Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

mima263
5. feb 2011

@sonulienkas podstatné je kedy sa objavil ten duch. keď bol aspoň do 5 min, tak je dobre.

katy2
5. feb 2011

@sonulienkas ja by som testla... a hned rano... drzim palce 🙂 ja som na 7.den tiez mala ducha a to boli dvojky.... 🙂

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas strach-nestrach, testuj, testuj 😉 😉

sonulienkas
5. feb 2011

@vavrenka vidno ju jasne bez natačania , ale je veľmi , veľmi slabulinká

sonulienkas
5. feb 2011

@mima263 bol do 5. minút

mima263
5. feb 2011

@sonulienkas Ďalší už bude krajší 😉

sonulienkas
5. feb 2011

@mima263 no len aby 😖

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas ale to zanmena, ze ti vysiel pozitivny tehu test 😀 , tak sa asi vsetky tesime na zajtrajsie ranajsie spravicky 😉
najradsej yb som bola, keby si sila ocikat hned teraz a este sem dala aj foto, nech sa potesime 😀 😀 😀

opatmama
5. feb 2011

ja som si takto urobila 6 pri prvej dcerke, tak som tomu nemohla uverit. ked je slaba tak je tam 🙂 ale fakt na ranny moc je to uplne ine kafe

sonulienkas
5. feb 2011

dievčata díky 🙂 , zajtra testnem a podám spravy,snad budu pozitívne

sonulienkas
5. feb 2011

@opatmama a ty si tiež po ET?

katy2
5. feb 2011

@sonulienkas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sonulienkas
5. feb 2011

@katy2 díky , díky , díky

opatmama
5. feb 2011

nie to nie, lekar povedal, ze sme na to este obaja mlady a vysledky su dobre tak nas nechal sa par rockov potrapit a uspesne, len som sa sem na chvilku pridala. zelam kazdej zienke ktora po tom tuzi aby mohla priviast na svet zdrave krasne dietatko

drobcek11
5. feb 2011

@sonulienkas ja sa uz velmi nezapajam do fora ale chcela som len prispiet svojou skusenostou s testom, no je to individualne, casto krat nasa psychika zohrava vela, tak velmi tuzime byt tehotne ze obcas vidime aj nemozne ☹ a taktiez kvalita vyrobkov je diskutabilna🙂 mne sa ukazal falosne pozitivny baby test a rapid clear som nemala ani raz pozitivny tak neviem. pockaj kym ten dusik bude ruzovy 🙂 cakanie bude nekonecne ale ked sa dockas bude to urcite krasny pocit ja som sa ho este nedockala ale hadam sa raz podari aj nam uz 😝

sonulienkas
6. feb 2011

@drobcek11 asi máš pravdu , lebo ten dušik tam už nie je ☹ , aj ked to nechápem , pre istotu som si vtedy urobila 2 mamatesty a bol tam druhy prúžok, no dne s ho už ani nevidno ,,,,,,,,

drobcek11
6. feb 2011

nevesaj hlavu mozno je este skoro 😉 pockaj par dni a bud testni alebo najistejsi bude asi doki tak treba skusit 🙂
ja som mamatest nezohnala, mala som rapidclear s citlivostou 10 a tam som mala len priesvitny tienik ale ja tieto tieniky povazujem uz za negativne vysledky lebo som sa len zbytocne dopredu tesila, no ten baby test ta druha ciraka bola slabunkoruzova co ma zmiatlo ☹

drobcek11
6. feb 2011

@sonulienkas a dnes si si nerobila?ci radsej teda pockas?

sonulienkas
6. feb 2011

@drobcek11 robila som ho dnes ráno

drobcek11
6. feb 2011

@sonulienkas a ako dopadol?tiez len tienik?

sonulienkas
6. feb 2011

@drobcek11 ved prave ,že sami vidí ešte slabší tienik ako predošlé testy

drobcek11
6. feb 2011

@sonulienkas a en tienik sa ti ukazal do limitu? je ruzovkasty?

sonulienkas
6. feb 2011

@drobcek11 tie predošlé sa mi videli , že možno aj áno , ale ten dnešný je taky slaby , že ho ledva vidím vo svetle a pochybujem , že by bol ružový. ☹

sonulienkas
6. feb 2011

@drobcek11 a ty si kedy testovala , teraz , či už skôr?

drobcek11
7. feb 2011

@sonulienkas ja som testovala par tyzdnov dozadu mala som dostat ms okolo 19teho januara a prisla az 26 januara a tak ja som testovala aj pred vynechanim to ani tienik ani nic a cca tri dni po vynechani mi ukazalo tu slabu ruzovu....som mavala bolesti vsetko mozne v den ms som sa citila ze uz cochvila dostanem a nic...takto som sa citila tyzden..a dosla ms..tak ja neviem..najviac ma platie to ze sice som ms mala ale bola taka slaba nie silna aku mavam ale uz nestiham ist k doktorovi lebo zajtra odlietam do UK...a opat mam zavraty a pichanie...nevies ci pri ovulacii moze pichat viac ako 5 dni podbrusko?mna uz picha 5 dni..a test robit nejdem lebo si myslim ze je zbytocny..

vavrenka
8. feb 2011

@drobcek11 urob si test, vazne.

danulicek
8. feb 2011

@drobcek11 ja som chcela testovat opat v pondelok, lebo uz som bola skoro 40 DC, priznaky by aj boli, ale nakoniec dorazila mrcha... no nic, zase niekedy nabuduce ☹ drzim palce, nech je vsetko ok! 😉

sonulienkas
8. feb 2011

@drobcek11 🙂 presne ako píše vavrenka , skús ešte testnúť, fakticky 😉

vavrenka
9. feb 2011

@sonulienkas a ty ako? nieco nove? daj vediet

vavrenka
9. feb 2011

@danulicek a MS bola taka ako bezne, alebo len kratka a slaba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre