dakujem...

klobucik
1. nov 2010

@lenka1108 ahojko ako pozeram si natom rovnako ako nja aj ja som si dala vybrat pred mesiacom mirenu a do tyzdna dostala kramy 🙂 ale zial nam sa este nezadarilo. skus pockat s testikom aspon do stredy ... 😉

lenka1108
1. nov 2010

@klobucik ahoj... no mne vyberali teliesko cez mrchu.teda posledny den.som sa sekla s datumom 😅
vyberal mi ju 15.10. 😀
skusim pockat do stredy ale strasne sa bojim sklamania.ja viem ze este len zaciname ale doktor mi povedal ze po teliesku zenske otehotneju hned...tak uvidime.. 😉 😉
kupila si si aj ovu testiky???

klobucik
1. nov 2010

@lenka1108 to sklamanie je hrozne... Ja som tiez tak strasne dufala ze sa to predsa len podarilo ☹ ovu testy som nekupovala ale asi to vyskusam na buduce 😉

salinka28
1. nov 2010

@lemge ahoj... boli sme celý víkend mimo, preto taký výpadok.... jasné robila som si hneď 2 testíky a hádaj aké vyšli 🙂 obidva s // Tak sa moc teším, vo štvrtok som u lekára, tak čakám už len na potvrdenie, hrozne ma pobolievajú prsia, až tak nepríjemne, aj manžel hovoí, že s mi zväčšili 😉 Moooooc sa tešíme, takže díky, že si držala palčeky 🙂

lenka1108
1. nov 2010

@salinka28 GRATULUJEM... bodaj by sa to aj nam podarilo...

@klobucik ani ja som ich nekupila ale ak to teraz nebude tak na buduce si ich isto kupim...predsa len po tesliesku nemusime mat ovu na 14 den.mozno je tam ta zrada 😉 😀 😀

salinka28
1. nov 2010

@lenka1108 ďaujem a prajem podobnú radosť, lebo je to fakt nádherné.... a pritom sme sa moc ani nesnažili 😉

lenka1108
1. nov 2010

@salinka28 tak to je super...vela zdravicka prajem... 😉

nina33
1. nov 2010

co myslite....snazime sa o babo uz od maja....tento mesiac mam pocit ze by to aj mohlo byt...robila som si test v den ked som mala dostat menzes a vysiel negativny a na 3 den dosli aj kramy ale boli slabe a iba necele 3 dni...inak mavam dost silne a zakazdym 5 dni.....mam spravit dalsi test??? poradte nejaky najspolahlivejsi.... 🙂

danulicek
1. nov 2010

@nina33 mamatest je najspolahlivejsi podla toho, co som tu citala. a co sa tyka tvojej otazky - su zeny, ktore maju menzes este aj po otehotneni, takze za skusku nic nedas.. ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze radsej necakaj pozitivny test a ak nahodou vyjde, budes velmi prijemne prekvapena 😵

ja som uz mala vselijake "tehotenske" priznaky (a to sa ani nesnazime o babo, ale nebranime sa mu) a vzdy bola nakoniec len jedna ciarka na teste. tak teda drzim palce, nech ti to vyjde 😉

mykaellle
2. nov 2010

@lemge ahoj, robila som si mamatest, citlivost 10 mu a nic. takze asi nie som tehu, mam 37 DC a mrcha nikde ☹

lenka1108
2. nov 2010

@mykaellle napriklad mojej sestre vysiel pozitivny tehotensky test az ked bola v 7 tyzdni.a to uz bola davno u doktora.davno vedela ze je tehotna.kazdy tyzden si robila test bo chcela mat jeden na pamiatku a ukazal jej az test v 7 tyzdni. 😀
ja si myslim ze by si mala ist ku doktorovi...

baby kolko stoji ten mamatest? rozmyslam ze si kupim teraz aspon tie lacnejsie bo henten co mi davala v lekarni stal 5e. aj ked to bol ten dni pred mrchou...

janica25
2. nov 2010

ahojte dievcence ten mamatest som si kupila aj ja pred tyzdnom 2ks v jednom bal. s citl. 10ml/l z 3,45eura.Dobra cena robila som si prvy test minuly stvr. kedze mi menzes meskal jeden den a ja som mala uz neake podozrenia a aj s manzelom sme sa snazili na ovulaciu.vysla mi bleda ciarka a na druhy den som opakovala ciarka bola silnejsia.Kupila som si znova test ina znacka len ten bol s citlivost. 20ml/l robila som si nedelu a v pondelok oby dve ciarky no nie rovnako silne stale je bledsia.Tak som bola teraz rano u dokt. nech mi to teda potvrdi.Bola som zhrozena z jeho pristupu urobil mi sono nevidel nic iba svacsenu sliznicu a ci teda mi pichne vyvolavacku al. ci by to bolo zelane tehoten.Ja hovorim ze chcem babo jasne.No ze on tam nic nevidi ale teda nech pridem o tyzden.Pytala som sa na krv ci by mi zobrala sest. on povedal ze neni treba.No ja hovorim ze chcem vediet ci tam niece je tak som si to vybojovala a zobral mi krv.Takze cakam na vysled. Nechapem tomu stalo sa to uz niektorej.Menzes mi meska uz tyzden vysli mi styri pozit. testy nemalo by uz nieco vidiet?

betina1984
2. nov 2010

@janica25, nemusí byť. A na sone ti to nezbadá skôr ako v 7-8 tt.

mykaellle
2. nov 2010

@lenka1108 ahoj vdaka za podporu 😉. Ja som si kupila mamatest,, kde boli 2 ks a stalo to 2,49 €, takze sa to podla mna da 🙂. testnem pre istotu este raz 🙂

lenka1108
2. nov 2010

@janica25 tak to je teda hrozny pristup...moj doktor je zlaty clovek...mam ho 5 rokou a nikdy ho neopustim 😀 😀 😀 😀

@mykaellle a to si kupovala v lekarni??? ak hej tak bezim hned kupit.to je super cena.

danulicek
2. nov 2010

@lenka1108 ano, mamatest sa da kupit v lekarni, len nie vsade ho maju. napr. u nas v Povazskej ho nemozem zohnat nikde, kedysi ho tu mali, ale odvtedy ako keby ho prestali pre nase mesto vyrabat 😀

mykaellle
2. nov 2010

@lenka1108 v lekarni, fakt super cena, tak sup sup a cikaj, cikaj 😉

lenka1108
2. nov 2010

@danulicek ahoj aj ty si z povazskej??? bola som v lekarni a nemali ale dala mi nejaky rapid.tiez su tam dva za 3.80e.

@mykaellle no a som smutna iba / tak teraz neviem. v nedelu mam dostat...skusim to este asi v piatok.fakt sa citim ako tehotna. ☹ ☹ ☹ som presne vedla ze budem sklamana... ☹ ☹ ☹ ☹

danulicek
2. nov 2010

@lenka1108 jeej, ano som z povazskej. tiez mi dala v lekarni rapid - ale vraj nepatri medzi najspolahlivejsie testy (opat - len to, co som citala tu). mne vysla 1 ciarka a uz som aj dostala, takze nic 😢 a tak to vyzeralo nadejne....snad nabuduce. tebe drzim palce, nech su ciary dve 😉

lenka1108
2. nov 2010

@danulicek kde z pb si??? no to je skoda...uz som stratila nadej.no budeme sa snazit v decembri kedze mangel je mimo sk.fnuk tak strasne som chcela julove babatko ☹ ☹ ☹

danulicek
2. nov 2010

@lenka1108 IP 😉 neboj, nestracaj nadej - mozno este budu aj dve ciarky 😉 a ked nie teraz, tak v decembri/januari... ved ako sa hovori: ako na Novy rok, tak po cely rok 😉

mykaellle
3. nov 2010

Moze vysledok t. testu ovplyvnovat aj to, ze chodim vyse 20x denne cikat? 38 DC a nic, no bojim sa testnut, na posledy som testovala 34 DC a nic.. 😖

lenka1108
3. nov 2010

@mykaellle neni si prechladnuta??? aj vtedy nechodi mrcha,teda aspon v mojom pripade.

ako som vcera pisala ze mi vysla len jedna ciarka tak nakoniec po lepsom prihliadnuti tam bola aj dalsia ale slaulinka 🙂
lenze dnes rano som si urobila dalsi a tam po druhej uz ani naznaku... neviem asi pockam do nedele ci pride a ak nie tak v pondelok testnem...ale mam z toho zmiesane pocity... ☹ ☹

mykaellle
3. nov 2010

@lenka1108 drzim palce a prechladnuta nie som 😉

lenka1108
3. nov 2010

@mykaellle dakujem...tak potom si myslim ze cakas babetko. mojej sestre ako som uz pisala ukazal test az v 7 tyzdni.tak verim ze coskoro ukaze aj tebe 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre