Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

mirusa
24. jan 2007

ahojte.... 😉
chcem sa opytat?ktory baby test je najspolahlivejsi, najlepsi????
v piatok sa chcem testikov, tak by som chcela vediet vas nazor ktory si mam kupit?dakujem...

bublinkajasminka
26. jan 2007

holky dnes mám 30 deň DC a práve som si robila test rapipreg ten kvapkací a bol negatívny....je to isté alebo ešte môžem byť tehu???

pipka
26. jan 2007

bubli, podla mna je to skoro, skus este raz, neskor. 😉

snilko7
26. jan 2007

bublinka ja som jasný dôkaz že testy klamú. Ja som si minulý mesiac robila test vyšiel negatívny a tento mesiac som nedostala vôbec menzes, robila som si znova a pozitívny...no a doktor skonštatoval že som bola tehu aj ten minulý 😀 takže držím palčeky aj ostatným snažilkám

evelyin
26. jan 2007

Miruska neviem ktorý je najlepší ale viem ktorý je nanič.
Volá sa RapiClear a je len napodobeninou kvalitného RapiPregu, ktorý už asi nezoženieš. Keď som bola tehotná, po týždennom meškaní MS mi ukázal 1 / a to sa na ňom píše že je pozitívny už 5 dní po oplodnení.
Inak ževraj býva veľmi často falošne pozitívny.

Bublinkajasminka kľudne môžeš byť tehotná, mne ukázal test pozitivitu až
po týždni.

bublinkajasminka
26. jan 2007

snilko tebe koľko meškal ked ti ukázal negatívny???? to ma zaujíma......aký si mala testík???
evelyin - môj bol rapipreg kvapkací - mohol byť nekvalitný???

bublinkajasminka
26. jan 2007

evelyin - teraz som urobila kuk na ten test a je to rapiclear - som sa pomylila ked som myslela že rapipreg......hmmm tak neviem

snilko7
26. jan 2007

mne meškal 4 dni a negatívny bol, na značku si nespomeniem ale bol to pásik, ktorý musíš ponoriť....ten ďalší mesiac som mala test Barbara to je taký ako Rapipreg a ten hneď ukázal dve silné čiarky

evelyin
26. jan 2007

Dobrý test sa mi zdá celkom test Barbara, má modrú krabičku, kúpila som ho asi za 120,- . Je tam síce napísané že ukazuje pozitivitu už 3 dni po oplodnení čo je myslím blbosť ale každopádne prvý ktorý mi vyšiel pozitívne bol tento, a to že som ich zopár urobila 🙂 , kedže mi to vtedy prvý a zatiaľ jediný krát meškalo.

bublinkajasminka
26. jan 2007

snilko - dakujem pekne takže uvidím......
evelyin - hmmm tak uvidím, cítim a ako pred mrchou, lenže tak sa cítim už niekoľko dní...

snilko7
26. jan 2007

bublinkajasminka ja sa cítim ako pred mrchou ešte aj teraz a to som už tehu aj podľa doktora 😀

bublinkajasminka
26. jan 2007

snilko to vááážne?? mňa pred mrchou bolí dolu a cítim presne tak ako inokedy...no uvidím....

evelyin
26. jan 2007

Aj ja som sa tiež cítila jak pred mrchou a prišlo len 2-dňové špinenie namiesto MS a bolo to. Držím ti palčeky nech to ti tento mesiac vyjde.

bublinkajasminka
26. jan 2007

evelyin - dakujeeeeem pekne

evelyin
26. jan 2007

Hlavne daj vedieť ako dopadol ďalší test, som hrozne zvedavá.

kafulienka
26. jan 2007

Ahoj bublinka,
ja som si robila test asi 3 dni pred tym, ako som mala dostat mrchu. Mala som vsetky priznaky tehu. Bola tam /, takze som bola sklamana a nahnevana, ze co som si vsetko vsugerovala (tie priznaky). Kedze mrcha akosi nechodila, urobila som si na 5.den meskania dalsi testik a ten uz bol s // 😉

bublinkajasminka
26. jan 2007

kafulienka tak to blahoželám že to vyšlo....ale mne mešká dva dni....tak neviem ale však uvidíme

loss
26. jan 2007

bublinka drzim palce
kafulienka srdecne gratulujem krasne tehulkovanie a ziaden problem

bublinkajasminka
27. jan 2007

holky ráno som merala BT ale nie hned po prebudení lebo som musela na WC a hned potom bola BT 37,4 čo je to????

kafulienka
27. jan 2007

loss,
dakujem, prajem aj vam pohodicku a prijemne snazilkovanie s dvojitym koncom 😉
bublinka - vydrz a testikuj 🙂

bublinkajasminka
27. jan 2007

kafu - a 37,,4 sa mi zdá dosť vysoká - nechápem to

kafulienka
27. jan 2007

bublinka,
ale nie je to nejaka chripka, ze? Ako sa citis?
To sa, podla mna, uz bude babatko uhniezdovat, uvidis 😵

wighy
27. jan 2007

ahoooj kafu, co to ciiiiitam jeeeeej gratulujem, kedy si testovala??? 😅

bublinkajasminka
27. jan 2007

kafu - chrípku ani nič podobné necítim zatiaľ

kafulienka
27. jan 2007

wighy, vo stvrtok, to mi uz meskala 5 dni, moc som sa neponahlala, ved to poznas, najskor ukazal test jednu palicu 😠 , no a ono nakoniec ukazalo na testiku //, 🙂 🙂
Inac, ak si preratam termin, tak mne vychadza 10 dni po tebe...30.9., uvidim, co povie lekar...
bublinka, citis aj brucho? Ja som od snazilkovania stale citila bud jeden vajecnik alebo druhy, alebo proste len brucho, presne ako pred mrchou..

wighy
27. jan 2007

kafu to je supeeeeer takze mozno spadnes k nam septembrovkaaaam 😅
kedy ides k lekarovi???

bubli, pokial nemas mrchu nastracaj nadej, mozno u teba pomaly stupa HcG

kafulienka
27. jan 2007

wighy,
buduci tyzden, vyzera to tak, ze budem patrit aj k septembrovkam aj k oktobrovkam 😀 , uvidim, co povie lekar... Dalsiu otazku na teba idem napisat k septembrovkam, aby to nebolo od veci, v tejto teme...

govinda
27. jan 2007

kafu, srdečne blahoželám 😵 . Prajem krásne tehulkovanie 😵 😵 😵

lyzenka
27. jan 2007

Ahojte, babulky,

tak sa nám to tu zase opäť krásne zaokrúhľuje 😀 gratulujem vám.

Ja len k tým tehutestom.....už som si zopár takých spravila....lebo som bola nedočkavá....takisto aj minulý mesiac...3 dni pred MS ...a samozorejme ukazala jedna palička....ale potom tak po hodine taká slabučká druhá.....tak som si už aj namýšľala všeličo.....no ale aj tak potom MS prišla.....
Takže ja už teraz nekupujem tehutest dovtedy, kým mi nebude meškať aspoň 5 dní.... 😉 Mávam pravidelnú MS....takže to by mi už bolo divnéééé... 😀
Sú to potom naozaj zbytočne vyhodené peniažky..... 😖

Tak ahojte, a moc nepismenkujte.......radšej choďte s drahúšikmi niekam sa posánkovať... :O)))))

bublinkajasminka
27. jan 2007

holky cítim sa stále ako pred mrchou a stále nič..ja neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre