Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

trudinka
12. mar 2010

Ahojte baby, poraďte mi prosím. S manželom sa snažíme o bábo pomaly rok. Tento mesiac mi meškala menštruácia 3 dni, 3 tehotenské testy boli slabo pozitívne, ale na štvrtý deň som nakoniec dostala MS. ☹ Nebola slabšia. Už som sa začínala tešiť. Myslíte, že je to stratené? ☹

nemko
13. mar 2010

kocky takze test negativny - kuk album, ale uz som radsej robila test inej znacky aby ma to zase nepoplietlo a asi bol ten prvy zly kedze je stale pozitivny a ostatne dva negativne, prajem vam krasny vikend

tinkapn
13. mar 2010

Nemko to mi je luto ☹

nemko
13. mar 2010

tinka v pohode, ja nie som z toho hotova, bojujem dalej a caka ma buduci mesiac IUI a potom dalsie IVF takze som pripravena 🙂

tinkapn
13. mar 2010

Nemko, tak to je dobre 😉 😵

larmimi
15. mar 2010

vysiel niekomu pozitivny test uz napr. 8 DPO ??

klara20
15. mar 2010

larmini ja som v piatok mala 8dpo a robila som si test a bola tam veľmi slabá druhá čiarka , dnes som si robila tiež ale druhá je stále veľmi slabá. Nemala by byť už tmavšia, neviete niekto?

larmimi
15. mar 2010

no Klara ale to je super nie?? 😉 robila si si ich rano??

klara20
15. mar 2010

prvý test som si robila v piatok poobede a dnes ráno ale stalé sú veľmi slabučké, bojím sa tešiť

reisi
15. mar 2010

caute baby, po mesiaci 😝 Tento mesiac ani netestujem, moje hormony sa zblaznili 😖 Ale zvedava som na larmimi 😉

larmimi
15. mar 2010

reisi ty si zlata, ja som este len vo vyckavacej faze 🙂
testnem sa v piatok rano...jooj
klara ja si myslim ze sa mozes tesit... 😉

reisi
15. mar 2010

larmimi, drzim ti palce!!! Som myslela, ze aj tento mesiac spolu testujeme ale u mna je uz iste, ze je z tehu velke NIST. Prajem ti vela stasticka!

klara20
15. mar 2010

larmini a ty si koľko DPO? no veď ja sa bojím už všetkého, minulý rok som mala missed a už sa snažíme o miminko pol roka.
vy už sa dlho snažíte?

reisi
15. mar 2010

klara, tiez mam pocit , ze tie dve ciarky tam budu kazdym dnom silnejsie 😉

larmimi
15. mar 2010

my druhy mesiac 😅
a som pravedpod. 4 alebo 5DPO.. reisi ty si ma pamatas??? lebo veru minuly mesiac som tu bola, a potom som sa presunula do "otehotniem v r.2010" tam som cakala na ovulku, baby tam maju grafy ale ja si len tak meram..

larmimi
15. mar 2010

Trudinka teraz som si vsimla co si pisala..a to mas naozaj mrchu?? a dva pozitivne testy? to sa mi veru nezda..

reisi
15. mar 2010

larmimi jasne, ze si ta pamatam, vsak som tesne po tebe testovala 😀 Taaak si mi zostala vryta do pamati🙂

larmimi
15. mar 2010

ahaaaaaa, tak ideme na to aj tento mesiac🙂 haha, inac , ktory den sa rata ako plodny, teda ten den pred zvysenim teploty? lebo ja som mala jedno rano (10.3) teplotu 36,4 a potom (11.3) 36,8 a bolesti ako pred mrchou ktore trvali len ten jeden den..(zrejme to bola ovu) ze? teda som kolky DPO 😒

klara20
16. mar 2010

baby, tak dnes som znova testovala, už nemám žiadnu druhá čiarku a teplota mi klesla o 2 stupne

larmimi
16. mar 2010

Klara 20 tak toto nechapem...ked raz ukaze dve ciarky ..neviem..to je sila 😒

misinn
16. mar 2010

ahojte...dnes som 11dpo a zacina sa mi objavovat druha ciarka...ale velmi slabulinka vidiet ju len ked sa lepsie pozriem 🙂 myslite ze mozem byt tehu? :

klara20
16. mar 2010

larmimi ja tiež nechápem, asi moc sa upieram na to, že chcem babatko, clovek vraj nemá na to myslieť stále, tak neviem. Ale ako mám na to nemyslieť.
misinn držím palce 🙂

larmimi
16. mar 2010

misinn to vyzera dobre ! asi si tehu
a Klara skoc sa dr, moj gynekolok povedal ze na testy sa da spolahnut..ked si tam mala dva krat druhu ciarku to nemoze byt len tak..sprav si este nejaky test inej znacky, a ktory ti to ukazal jednu ciarku ? nie nahodou rapi clear?????

nemko
16. mar 2010

kocky aj ja som mala min tyzden poz tehu test a dalsie uz boli neg, ten pozitivny mam stale odlozeny aby mi gyn veril 😀 ciarka bola riadne viditelna, mam to aj v albume...tiez z toho nechapem, ale citim, ze uz mi pride mrcha 😒

klara20
16. mar 2010

dnes som si robila mamatest - jedna čiarka
včera modrá správa -dve čiarky - ale druhá slabá,ale na svetle viditeľná
v piatok dve čiarky - rapiclear, pepino - ale zdá sa mi, že v piatok boli tie druhá čiarky najviditeľnejšie

nemko
16. mar 2010

modra sprava robi dve ciarky aj ked nemusi - je tu o tom aj diskusia (aj vlastna skusenost), mamatest je najspolahlivejsi u nas ho nikde nemaju
ja som robila via med aj ten je spolahlivy a mala som na nom len jednu takze myslim, ze bol spravny

larmimi
16. mar 2010

to je ale blbe ked spravi test dve ciarky ja sa na to teda 99% spolieham...
mamatest mavaju v tescu

flamenga
16. mar 2010

ak vychádza jasne pozitívny test (teda žiaden sivý duch, ale ružová čiarka, aj keď slabučká), zrejme sa niečo dialo, snažilo sa uhniezdiť, vajíčko bolo oplodnené, ale jednoducho sa neudržalo a vyplavilo sa s krámami.... žiaľ, stáva sa... 😒

misinn
16. mar 2010

ja mam doma len mamatesty v lekarni povedali ze su najspolahlivejsie...jaj dufam ze som tehu strasne by som sa tesila 🙂 🙂

nemko
16. mar 2010

no lenze aspon keby uz dosla mrcha aby som mohla spokojne spavat lebo takto staaaaaaaaale dufam, ze je to tam 😀 😀 misinn urcite si tehotna nemaj boja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre