Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

mirusska
10. mar 2009

stanusa bola by som strasne stastna keby to tak bolo, ale myslim, ze nie, lebo ten vytok mi nejde do hlavy a tie ciaroky su fakt strasne slabe....

sonidlov
10. mar 2009

ahojte chcela by som sa vás opýtať či je možné že mi test neukáze ešt ked mám 28 dní od dpo pri posunutej ovu?

stanusa
10. mar 2009

mirusska šanca tu je, ale istota až za pár dní, keď meriaš aj teplotu a je vyššia tak je veĺká pravdepodobnosť že si 🙂
sonidlov myslíš 28 DC alebo 28 dní po ovulácii - to by už určite mal

sonidlov
10. mar 2009

stani to je 28 dní od posledného styku

mirusska
10. mar 2009

merala som, ale uz nemeriam...stale to nejako skakalo.....zajtra rano idem k doktorovi, sice aj tak tam asi nic nezisti....ale volala som mu a kazal mi prist....a myslis, ze z krvi by sa uz dalo zistit ci som tehu?

mirusska
10. mar 2009

Sonidlov, to by uz urcite ukazalo, to je uz vela dni.... 🙂

sonidlov
10. mar 2009

hm diky tak nič

stanusa
10. mar 2009

už so tu 🙂 sonidlov kedy máš dostať menzes? keď si mala styk v plodných dňoch tak menzes by mal už dobre dlho meškať a test by mal byť pozitívny
mirusska z krvi sa potvrdí tehotenstvo ešte skôr ako testom, takže určite zajtra zistí či si

mirusska
10. mar 2009

dakujem stanus....tak uz len do rana vydrzat 🙂

sonidlov
10. mar 2009

menzes som mala dostať 5.3. ale zaťial nič al asi som mala posunutú ovu nerobím si graf ale občas si meriam a dnes som mala 37,1test negatívny na ale v lete som mala mimomaternicové tehu a niekde som čítala ,že vtedy strašne pomali stúpa hcg pri ďalšom tehu

sonidlov
10. mar 2009

no ale asi z toho nič nebude ten test by to mal ukázať nie? 😖 zase do ďalšieho mesiaca ☹

to.beruska
10. mar 2009

no baby aj ja idem zajtra doktorke.Tak uvidime ci to potvrdi alebo ci uz bude nieco vidiet

stanusa
10. mar 2009

ak dobre rátam tak mešká 5 dní a teplota je dobrá -vyššia, negatívny test môže byť spôsobený pomalým nárastom hormónu, no ale vyzerá to s tebou sľubne...ešte ten styk ste mali pred 28 dňami - to ale bolo ešte pred ovuláciou, teda v neplodnom období-alebo sa mýlim?

sonidlov
10. mar 2009

😲 hej styk bol pred ovu 13.2. ja mávam ovu 12-13 den presne aj mrchu mávam na den presne ,ale teraz sa posunula neviem či je to možné aj tým ,že som začala brať tabletky na šťítnu žlazu predsa sú to hormony no neviem je to celé dopletené ale asi cca 16 den od pohlavného styku som sa malinko teda raz špinila tak neviem asi si to zase celé namýšlam a verím možno sa ozaj posunula celá ovu ale tento cyklus bol celí divný lebo som mala neja dlho ovu asi 12 dní a stále som vlhká a mám pocit ako keby by mala dosjť mrcha a za chvílu zase pocit že nie prsia mám naliate a bolia ma bradavky divné celé

stanusa
10. mar 2009

je teda možné, že sa ti predĺžil cyklus...vyššie teploty v LF by mohli vysvetliť tú dnešnú, keďže nevieš kedy bola ovu - lebo 12 dní je podozrivo dlhý čas, teda ak vôbec bola - ťažko posúdiť ako si na tom teraz...nuž budeš musieť este počkať, alebo zájsť k lekárovi ...ale asi som ti veľmi nepomohla 😉

sonidlov
10. mar 2009

neviem k lekárovi je skoro nie?chcela som dnes ísť,ale nakoniec som to vzdala ,lebo by ma asi poslal domov a nič by som nevedela vedtest je negatívny.

matulik284
10. mar 2009

ahojte baby,
joj dufam, ze sa nam vsetkym tehu podari 🙂 Ja mam dostat MS v piatok to bude uz sice 30 den, ale mne to vzdy meska a doktor mi povedal ze na 30 den by som mala dostat...alebo nedostanem co by bol ten lepsi pripad 😉

sonidlov
10. mar 2009

stani ale dakujem ti
vieš veľa razy sačlovek upne na to čo chce a potom si namýšla a to je aj môj prípad strašne si prajem baby .....ale to asi každá ktorá tu je ......

matulik284
10. mar 2009

neboj sonidlov raz to urcite vyjde...a verim ze to bude coskoro 🙂

sonidlov
10. mar 2009

matulik ved hej a tebe prajem aby mrcha neprišla a vyšlo ti to 😉

lucinka1104
10. mar 2009

sonidlov ja som čítala na lekárskej stránke, že od ovu ma mrcha doraziť na 14 najneskôr však na 16 deň ked ovu prebehla musí prísť zákonite aj mrcha ked si len špinila je dosť možné, že sinapriek neg,testu tehu?
Na koľký DPO si si robila test a aký?

matulik284
10. mar 2009

dakujem sonidlov 🙂

sonidlov
10. mar 2009

ahoj Lucka test som si robila dnes ráno aj včera a nič a to mám 5 dní po termíne mrchy skús si pozrieť čo som písala trošku viššie ale nejak neverím že som tehu už nie ved ten test by už mal ukázať nie ?

lucinka1104
10. mar 2009

mne pri prvom tehu vyšiel test až na 9 deň meškania ja ťa poznám už zkona nepotrebujem nič čítam vyžšie 😉

sonidlov
10. mar 2009

no pekne hi hi neviem bodaj by ale ved uvidíme ani ty si to nemala s maličkým lahké ......život nám niekedy vie pekne nadeliť ......

matulik284
10. mar 2009

no vidis sonidlov...este nic nie je stratene 😉

sonidlov
10. mar 2009

uvidíme dám vedieť 😉 a čo ty si nerobila test?

matulik284
10. mar 2009

nie nerobila ? chcem pockat kym mi bude MS meskat...
vzdy ked som urobila test tak na druhy den prisla MS 😠

stanusa
10. mar 2009

keď som si ho robila ja vždy vyšiel beťár negatívny, tak som už vedela čo ma čaká a neminie 🙂

matulik284
10. mar 2009

presne tak stanusa...a este nechcem vediet co ma caka tak na testik pockam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre