Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

flyangel
14. mar 2009

noo tak to sa snazte...verim ze to vyjde... 🙂 a po co m by si viac tuzila po chlapcekovi alebo dievcatku?

lauritka
14. mar 2009

mne je to srdecne jedno, hlavne nech je to zdrave. ale chcela by som mat aj to aj to 😀 teda dve deticky.

angelds
14. mar 2009

ahojte, uz aj ja som tu. len som bola davat pozor na maleho synovca - ako svagrinej zavidim ☹ a pritom rodila, ked mala 40 rokov

lauritka
14. mar 2009

😕 angel a tehu bolo v pohode? nebola na rizikovom?? ja som pocula, ze po 35-ke uz posielaju automaticky na rizikove. 😕

maria333
14. mar 2009

ahoj baby..moze te mi poradit?kedy je najlepsie spravit test? hm...mam nepravidelnu ms a a cez plodne dni sa nam poskodil kondom....co si o tom myslite?myslite ze by som mohla bit tehotna? priblizne mam zajtra dostat ale vobec ma neboli brucho.hm... 😒

flyangel
14. mar 2009

Lauri...nie vsetke zeny su na rizikovom...akoze tehu po 35.ke je vzdy rizikove,ale zena nemusi byt doma,ak nema tazku a namahavu pracu..napr...zeny kt.sedia za pc mozu robit ale take kucharky co su na nohach cely den musia byt na rizikovom doma. 🙂

angelds
14. mar 2009

tehu bolo ok, ale pre istotu bola rizikova, ale vsetko bolo vpohode a narodil sa iba 2 týždne pred tým ako bol termín, zdravý chlapček
🙂

lauritka
14. mar 2009

no ja robim za pc. tak v pohode 😉

flyangel
14. mar 2009

noo tak to je super potom... 🙂

lauritka
14. mar 2009

uz len otehotniet. 😀

angelds
14. mar 2009

baby ja pri pc tiež vypočítavam kalkuláciu plastových okien na ponuky, ale niekedy ked pride kovanie na okná ( ktoré mozete vidiet, ked otvorite okno a to zelezo hore 🙂 ) tak ho dviham ( nie okná ), ale uz pomenej, nechcela by som, aby sa nieco stalo babu 🤐

lauritka
14. mar 2009

maria tehotna byt samozrejme mozes. skus testik, den pred MS by uz nieco mohol ukazat-

maria333
14. mar 2009

no tak vyskusam...dakujem lauri.a citala som tu...a drzim moooc palce...k tvojmu vysnivanemu babu...a vsetkym ostatnim babam... 🙂

lauritka
14. mar 2009

dakujem. 🙂

flyangel
14. mar 2009

😀 😀

matulik284
14. mar 2009

🙂
maria mozes byt tehu, ale moze ti aj meskat MS ked mas nepravidelnu...mne sa to casto stavalo, ze ma nic nebolelo az neskor pred MS...to ked mi meskala tyzden

angelds
17. mar 2009

ahojte - dnes som si urobila test a vyšiel / , takže čo sa má stať nech sa stane

jordana
18. mar 2009

Ahoj dievčatá
po dlhšom čase sa hlásim a vstupujem do debaty. Mám však blbú správu mrska prišla o 3 dni skôr.Tak tohto mesiaca maličke nebude.Som trocha sklamaná,neviem ale verila som,že to pôjde na 1 šup.Snáď asi nebudem vešať hlavu ja viem,že mesiac snaženia je nič,ale, ale už som chcela. pa

sssssss
19. mar 2009

Ahojte baby,chcem sa vás opýtať či sú tu medzi vami aj také,ktorým tehu test vychádzal negatívny aj po dlhom meškaní ms.Ja som dnes(4den meškania ms) urobila test rapidcler a bol negatívny.........určite to tu bolo spomenuté,ale nemám čas to tu všetko čítať.Velmi pekne dakujem.

tinka12
19. mar 2009

sssssss, odporucam zopakovat testik po 2-3 dnoch. 🙂 a uvidis

sssssss
19. mar 2009

dakujem tinka12,skúsim a uvidím......no a ak nič,tak pôjdem k dr.

tinka12
19. mar 2009

tak tak, presne 😉 drzím palce 🙂

nepozornetrdlo
26. mar 2009

ahojte chcem sa nieco spytat. len pre zvedavost chcem vediet co znamena ked sa mi ukazali dve ciarky ked som si robila test.dakujem

lauritka
26. mar 2009

no, ze si tehu 🙂

duja
7. apr 2009

Ahojky Baby..chcem sa spytat, ci ma niekto podobnu skusenost ako ja.Dnes je to 14 dni co mi meska menzes.Posledny test som si robila pred 3 dnami a vysledok ukazal negativny.Moj cyklus je skoro pravidelny do tych cca 32 dni.V poslednom case sa iba napchavam a som unavena, mam nafuknute brucho, citlive prsia a podrazdene reagujem na okolie..O 5 min mi potom vyjde slnko..
K lekarke idem az o 2 tyzdne na vysetrenie..BTsom si este nemerala.
Myslite, ze i napriek negativnemu TT by som mohla byt tehotna?

angelds
16. apr 2009

duja aj ja som to mala doktorka je určite najistejšia

angelds
13. máj 2009

duja ako si sopadla ?

trudinka
25. máj 2009

Ahojte babule... 😀
Máte niektorá skúsenosti s testom Barbara? Mešká mi MS 2.deň. Robila som si tento test a vyšiel najprv jasne negatívny 😠 a po takej hodinke sa tam objavila aj druhá čiarka, slabšia ale jasne viditeľná. 🙂 Neviem, čo si mám o tom myslieť... 😠

meliska
25. máj 2009

trudinka: opakuje test zajtra z ranneho mocu, najlepsie su testy znacky mamatest... ja osobne by som vysledok po hodine nebrala uz ako relevantny, aj ked nevravim, ze tehotna nie si... drzim palce 😉

helenkasabinka
25. máj 2009

trudinka po hodine uz test nie je urcite spolahlivy-takze by som tomu neverila,vyskusaj o take 3 dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre