Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

bubu92
2. jan 2016

Ahojte všetci. Prosim vas je tu možnosť ze som tehotna(neni to 100%) ale este cakam na vysledky A potvrdenie od lekara. Lenze som ochorela na priedušky, tazko sa mi dycha plus teploty vsetko. Ale k lekarovi nechcem ist lebo by mi mozno nasadil Atb. A to sa asi pocas tehot. Nesmie brat. Aj ked nie som si ista tehotenstvom, aj tak zbytocne riskovať nechcem. Co mam robit?

kika1995
2. jan 2016

@bubu92 tak počkaj na výsledky 🙂 zatiaľ doma lež v teple, davaj si čaje a nestresuj 🙂 držim prsty 😉

macicka52
2. jan 2016

@bubu92 Ahoj, na tvojom mieste by som zašla k lekárovi, pretože zápal v tehotenstve môže spôsobiť potrat. Povedz doktorovi, že si pravdepodobne tehotná a on ti nasadí podľa toho liečbu, veď existujú antibiotiká aj pre tehotné. Držím prsty aby bolo všetko v poriadku 🙂

bubu92
2. jan 2016

Dakujem Vam baby. Urcite zajdem k Dr.
Dufam ze sa nic zleho nestane.

marianandidi
2. jan 2016

dievcata potrebujem radu,,,mam cca 8 dni pred menzesom...mam naliate a bolestive prsia pod pazuchami...zvyknu ma boliet pred menzesom ale nie takto...a tam kde ma bolia ich mam akoby opuchnute...dvorce mam uplne vydute...no bolest neskutocna..teraz zacinam stresovat ci nema nejaky zapal,,,lebo vraj pri tehotenstve bolia skor bradavky... tie sice bolia ale viac ma bolia prsia hore.. k lekarovi sa dnes nedostanem tak by mi pomohli nejake rady a skusenosti ...

bubu92
4. jan 2016

Ahoj bola som u dr a predpisal mi lieky a sirup. Nakolko nevieme ci som v tom abo nie. Uz len pockat a liecit sa pekne v teple. Ci som alebo nie som tehu sa neviem kedy dozviem. Ale hlavne aby som vyliezla z chorobby a popripade mohli znova pracovat na bejby s muzikom. Pa

janusa12345
16. jan 2016

Žienky,chcem sa spýtať,že keď tehotná žena je V stvrtom mesiaci tehotná A priebežne si urobí test A ukáže jej len jedna čiarka je možné že potratila? Ukáže test V tehotenstve V akomkoľvek mesiaci čiarkami či stále bije srdiecko malickemu?

janusa12345
16. jan 2016

@janusa12345 odpiste

marianandidi
18. jan 2016

@janusa12345 to ti tehotensky neukaze...ak mas nejake pochybnosti ci problemy tak chod na pohotovost...tam ti spravia sono

lucialakatosova
24. jan 2016

obry vecer chcela by som sa informovat minuli mesiac som mala 9.12. menstruaciu tento mesiac som mala 8smeho mam ich silnejsie bola som u gynekologa povedal ze mam zvacsenu maternicu poslal ma na sono zistili mi tam drobnu cystu 2cm naspet som isla ku gynekologovi a povedal ze to nieje cysta ale ze mi rastie vajicko nechapem ake vajicko mam bolesti v podbrusi a v krizoch ale ine priznaky ako su prsia citlive to nemam mozem byt tehotna alebo mam niejake zdravotne problemy prosim poradte mi dakujem emoticon
Dnes o 19:37 • snaží sa • Odpovedz • Pošli IP •

simonulka
10. feb 2016

Dobrý den ja som sa chcela opytat ze ci by som mohla byt tehotna som 4 dni po pohlavnom vstyku menstruaciu som mala vzdy trosku meska lebo som mala cystu na lavom vajecniku a s priatelom sme spolu spali a vystriekal sa ale nie je si isty ci do mna mali sme pohlavnz styk bez kondomu

buby12
17. feb 2016

Možem zistiť 4 dni po pohlavnom styku že či som tehotná? Velmi za bojim. Prosim odpíšte :(

sardinka335
17. feb 2016

@buby12 je to skoro takze by ti to test nezistil...však čo si si nedala tabletku po? Pripadne ochrana....nič?

katuliena82
17. feb 2016

@buby12 nie je to pravdepodovne, moc skoro. Este pockaj tyzden.

matulikm
17. feb 2016

Babule, mám otázočku :-/ snažíme sa o bábo, teda skôr povedané, nebránime sa, nechávame to na prírodu. Nebudem však klamať, myslela som, že to pôjde raz dva. Stačí jeden nechránený a už sme v tom. Opak je však pravdou. No moja otázka, či problém spočíva v tom, že...naposledy som mala mršku 21.11.2015...keď mi po 5 dňoch skončila, tak od vtedy máme pravidelné nechránený sexík. No je už 17.2.2016 a ja som stále nedostala mršku. Robila som si už viac testov, no stále negatívny ☹ začala som piť čaj z alchemilky a už cca 10 dní užívam INOFOLIC. test som si nerobila už asi 15 dní, už asi ani nemám odvahu, či chuť :-/ no posledné tri dni ma bolia prsia, na dotyk, aj bradavky, keď si stačím, tak dosť citlivé - bolestivé..kríže ma bolia tiež troška a v brušku mám taký čudný pocit, no nie taký ako keď má prísť mrška....neviem, či si robiť test, či je to zbytočné..možno len dúfam, a pritom ani pri takom cykle byť tehotná nemôžem... ☹ má niekto taký, či podobný prípad? tak dlho meškajúca mrška?

peppermint
19. feb 2016

@matulikm je pravdepodobne, ze pri takom dlhom meskani by si uz mohla mat pozitivny test. Ja som mala po tyzdni, na 37DC. Urcite by som isla za lekarom pri takom dlhom meskani, ci je vsetko v poriadku.

matulikm
19. feb 2016

@peppermint no tak, ja som to vždy mala také. Pri každej prehliadke mi povedala doktorka, že som tam zdrava 🙂 len to meškanie. Preto mi doktorka nasadila anti,pri nej som to mala celkom dobre, ale keď som vysadila, vždy haprovala....a teraz v auguste som vysadila s tým, že už nechcem ďalej brať. Aj mama vravela, že to také mala a po pôrode sa jej to pekne upravilo. No tak som vysadila. Dávali sme pozor, nesnažili sa o bábo tak skoro po vysadení. Mrška prišla aj v sept, okt. a aj v novembri. No a po skončení sme sa začali snažiť o bábo....urobila som si už pár testov, no vždy /.... Posledný som si robila viac než pred 14 dňami...tiež / ............ No posledné dní ma bolia prsia, citlivé, pichá ma v brušku....

peppermint
19. feb 2016

@matulikm tak si urob dalsi test 🙂 ak si tehotna, uz by mal byt pozitivny 🙂

matulikm
19. feb 2016

@peppermint no, skúsim si ho urobiť cez víkend... Doma nakúpené testy, ale tak počkám 🙂 kiež by boli //

peppermint
19. feb 2016

@matulikm drzim palce 🙂

matulikm
19. feb 2016

@peppermint ďakujem 🙂

anonymka1234
17. apr 2016

Prosim.. Som strašne zufala.. Mam 15 a mala som 2 sex v živote.. A ten s kym som spala sa podka jeho slov asi urobil aj do mňa.. 😢 neviem čo mam robiť spala som s nim 17.4. A 18.4,idem ku ginekologične.. Myslite že mi to bude vedieť povedať ci som alebo nie?.. 😢 uz rozmyslam nad smrtou ak sa nahodou stalo a som tehotna.. 😢 mamke to nemozem povedat .. Ta by ma zabila skor ako by som to stihla ja... 😢 kamarat mi poratil tabletku.. 😢 a druha otazka.. Ta tabletka ak nahodou niesom tehotna.. Neuškodi mi ? Nejak na organizmus samozrejme.. 😢 prosim pomoc 😢

myjusiatko
17. apr 2016

@anonymka1234 nestresuj, ak si nie si ista, kup si tabletku po. Moze ti maximalne rozhadzat cyklus. Kup si ju hned dnes, cim skor, tym lepsie. Mas ponaucenie pre nabududce, ze mate pouzivat ochranu.

katuliena82
17. apr 2016

@anonymka1234 bez po tabletku po. Hneď. A nabudúce si sex rozmysli, toto je dobrá poucka

anonymka1234
17. apr 2016

@myjusiatko dakujem konečne nieco normalne niekto napisal

anonymka1234
17. apr 2016

@katuliena82 aj vam dakujem

anonymus1298
9. dec 2016

Ahojte chcem sa opitat z priatelkou sme mali styk v stredu ale mala dostat menstruaciu vo stvrtok alebo piatok a neviem nie som si isty mozno mi uslo
Moze byt tehotna aj ked na druhy den dostala menstruaciu? PO kolkych dnoch bi sa to dalo zistit Dakujem za rady

sibalka21
9. dec 2016

@anonymus1298 Nie, urcite tehotna nebude....

anonymus1298
10. dec 2016

@sibalka21 ale cital som ze aj tak moze byt tak teraz neviem dufam ze nie

miskaz
10. dec 2016

@anonymka1234 namiesto sexovania sa uc gramatiku!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre