Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

deina2005
21. okt 2010

@mykaellle malo ktory test ti ukaze pozit.este pred ms myslim ze taketo testovanie je uplne zbytocne ked uz tak tak aspon v den ms alebo neskor

mykaellle
21. okt 2010

@deina2005 hm, ja si to "rozumovo" uvedomujem, no clovek stale dufa, ze co ak.. ale uz s tym koncim, slubujem 😉

markiza
21. okt 2010

@mykaellle , tak by si naozaj mala, skoda penazi na tak skore testovanie 😉

elinka84
25. okt 2010

@smajlikova ahoj, tak to veru nechápem, prečo ti hneď pichol vyvolávačku. Mne tak isto videl iba zvýšenú sliznicu - žiadnu dutinku ale kázal mi príst o 10 dní (ak samozrejme nedostanem dovtedy MS)...no a o 13 dní som išla na kontrolu a domov som išla už aj s knižkou.. 😀
Naozaj nechápem tvojho doktora....dúfam, že ti ta vyvolávačka neuškodí ak si tehu... 😒

salinka28
26. okt 2010

Ahojte snažilky, som tu dnes po prvý krát a dosť ma toto fórum zaujalo, lebo tiež patrím medzi vás 🙂 S manželom sa snažíme o bábo, zatiaľ mi mešká mrcha len 2 dni, tak si nechcem robiť plané nádeje. Samozrejme som si už robila tehotenský test, hneď dva. Prvý mi vyšiel pozitívny s takou slabšou čiarkou. Na druhý deň som si kúpila hneď druhý inej značky a ten mi vyšiel negatívny, takže som z toho dosť zmätená. Máte tiež niektorá z vás takúto skúsenosť??

salinka28
26. okt 2010

Ešte som zabudla dodať, že už asi druhý týždeň ma bolieva v podbrušku, ako keby som "ju" mala dostať... Inak žiadne iné príznaky nemám

miyya
26. okt 2010

@salinka28 hej ak ti vyšiel pozitívny test,tak to je super gratulujem.asi mal vyššiu citlivosť ako ten druhý a skôr zachytil tehu. kup si mamatest a tešíme sa na oznamenie,že si našla aj na nom dve čiarky. 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salinka28
26. okt 2010

ďakujem za podporu babenky, ale asi si počkám do konca týždňa, aby som sa zbytočne netešila 😉

strelicia
26. okt 2010

@deina2005 uff, presne toto som teraz potrebovala pocut aj od niekoho ineho, nez len od svojho podvedomia. 🙂 no stale si verim ze nie je nic stratene.

lemge
27. okt 2010

ahojte dievcata.dnes som mala dostat mrchu,neprisla,robila som si test s citliv 25miu a vysli mi / /,ta druha bola sice slabsia ale je tam.bojim sa aj tesit,kedze ma tento mesiac doktor sledoval,a mala som folikul.cystu 😖 -veeelikansky folik.co myslite mam vyskusat este nejaky citlivejsi test,?a aky je vlastne citlivejsi?uz som dr aj volala,zajtra mam ist na krv,bojiiim sa..

salinka28
27. okt 2010

@lemge, držím palce, nech to vyjde u doktora... ja mám termín budúci týždeň a tiež mi tá moja mrcha meška 🙂

salinka28
27. okt 2010

Ahojte baby, dnes ma hrozne boleli kríže, nemohla som ani obsedieť v práci.... mali ste niektorá podobné príznaky pred tehotenstvom?? ja som buď tehotná alebo dostanem veľmi silný menzes s bolesťami.....

lemge
27. okt 2010

@salinka28 dakujem,drzim ti palce,a myslim si ze u teba to vizera na tehu 🙂
aj mna bolia krize a ked nie tie,tak podbrusko,a minuly tyzden mi chutilo stale som hladna.mne dnes meska len 1 den som 29DC.urobila som si na obed este jeden test-ten citlivejsi-a zaujimave,tam ta druha ciarka bola slabsia ako na tom rannom.asi je fakt najlepsie rano testovat 😉
-teraz uz len dufajme,a verme ze tie mrchy mrchave uz nedojdu 😝 bojim sa ich ako cert!
@salinka28 a ozaj-testovala si rano?ake si pouzila testy?

salinka28
28. okt 2010

@lemge, testy som si robila poobede, prvý bol clearblue- to bol ten pozitívny a druhý bol myslím rapid... a ten by mal byť práveže citlevejší, takže nie som si istá 😒 Nevydržala som do rána, som bola dosť netrpezlivá...Držím Ti palčeky, nech Ti to výjde ale podľa tvojich testov si už jasná 🙂 Takže si v tom.

salinka28
28. okt 2010

Inak dnes som si chcela opäť kúpiť test, ale lekáreň už bola zatvorená, prišla som tam 16.05 a ovorené bolo do 16.00, takže smola, alebo možno je to nejaké znamenie, že mám radšej ešte počkať. Len ja som už taká nedočkavá... Dnes mi mešká mrcha už 5 deň... Bojím sa že preds len dorazí... Dnes sa mi inak dosť ulavilo a v podbrušku ma vôbec nepobolieva... Znamená to niečo??

lemge
28. okt 2010

@salinka28 pobolievat ta nemusi stale.mna nepobolievalo pri dcerke skoro vobec.no ja som kupila v hypernove baby test tam bola ciarka silnejsia,a ten druhy-vraj citlivejsi bol tiez rapid-tam je veeelmi slaba.ale pocula som ze ten rapid,nie je az taky spolahlivy aako sa pise 😒
dnes som bola u doktora,vzal mi krv na hcg-zajtra mam volat vysledok.robil mi aj sono-samozrejme este nieje nic vidno-ale potesil ma, lebo ta cysta zmizla!taka som rada,a este povedal ze dole to vizera dobre 🙂 neviem co tam videl 😕

salinka28
28. okt 2010

@lemge Ja som tiež počula, že rapid nie je až taký spoľahlivý /to som sa dozvedela, až keď som si ho kúpila/. No uvidím zajtra, kupujem daľší testík, lebo chcem vedieť na čom som pred víkendom 😉 Potom napíšem, drž palčeky... Inak teším sa spolu sTebou, že Ti to vyšlo veľmi dobre u lekára, aj s tou cystou.... Ja som objednaná budúci týždeň.... Dovtedy dúfamže nepríde moja nepriateľka 😝 Toto čakanie v nevedomosti je inak najhoršie, nechcem to moc prežívať, ale to sa nedá , lebo sa už strašne teším na bábo 😲

lu27la
29. okt 2010

Ahojte kocky,tak sa k vam pridavam,ja to mam o cosi komplikovanejsie.S manzelom sme sa ani nesnazili,ale nechali sme tomu volny priebeh.Milovali sme sa v posledny den menstruacie a potom este den po tom.No a od vtedy mam hrozne divny pocit.Mavam stale bolesi v podbrusku,ale take zvlastne a absolutne mi nechuti jest a co je najdivnejsie,prestala som mat chut na kavu-ja!!! ktora som pila aj 4 denne v extremoch. No len sa bojim ci to nebude vsetko v hlave,aj tie nevolnosti,aj bolesti,aj krize.Menzes este daleko a mala som aj vytok,taky aky ste spominali ale ten prestal. No kazdopadne mam 3 testy a kazdy den by som sa najradsej na vsetky vycurala 😀 ale je to len 6 dni tak asi je to skoro...ci?Jeden mam ten spomenuty rapidclear po 5-tom dni a dva ine GS Mamatest.Je to na nevydrzanie ☹

lemge
29. okt 2010

@lu27la ahoj,a ktory den cyklu si?inac ja mam to iste-kavu nemusim,nechyba mi,a co je najzvlastnejsie-nechutia mi sladkosti,tiez ma pobolieva v podbrusku,nafuknuta som,no a prsia ma zatial velmi nebolia 😕

@salinka28 ahoj,no ako-testovala si?myslela som na teba...napis ako to dopadlo.dnes som volala ten vysledok-sestricka povedala,ze podla krvi som tehotna. 🙂 za 2 tyzdne na utz-dufam ze bude bublinka na spravnom mieste..bojiiim.
ale sa potroche tesim,dnes som si rano robila testik,a ciarka silnie 🙂

lu27la
30. okt 2010

lemge no ved ze ani sa nepytaj 6 dni to bolo vcera po poh.styku takze 15DC 😵 no viem uz mi asi sibe.Ale ked to bolo take neplanovane a zrazu zacali tie priznaky tak som tej myslienke nejak podlahla a samozrejme ze som si spravila a negativny 😅

dicinka1
30. okt 2010

@lemge ahoj..volala si o krv?či vysla pozitivna? 😵

dicinka1
30. okt 2010

@lemge a ak máš ešte tie testy,tak ich sfot 😉

mykaellle
30. okt 2010

uz mam 36 DC a mrcha nikde pred dvoma dnami som si vecer robila test (Rapidclear) a bol negat. Ale mam nejaky divny vytok, ako ked ovulujem. Mam nadej?

miyya
30. okt 2010

@mykaellle no máš,ved testni. to si si robila velmi skoro test. držím palce

klobucik
31. okt 2010

Babule poradte mi ... Kedy si mozem urobit test ak 24.10 sme sa posnazili? asi je este skoro co? robila som si dnes rano a zatial nic mam este nadej ze sa ukazu //? 🙂

miyya
31. okt 2010

@klobucik je velmi skoro. test treba robiť od ovulácie minimalne 10 dni a aj to ukáže len velmi citlivý testík mamatest 10 je dobrý

klobucik
31. okt 2010

praveze ja neviem ani kedy som mala ovulaciu 🙂 Totizto ja som mala 2 roky Mirenu a ziadne kramy.pred mesiacom som si u dala vybrat do tyzdna som dostala kramy cize 7.10. a 24.10 sme sa tak troska posnazili 🙂 Tak neviem ci tam vobec nejaka sanca na oplodnenie bola . Inak dnes mam take troska krvave spinenie moze to mat nejaku suvislost s uhniezdovanim vajicka? 🙂

lemge
1. nov 2010

@dicinka1 ahoj,no niesme teraz doma,nemam taky pristup k netu,o tyzden snad pofotim 🙂 piatok so volala,a sestricka mi povedala,ze podla krvi som tehotna 🙂 tesim sa ale aj bojiiim.az za 2 tyzdne mam ist na kontrolu.dufam ze sa to potvrdi a bude babo na spravnom mieste...
dnes som 34DC sem tam mi byva spatne od zaludka,ale nejak extra tehotno sa necitim...a ani prsia ma nebolia.neni to cudne?

@klobucik ja som mala ovulu zrejme 13.10 a 23.10 nebol ani naznak po druhej ciarke.27.10uz bol duch ale viditelny 🙂 a myslim ze 21.10 sa mohlo zahniezdit-lebo som bola straaasne ospala a unavena ako ine dni.myslim ze je moznost ze sa u teba mohlo zadarit 😉

lemge
1. nov 2010

@salinka28 ahoj,no co nove,testikovala si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre