Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

annie626
3. mar 2011

@chirabell Ďakujem 🙂 brala som cca 10 rokov, pred dva a pol rokom som mala prestávku pol roka a posledné dva roky som mala naplaste Evra. Predtým yadine, tak Dúfam Že sa nic nepokazí tým Že sme neurobili pauzu...

renkaniki
3. mar 2011

@chirabell No..predsa len este pockam.Co ma prist pride..ak nema,treba sa pokusat dalej a nestracat nadej

chirabell
3. mar 2011

@annie626 ja myslim ze nie, som na tom podobne, len ta prestavka bola takto pred rokom do leta a od leta opat...vzdy som si ale pytala tie najslabsie tabletky, hoc boli aj drahsie. No a u nas to bolo a uz nie je. Teda, podla vsetkeho co mi telo vravelo a podla toho co dnes zacalo ist von (sila, mnozsvo, bolest) tak k oplodneniu prislo, ale neudrzalo sa. Berieme to sportovo, asi to tak malo byt...prvy pokus 🙂 Nevadi, vyjde nejaky dalsi 🙂

elebe
4. mar 2011

@chirabell no mne sa stalo presne to že sa mi vajíčko vyplavilo s meškajúcou mrchou. a dr. mi povedal že teraz máme veľkú šancu otehotnieť a predpísal mi clostil.....no lenže ten môžem brať až na bud.mes. lebo teraz sme to prešvihli.....tak ja neviem....

annie626
4. mar 2011

@chirabell určite vyjde další pokus. 🙂 Aspoň viete Že ste obaja v poriadku, len Ešte nenastal ten správny čas...

chirabell
4. mar 2011

@annie626 hej hej, presne tak to berieme 🙂
@elebe no ja neberiem nic okrem femibionu kvoli kyseline listovej, rozmyslala som nad alchemilkou pre posilnenie maternice do ovulky, ale uvidim, tento mesiac to nechame este tak a podla toho co sa udeje, sa buduci mesiac rozhodnem. Drahy priznal, ze teraz "na ostro" ked vie ze moze byt z toho babo, tak ho to snazilkovanie dokonca viac bavi, vraj je to viac vzrusujuce hehe, no a mna tiez, tak to nechame na prirodu este a uvidime 🙂

elebe
4. mar 2011

@chirabell ja tiež beriem femibion a nič iné. akurát na bud. mes. skúsime ten clostil. a to môžem popri tom brať aj femibion?

chirabell
4. mar 2011

@elebe tak to ja veru neviem, musis pozriet na zlozenie, ale ak ten clostil neobsahuje kys. listovu (lebo na femibione je napisane, ze neodporucaju brat vacsie davky) tak asi hej. Pozri letak, na kazdom ak sa to nejak s liekmi alebo doplnkami vylucuje, je napsiane, ze neodporuca sa uzivat so skupinou lieciv obsahujucich blablabla... 🙂
Co vlastne ma akoze urobit ten clostil?

elebe
4. mar 2011

@chirabell clostil má vyvolať ovulku,a keď je máš tak ti s ním dozrie viac vajíčok na oplodnenie a máš oveľa väčšie šance na otehotnenie.... 🙂 a diki za rady,musím prečítať letáky....

chirabell
4. mar 2011

@elebe aha, takze ked nemas ovulku tak ju vyvola a ked mas tak dozrie viac vajicok, to ale potom ked sa dava babam co maju ovulku vyznieva ako navod na viacpocetne tehotenstva...hm...tak ja radsej skusim bez toho, aj keby mi to lekar nukal...neviem, pokial telo funguje, radsej donho chemiu pchat nasilu nechcem ...dost bolo 10rokov HAK 🙂

elebe
4. mar 2011

@chirabell no mne to dal doky hlavne kôli tomu že som mala to biotehu a potom je pôda pekne pripravená,tak mi to dal aby mi ovulka na 100percent prišla.....ja s ňou problém nemám,ale takto je tam väčšia šanca......a môj partner má rýchle spermie a ževraj aby mi nezaspali vajíčka 🙂

chirabell
4. mar 2011

@elebe aha, jasne 🙂 a ako vies ze partner ma rychle spermie? A nebojis sa ze budu dvojicky ci trojicky po takomto zasahu, ak s ovu normalne nemas problem?

elebe
5. mar 2011

@chirabell no lekár to posúdil asi tým,že jeho spermia rýchlo preplávala a moje vajíčko bolo slabšie.... 😒 ja som sa ho na to tiež pýtala,že nechcem dvojičky,ale povedal že keď to nemáme v genetike tak je tam malinká šanca 🙂 a možno otehotniem tento mesiac bez liekov 😀

chirabell
5. mar 2011

@elebe tak drzim palce aby to tehu vyslo 🙂 Mne inak pridu usmevne tie vyjadrenia lekarov, ze ked to nemas v genoch tak je to malo pravdepodobne, lebo mam viac kamaratiek a znamych, ktore nemaju nikde v rodine ani z jej ani z muzovej strany dvojicky a im sa narodili...po rokoch HAK a nasledne dopovania liekmi 🙂 A na druhu stranu mam kamaratku, kde z jej strany su 2x dvojicky, z manzelovej 1x dvojicky, ona ma 4 deti a ani jedno tehu neboli dvojicky...takze ta genetika je tam sice, ale povedala by som len okrajovo, skor je to o tom ako vajecniky produkuju vajicka 🙂

elebe
5. mar 2011

@chirabell no však uvidíme čo sa z toho vykluje 😉 ja budem rada ak budem mať jedno bábo,ale ak by sa podarili dve tak neumrieme....akurát že ma priateľ bude voziť na fúriku,lebo ja som taký cíbik 😀

jania023
6. mar 2011

ahoj neviete nahodou kedy ukaze prvy tehu testik??ja som si dnes robila (10DPO) a je tam duch ..aka je sanca zeby to mohlo byt pozit.??

vavrenka
6. mar 2011

@jania023 🙂 duch=pozitivita..... drzim palce, nech sa male udrzi..

annie626
8. mar 2011

@jania023
Ja som mala prvého ducha 8 DPO, potom týžden nič, ani len slabulinký duch 🙂 A dnes je z toho krásna 7 tt fazuľka 😀

jania023
8. mar 2011

@annie626 jak ja dnes som nakoniec robila test som 12DPO a test negativny takze uz je to iste lebo na 12DPO uz to ukaze zmojim testom

jania023
8. mar 2011

@vavrenka som robila dnes dalsi a negativ takze nic 😢

vavrenka
9. mar 2011

@jania023 a testovala si tym istym testom? alebo inym?

jania023
9. mar 2011

@vavrenka tym istim praveze ale pobednajsim mocom a dost casto som chodila na wc tak neviem ci to bolo velmi zriedene

vavrenka
9. mar 2011

@jania023 vyskusaj este z ranneho mocu - a aky test si si robila? najlepsie skusenosti maju baby(vratane mna) s pruzkovym mamatestom, citlivost 10 a najnovsie s digitalnym clearblue - ten ti ukaze jasne. je to tusim najnovsi typ, ale fakt vyzera spolahlivo -neukazuje ciarky ale len vysledok. bud + alebo -.. a daj vediet 😉

jania023
9. mar 2011

@vavrenka ja som si robila z pruzkovym ale kedze niesom na sr tak to nebol mamatest ael nieco ine..ono to nema ani nazov 😖

vavrenka
9. mar 2011

@jania023 coo? beznazvove? 😀 , tak skus ten clearblue. Ak si v UK tak tam urcite ten digitalny mate, dokonca som videla, taky co ti nevypise len + alebo - ale aj kolko tyzdnov od ovu si tehotna a cele slovo - pregnant alebo no pregnant.
zda sa mi to velmi vyhodne, lebo zena nemusi skumat pod svetlom, ci tam je duch alebo nie, a vraj su fakt spolahlive..

netilka
10. mar 2011

Dievcata, prosim vas, robila som si test (Mamatest) a slaba ciarka sa mi ukazala az po pol hodine, nie do 3 min., ako je to pisane v navode. Myslite, ze na tom nieco bude? Moze to byt pozitivne?

jana776
10. mar 2011

@netilka ahoj, aky mas den cyklu? ja som si robila test v 26 dni a vysla mi tiez slabucka ciarka az po dost dlhej dobe. No a malicka uz ma 14 mesiacov 😀

netilka
10. mar 2011

@jana776 ahoj, ja som absolvovola IVF a som 12. den po transfere embrya v stadiu blastocysty

katy2
10. mar 2011

@netilka nechcem robit predcasne uzavery, ale uz by ta ciarka mala byt viac-menej zretelna a zvlast na mamateste.... kedy ides na krv? drzim palce

marosusu
10. mar 2011

baby poradte,.,.,.dnes by mi mala prist mrcha,.,.,.aaale.,,.,.vobec ziadne tlaky prsnikov,..,.a ine PM bolesti,.,.,.a asi pred tyzdnom ma dva dni pichalo v podbrusku,,a snazilkujeme.,.chcem vediet kedy urobit test,.,.,.dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre