Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

krpcek
16. apr 2008

bora a tie testy ti vysli davno negativne alebo v tomto obdobi? a ake to boli znacky?

krpcek
16. apr 2008

poleva a moc ti klesla teplota? hod grafik! 🙂

zucha
16. apr 2008

o tom, ze testy funguju nie u kazdeho viem svoje. Ja som na zaciatku tehu, ked som o tom este nevedela, bola na vysetreni, ze mi byva zle, lekarka mi dala antibiotika. Pre istotu som si urobila test a nic, takze som ich zacala brat, ale poslala ma aj na gyndu, ci sa naodou nejedna o nejaky zapal. Lekar nic nevidel a kedze som mala pred svadbou, este mi pichol aj vyvolavacku. Uz bolo aj po svadbe a menzes nikde, tak som isla na vysetrenie uz k inemu lekarovi a tam mi hned povedali, ze uz pomaly koncim 2.mesiac tehotenstva.

miau
16. apr 2008

no s tymi testami je to zvlastne zjavne 😒
ja idem zajtra rano na krv, aby mi zistili na com teda som, lebo mam pocit ze ta krv je najspolahlivejsia 😉

poleva
17. apr 2008

miau tak ako dopadli krvné testy ?

krpcek
17. apr 2008
poleva
17. apr 2008

krpcek no, vyzerá to sľubne

krpcek
17. apr 2008

no poleva moc si to nemysli - hlavne si to nechem ani pripustat, aby som potom nebola sklamana!

kolko sa uz snazite?

poleva
17. apr 2008

1 mesiac, ja som po potrate tretí mesiac,bolo to v januári

dolinka
17. apr 2008

ahojte snazilky!
chcem vas podporit, nakolko aj ja som o prve mimi prisla v 12 t.t.
druhe tehotenstvo mi nepotvrdili ani 2 testy vratane rapipregu 😔 a cca po 2 dnoch mi vysiel test so slabulinkou polociarkou, na gynde mi povedali ze na krv az ked meska 10 dni. bola som tehu a to som musela byt uz 3 tyzdne ked som si robila ten prvy test! takze tym vobec neverim !! 😝 😝 😝

miau
17. apr 2008

tak som nakoniec na tej krvi ani enbola, lebo rano zavitali "dnicky" ☹

dolinka
17. apr 2008

.. a terz sa chcem poradit, kedze mi 2 dni meska hoci mam na den pravidelny cyklus a bolia ma prsia, co nezvyknu a tecie mi krv z nosa ako pri predch. tehotenstve a bazalnu teplotu mam 37,4 ci mam cakat menzes alebo je mozne ze ju uz nemusim cakat ? 😉 🙂

dolinka
17. apr 2008

miau a robila si si test a ten ti vysiel pozitivne? tak sa mi cosi zda ze som citala..alebo sa mylim ?

vejinka
17. apr 2008

dolinka...pri takej vysokej teplote su dve moznosti..bud si chora..teda nejaky zapal v tele..alebo si tehotna 😉

dolinka
17. apr 2008

vejinka no abarila som si ruku pred tyzdnom a tu mam stale horucu o inom zapale neviem ale inak mam telesnu teplotu 36,3 😒
a tu bazalnu som si nemerala hned rano .. az okolo 10tej

vejinka
17. apr 2008

dolinka..hmmm ono to moze byt aj s tej ruky ☹ no v kazdom pripade by som pockala tyzden a potom si spravila test ak dovtedy nedostanes..budem drzat palce aby ti to vyslo 😉

dolinka
17. apr 2008

dakujem vejinka, tak drz silno, lebo mam endometriozu a bolo by fajn byt tehu 🙂
aj ty sa opatruj aby tehotenstvo bolo prijemne a vsetko ok

poleva
17. apr 2008

kúp si mama test
rapi nemám rada ani ja

daji
21. apr 2008

ahojte, som tu nova. Chcem sa len nieco spytat. S partnerom sme sa cez vikend pokusali o miminko. Chcela by som si urobit tehotensky test ale neviem ci mi nieco ukaze. V podstate chcem vediet ci vie test ukazat tehotenstvo po 2 dnoch. Dakujem pekne 🙂

danulik
21. apr 2008

daji - ani nie 🙂 treba pockat minimalne 10 dni 😉

google
21. apr 2008

daji urcite nevie... testovanie ma zmysel najskor v den ocakavanej menstruacie - vynimocne ukaze aj den-dva predtym. ale skor urcite nie.

jerryjanka
21. apr 2008

ani náhodou nie
ani to zbytočne neskúšaj predtým ako maš dostať lebo budeš sklamaná

dara9402
21. apr 2008

daji urcite nie, najskor dva dni pred NEocakavanou MS

katy2
21. apr 2008

daji, neukaze ti nic.... tie info na teste o tom, ze ukaze vysledok uz 5 dni po pohlavnom styku je marketingovy tah.... test zachytava hormon hcg a ten sa zacina uvolnovat az po uhniezdeni babenka a to je najskor 8 dni od ovulacie.... takze radim pocakt azy kym sa ti nebude blizit termin ms, najistesie, ked ti bude ms meskat.... 🙂

dara9402
21. apr 2008

katy a ty si uz testla????? 😉 😉

katy2
21. apr 2008

dara testla a nic 😝

dara9402
21. apr 2008

ako to????????

katy2
21. apr 2008

asi je este skoro.... necham sa prekvapit

dara9402
21. apr 2008

no sak do piatku to hadam zvladnes, ako sa inac mas? uz nieco citis??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre