Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

erika0802
6. apr 2011

@vavrenka dakujem tak to ma tesi...
ano zajtra si chcem kupit testik co je 2v1 tak si jeden chcem urobit v piatok rano ...k dotkorke sa chystam az buduci tyzden niekedy v stredu alebo az o tyzden potom neskor...
dakujem jazsne ze sa ozvem co sa vam tu pochvalim( 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

jania023
6. apr 2011

@vavrenka Hej hej moze ja už mám natestovane 😀 Ked je ovu tak je min rovnaká alebo silnejšia ako tá druha

drobcek11
6. apr 2011

@vavrenka ahoj tak bt som merala o 6 20 a bola 36,9 a nedalo mi to urobila som ovu test s tym ze som necakala zazraky ale bol este silnejsi . pridam aj foto prvy je robeny v nedelu druhy pondelok a treti dnes cize v stredu....no neni mozne aby som mala teraz ovulku jednoducho nie lebo uz som ju mala a urobila som aj tehu no nic ☹ tak ja som do toho blazon, niektore zeny pisali ze im vyslo az po siedmych dnoch meskania tak ja neviem ☹ cez vykend urobim posledny test co mi ostal aj to je digitalny tak dufam ze to bude posledny test co budem robit 🙂

drobcek11
6. apr 2011

ja uz som fakt zufala:( nicomu nechapem pre co mam pozitivne ovu testy a bt 36,9 a meska mi mrcha a tehu test negativny :(

vavrenka
6. apr 2011

@drobcek11 a skusala si sa spytat v teme zistenie tehu ovu testom? tam by ti vedeli poradit asi viac, kurnik, ale je to napinave! posledny tehu test si si robila ten neplatny, alebo iny?
nebud zufala, vikend sa blizi! po tyzdni vynechania by ti malo ukazat. inak BT 36,9 je celkom zaujimava teplota, skoda, ze nevies, aku BT mas pocas celeho cyklu..

drobcek11
6. apr 2011

@vavrenka no posledny negativny tehu test som si urobila dnes nedalo mi ked som zbadala ovu test pozitivny tak som si myslela ze aj na tehu uz bude daco :( no nevadi hadam ten digi uz daco ukaze a nie eror co ukaze toho sa budem drzat lebo uz ma to naozaj prestava bavit a len sa trapim ked na to vkuse myslim este aj v praci 😖 nie nepytala idem najst tu temu a skusim daco vypatrat, prepac ze ta tym zatazujem 😉

denda29
6. apr 2011

@drobcek11 Ahoj. iba som sa tu zacitala pretoze aj ja skusam s ovu testom zistit ci som alebo nie tehu, lebo tehu test zatial negativny. Ale ovu test dve // no ta druhu este nie taka silna. Kedy ti zosilnela ta druha ciarka na ovu teste, ktory den ovulacii?? Aky mas tehu test citlivost?

st2
6. apr 2011

@drobcek11 ja mam tiez otazcoku ovu test na zistenie tehu robis hocikedy cez den alebo iba z ranneho mocu

drobcek11
6. apr 2011

@denda29 ahoj no ja ani presne neviem kedy som mala ovulku lebo mi skace cyklus takze uz si to nepamatam no viem ze som ju mala no nechcem povedat zle, ale dnes mi meskaju 5dni a posledny cyklus som mala 31 dnovy pred tym 36 dnovy tak neviem presne ako si to mam vyratat no dnes na piatky den meskania ak pocitam posledny cyklus kt som mala 31 dnovy mi zosilnela az tak ze bola taka ista ako kontrolna hodim sem aj foto aby si videla 🙂no tehu test stale negativny ☹

drobcek11
6. apr 2011

@st2 ovu test si robievam v ten isty cas o pol jedenastej rano mal by sa robit od desiateh tusim do piatej ale toto som si nie ista 🙂

drobcek11
6. apr 2011

tak tu je foto 🙂prvy test robeny nedelu druhy test pondelok a treti robeni dnes cize v stredu🙂

fialkka
7. apr 2011

ahojte baby, poradili by ste mi? uz 7 dni mi meska a test je negativny. nikdy mi nemeskavaju, vzdy chodia presne, ale vyzera to, ze tehotna nie som ☹ alebo je mozne aby mi po 7 dnoch meskania este neukazalo?

denda29
7. apr 2011

@drobcek11 Aha. No ovu test na zistenie tehu by si mala robit hned rano z ranneho prveho mocu ked dobre viem 🙂 nie o pol jedenaste. no mne ovu test sice ukazuje //ciarky ale nie su rovnake ta druha ciarka je o nieco bledsia. Mrcha ma prist v sobotu takze asi aj pride. Tehu test mam negativny.

denda29
7. apr 2011

@st2 Ovu test na zistenie tehu treba robit z ranneho mocu 🙂

denda29
7. apr 2011

@fialkka niektorym babam ukaze az po 2týzdnoch vynechania MS. Tak skus spravit test neskôr ale kup si nacitlivejsi. Ak nepríde MS a test ukazuje negativ aj tak treba ist k dokimu.

fialkka
7. apr 2011

@denda29 a bolo by normalne, ze mi uz meska tyzden a nemam ziadne priznaky ak by som aj bola? obcas ma len zaboli brucho, ale ani prsia ani nic ine a ani len zle mi nie je. volala som sestricke a povedala mi, ze mam pockat este tyzden,,,ved to je ciste tyranie ☹ hlavne ked mi mozno je nieco uplne ine ☹

denda29
7. apr 2011

@fialkka Ja pri mojej dcere som tiez nemala ziadne priznaky. Moze to byt tehu a ani nemusi. Tak pockaj este tyzden a uvidis.

solinkarka
7. apr 2011

@fialkka u mna zase naopak..mala som dusika na test ale mrcha dosla 😠

sunday1
7. apr 2011

@fialkka Úprimne, je to síce možné, ale dosť nepravdepodobné. Mohlo sa stať, že si otehotnela tesne pred ms?

fialkka
7. apr 2011

@sunday1 co myslis, ze je nepravdepodobne? ze mi meska 7 dni, test je negativny ale mozem byt tehotna? tiez si myslim, ze by uz pozitivitu ukazal a tento mesiac som to ani neocakavala, ze by sa podarilo a uz vobec sa nespolieham na to, ze prave ja som jedna z tych, ktore by mali taku nizku hladinu hormonu s ohladom na den cyklu, ale pravdepodobnost tejto situacie nie je zasa taka mala,,,,,v mojom okoli sa to stalo vela znamym a dokonca tu pise aj denda29, ze je jedna z nich, cize asi je to dost bezne nemyslis? 😉

fialkka
7. apr 2011

@solinkarka prepac ale neviem co znamena "mala som dusika na test" 😅 ale predpokladam, ze to nevyslo, ked si dostala cervenu,,,,mrzi ma to 😔

drobcek11
7. apr 2011

@denda29 tak ale to testujes dako skoro nie?myslim tehu test, no ked je zena tehotna tak jej ovu test ukaze aj cez den je to jedno kedy no ak je pozitivny uz z ranneho je to istejsie to je pravda 🙂

sunday1
7. apr 2011

@fialkka Nechcela som sa Ťa dotknúť a ani netvrdím, že to nie je možné. Ak máš citlivý test (10 IU) a ovuláciu v strede cyklu, tak by tam aspoň duch mal byť. Ak si však ovulovala neskôr (tesne pred ms), tak je to úplne normálne a čiarka sa Ti ešte nemusela objaviť 😉 Držím palce, aby som sa mýlila 😉

denda29
7. apr 2011

@drobcek11 hej testujem skoro ano. No ale no ovu teste by uz mala byt rovnaka ciarka nie?

drobcek11
7. apr 2011

@denda29 a kolko dni ti meska?

drobcek11
7. apr 2011

@denda29 ja sa do toho nevyznam sama som sem tiez prisla po rady ohladom ovu testov atd no ale myslim ze ak ti uz meskaju maloby ti ukazat urcite a dokonca som sa docitala ze ovu testy uz ukazu skor nez tehu takze aj pred mrchou by ti mal vyjst ale to ovplyvnuje mnoho faktorov, aj to kedy sa mimi uhniezdilo atd, neda sa to presne povedat, a taktiez treba sledovat ci ciarka silnie alebo nie

denda29
7. apr 2011

@drobcek11 Mne este nemeska. V sobotu cakám mrchu. Ona my zosilnela vcera a dnes rano bola taka ista ako vcera nevidím tam rozdiel. no problem je ze nezosilnela. Mozno este nemam HCG take vysoke alebo v sobotu pride mrcha podla mna urcite pride.

fialkka
7. apr 2011

@sunday1 pohodicka, nebrala som to ako utok 😉 ja ani neviem kedy som mala ovu, minuly mesiac som si povedala, ze sa prestavam sledovat a riadit nejakymi pokynmi, jednoducho budem dalej zit normalne a uzivat si co sa da, je pravda ze som v strede cyklu mozno pocitila nejake slabe pichanie,ale nic tak vyrazne aby som si povedala, ze au au asi mam ovulku, tak som si povedala, ze mozno som aj nemala tento mesiac. proste som to neriesila a preto som pisala vyssie, ze som ani neocakavala, ze by sa to mohlo prave teraz podarit.

fialkka
7. apr 2011

@drobcek11 ovu testy ukazu skor tehotnost nez tehu testy? 😨

drobcek11
7. apr 2011

@fialkka niekto pisal ze uz na 9dpo mu ukazal ovu test a tehu nic az neskor tak asi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre