Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

stanusa
10. mar 2009

jáj sladká nevedomosť...zvažujem, že odložím, ale ako sa poznám tak nevydržím 🙂

to.beruska
10. mar 2009

no to ja som si test nikdy predtym nerobila.lebo za posledne dva roky mi prisla na cas tak som vedela ze mimi nebude.snacili sme sa osem mesiacov.nechali sme pocitanie ovolucie na doktora a na sono.no a vypada to tak ze to teraz vyslo.testik som robila vcera prvy krat.boli // a tiez dnes a boli //.meska mi mrcha uz tyzden.tak zajtra rano idem doktorke.no uvidimi co uz nieco zisti

matulik284
10. mar 2009

beruska tak gratulujem super spravicka 🙂
no lenze ja mam nepravidelnu a niekedy mi meska aj vyse tyzdna tak preto boli testiky.
teraz ma ale strasne bolia prsia a podbrusko, momentalne ma picha na lavej strane....takze bud pride MS coskoro alebo nepride vobec 🙂

sonidlov
10. mar 2009

to beruš tak to ti gratulujem aj ja chcem..... 🙂 no ja tiež nevidržím a robím testy ako bláznivá a ked si ich idem kupovať tak hned 4 😅 aby som mala doma teraz mám posledný ahovorím si,že si ho urobím až v paitok pokial dovtedy nedoje mrcha

stanusa
10. mar 2009

tak ste sa trafili,príma 🙂 my sa snažíme o mesiac dlhšie, pýtala som sa na folikulometriu ale doki ma napustil, že to by sme museli sledovať...aj mne bude meškať, teda ak ma neprekvapí a príde skôr

stanusa
10. mar 2009

😀 nie napustil - veď nato mám svojho "dokiho" ale NEPUSTIL

to.beruska
10. mar 2009

dakujem vam!ja sa moc tesim.ja som zase ani nepomyslala predtym robit testy ani po ovolacii.bola by som urcite z toho smutna.tak teraz som tak stastna.no rozmyslala som ze doktorke pojdem az piatok ale pojdem uz zajtra.ja som teraz kupovala hne tri.tak rano urobim este jeden pre istotu.

stanusa
10. mar 2009

ja zatiaľ kupujem len 2 v 1, dvakrát a dosť! som si povedala 🙂
čakám zajtra dobré správy 😉

to.beruska
10. mar 2009

no ja som chcela tiez taky.ale ani v jednej lekarni nemali mama test duo balenie a tiez ten rapi co som chcela novi tak tiez nebolo duo.a len tak som kupila modru spravu lebo bola lacna oproti nim

stanusa
10. mar 2009

ani tento nie je drahý je to viamed baby test - vraj celkom spoľahlivý a hlavne má nízku citlivosť
lúčim sa a držím palčeky už ide ordinácia, papa

to.beruska
10. mar 2009

no ja som za mama test dala 4 eura a za ten novy rapiclear ci ako to bolo vyse 5 eur.no to pozeram aj ja

sonidlov
10. mar 2009

ja som dala za mamatest 2v1 2,98eur to je dobrá cena

to.beruska
10. mar 2009

tak to ano.ja som dala skoro 4 eura za jeden mama test

to.beruska
10. mar 2009

sonidlov:a ty mas iba tie pasiky mamatest alebo v tej tube.lebo teraz som si vsimla ze oni maju aj tie pasiky len.lebo ja mam ten v tej tube

sonidlov
10. mar 2009

ja mám len tie pásiky tie sú lacnejšie bodaj by aj mne ukázal test //

to.beruska
10. mar 2009

tak drzim palceky.ja nemozem zaspat a zacala som byt strasne hladna a ostavalo mi nejako divno tak som sa isla na papat a mrkla som sem

angelds
11. mar 2009

🙂 ahojte, ja som bola s priateľom 1.3. potom na to 4.3. ; ovulácia mala byť 2.3. robila som si test s rapi 7.3. ráno a bol neg. dnes ráno som si robila gravi test tiež neg. čo si mám myslieť
priateľ ma už utešuje, že mám vydržať, určite sa to podaríí ☹

pata31
11. mar 2009

ahojte..obcas si vas citam, pretoze dufam, ze zanedlho uz aj ja pouzijem tehu test... 🙂
Angelds, ja som tiez mala ovu 2.3., ale to je este skoro testovat...najskor 11 DPO...cize este vydrz do vikendu aspon...drzim palce, aby boli // 😵

angelds
11. mar 2009

ahoj patka, dakujem za povzbudzujuce slova, dufam ze to uz coskoro vyjde 😅 a napisem ako sme na tom v sobotu okolo obeda dufam, ze tu budes 😉

meliska
11. mar 2009

angelds: kluuud... takto sa len zbytocne stresujes, nechaj babu cas nech sa uhniezdi... aj tych 11 dni je podla mna malo na // pockaj si aspon na den, kedy ti ma prist mrcha... skoda testovat skor

markiza
11. mar 2009

angelds, zbytocne stresujes seba aj priatela... pockaj na termin ms a ked nepride testni. okolo 14 dna po oplodneni sa vajicko uhniezduje v sliznici maternice a hcg nebude stupat kym sa tam nestane...

angelds
11. mar 2009

praveze on nestresuje, aj keby mal on, kedze ma viac rokov ako ja.

angelds
11. mar 2009

takze mam este cakat do 17. to je este TYZDEN ☹

pata31
11. mar 2009

angelds, isto sa pridem kuknut...ale ja pockam s tym testovanim asi az do pondelka, ci pride mrcha..aj ked tiez by som to uz chcela vediet... 😵

jordana
11. mar 2009

Ahojte
Ja som to nevydržala a spravilasom test na 10 deň po možnom oplodnení,ms mám dostať 21.3. a zatiaľ mi nič neukázalo jedna čiaročka a už by som to strašne chcela vedieť.nemôžem sa dočkať.tak čo myslíte ,že mám šancu aby som mala tie 2 čiaročky. 😎

angelds
11. mar 2009

mila jordana, ak ste sa dobre snazilkovali, tak urcite budu aj 2 ciarocky

jordana
11. mar 2009

Ďakujem Angelds

Lebo som taká nejaka o ničom,že tam nebolo nič.Snažilkovali skoro denne. 😉

simib
11. mar 2009

Jordana my to máme skoro rovnako,ja mám mať MS okolo 19-20.3.test ešte nemá význam robiť.Ale keď ste skúšali každý deň,tak by mohlo.My sme každý druhý,tak uvidíme...

meliska
11. mar 2009

angelds a jordana
skuste si precitat toto: 😉
http://primar.sme.sk/c/4116796/priznaky-tehotno...

stanusa
11. mar 2009

ahojte 🙂
angelds aj mám mať 17. ale testovať budem skôr, asi v sobotu-lebo som nedočkavá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre