Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

angelds
14. mar 2009

aj Ty budes testovat aj vtedy?
ja som chcela dnes, ale odolala som a budem asi az v utorok . ☹)

matulik284
14. mar 2009

ahojte kocky,
ja som mala dostat MS vcera, ale nemam odvahu testovat lebo mi to zvykne meskavat...vlastne dnes je uz 31 den..ja mavam dlhsi cyklus

lauritka
14. mar 2009

matulik podla mna je lepsie testnut ako sa utapat v neistote. 🙂

flyangel
14. mar 2009

matu ved som ti pisala ze si testni kludne dnes...ja by som to uz nevydrzala a testla by som. 😀

matulik284
14. mar 2009

babulky nemam ani test...takze musim pockat aspon do pondelka

flyangel
14. mar 2009

hmm a neda sa to nikde kupit u vas? ziadna otvorena lekaren na blizku? 😉

matulik284
14. mar 2009

nie ziadna...som na dedine a tu lekaren nemame 🙂

flyangel
14. mar 2009

jaaj ved nevadi aspon ak nedostanes budes si istejsia ze asi si tehu a ak nahodou ms pride tak nevyhodis peniazky zbytocne za testik 😎

matulik284
14. mar 2009

mas pravdu...ved ked uz mam dlho bolesti tak do pondelka musi prist ak ma prist 😉

flyangel
14. mar 2009

presne tak...ked do pondelka nepride tak to znamena ze pravdepodobne si tehu...moja znama mala pocas 1.trimestru vzdy bolesti v podbrusku ako na ms a predsa to nedostala a bola tehu... 😀 takze moze byt ze je to aj tvoj pripad.

matulik284
14. mar 2009

pocula som, ze vela bab malo bolesti a boli tehu, takze to ma trosku ukludnuje... 🙂 Inak pocula som ze niektore dostali aj MS a boli tehu 😕

flyangel
14. mar 2009

presne tak...jojooj a je ich vela ktore dostali ms a boli tehotne 😉 napr.moja blizka kamoska otehotnela 3dni pred ms..a ms dostala normalne a az druhy mesiac jej to neprislo a to uz bola v 8tt ked to zistila.

matulik284
14. mar 2009

takze ked dostanem MS este nic nie je stratene 😉 mozno aj ja som otehotnela 3 dni pred MS 😀

stanusa
14. mar 2009

angelds budem aj ja ráno, ak dovtedy nedostanem ms 😉

flyangel
14. mar 2009

😀 no co ty vies moze byt hlavne ak nemas pravidelny cyklus vtedy sa moze vsetko stat 🙂

matulik284
14. mar 2009

🙂 🙂 🙂
a ak dostatnem MS mam si tiez potom pre istotu spravit test alebo uz pockat do buduceho mesiaca?

flyangel
14. mar 2009

hmm mozes si urobit test ked myslis...akoze moze sa stat ze bude pozitivny aj napriek ms...ale nemusi byt... 😲 vies vtedy je to take neiste.

matulik284
14. mar 2009

hmm...to je
v noci ma nejak zacala boliet hlava a este ma nepresla...vies ja mavam migreny..a je mi aj trochu zle

flyangel
14. mar 2009

vazne?aj ja mam migrena a ak mam silnu migrenu aj vraciam a musim ist na pohotovost aby mi pichli nieco proti zvracaniu

matulik284
14. mar 2009

aj ja mavam take silne, ze aj vraciam niekedy...ale teraz mam taky prasok flector rapid sa vola a ked si ho dam tak mi prejde...uz som dlho nevracala z migreny. Niektori hovoria ze v tehotenstve prestane a niekomu ostane alebo sa aj pohorsi...tak uvidime co nas caka 😉

flyangel
14. mar 2009

no tak by bolo fajn keby zmizla migrena 🙂

lauritka
14. mar 2009

alove vera je dobre na migreny.

flyangel
14. mar 2009

tak to budem musiet lauritka vyskusat....ty koho mas gynekologa v KE?

matulik284
14. mar 2009

ja to tiez vykusam...a kde to dostanem v lekarni? 🙂

lauritka
14. mar 2009

fly ja chodim na Postovu k Matymu.

lauritka
14. mar 2009

matulik je aj v lekarni, stava z aloe, vyskusaj pit mesiac, dva.. ja sice nemavam migreny casto, ale ked ma boli hlava, tak mi je tiez az na vracanie 😔

flyangel
14. mar 2009

aj ty lauritka?ja tiez k nemu chodim...

lauritka
14. mar 2009

😀 heeeeej.. uz dlho.strasne zlaty je. mne ho odporucila kamoska.

matulik284
14. mar 2009

dakujem za radu lauritka...vyskusam 😉 tak vy ste obe z KE?

lauritka
14. mar 2009

tak to vyzera, ze ano, hoci sa osobne nepozname. inac mas pekne saty fly. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre