Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

dinduska
11. mar 2009

ja keby som tehu tak mam termin 12teho ale kedy ti vysiel pozitivny test? 😨

to.beruska
11. mar 2009

no ja som prvy robila az pondelok

dinduska
11. mar 2009

aha a bola pekna ciarocka lebo ja som mala dnes alebo zajtra.dnes bol test / ☹

to.beruska
11. mar 2009

no pridam foto vsetkych troch.no bola pekna 🙂 🙂

dinduska
11. mar 2009

ked si prvy krat testovala tak to ti meskali uz 6dni,vsak? 😕 😨

to.beruska
11. mar 2009

ano to bolo 6 dni a viem ze od pocatia do bolo 19 dni.uz som dala foto

lucinka1104
11. mar 2009

dinduš už som ti hovorila nie ej dôležité koľko mešká ale koľký deň od počatia si 😉

to.beruska
11. mar 2009

no to mi vieme naisto.kolko to je 😀

dinduska
11. mar 2009

luci ak by to nebolo cez ovu ale neskor tak by som bola 14dni.lebo potom sme uz nie a potom bol muz prec 😠

to.beruska
11. mar 2009

dinduska:no my vieme tiez kedy sme urobili babo.lebo drahy bol doma cez ovu a potom isiel prec

kwatka
11. mar 2009

to.beruska ja som tiež posledný ms mala od 6.2. a do dnešného dňa som nedostala, test mi ukazoval takú slabú druhu čiaročku (len ten test bol za 34,- sk, takže veľmi sa naň nespolieham) zajtra si kúpim druhý, nejaký kvalitnejší, tak som zvedavá. Mam veľmi bolestivé prsia, zväčšené, nafuknuté brucho a bolí ma tak, ako keby som mala dostať ms. Tak neviem, keď som tehotná, tak mam ten istý termín pôrodu ako ty

dinduska
11. mar 2009

kvatka ja som mala poslednu 12teho a dnes /

kwatka
11. mar 2009

dinudska: keď si mala poslednú 12-teho, tak ešte ti ani ms nemešká, ja by som na tvojom mieste ešte počkala, také 2 dni a až potom si urobila ďalší testík

dinduska
11. mar 2009

teda 11teho a mala som dostat dnes 😖

to.beruska
11. mar 2009

kwatka:ja si myslim niekedy aj do teraz ze sa tak citim. 🙂 🙂 tak to budes aj ty asi.urob dalsi a vyskusaj dalsi.ja som kupovala tri rozdielne.Ale ked je slaba tak to je nadejne.
dinduska:veru skus pockat.No my sme sa pokusali dlho uz ale test som nikdy nerobila ved to by som bola smutnejsia robit stale testy.radcej som si pockala az ked mi meskali

dinduska
11. mar 2009

ked toto je teraz hrozne.bola som na wc a stale nic ani zafarbenie ani cim ms zatial nikde.je to strasne ani ms ani // tak som taka napata ako guma v trenkach 😀

to.beruska
11. mar 2009

no ja som napäta aj tak,bojim sa tak ci tak ze nahodou dostanem a ciarky klamali a do stvrtku cakat je dost

dinduska
11. mar 2009

ale neboj to by neklamali.ine by bolo keby vysiel 1 ale 3testy by neklamali 😉

to.beruska
11. mar 2009

no ved uvidime.do stvrtku aj umriem

dinduska
11. mar 2009

do buduceho tyzdna? 😨

to.beruska
11. mar 2009

no veru ano?to cakanie je este horsie takto

dinduska
11. mar 2009

ale neboj len si pekne na seba davaj pozorcek aby sa mimi nic nestalkalo 😉 mozem sa opyta citila si niekdy take pukanie v brusku? 😨 😨

to.beruska
11. mar 2009

ja neviem ci to bolo pukanie alebo pichanie alebo skvrcanie. 🙂 ale volaco z toho to bolo

dinduska
11. mar 2009

aha lebo ja tiez terz nieco take citim a neviem ci to je z ms alebo z...ked sa predklonim tak ma boli podbrusko a citim tam tlak.najhorsie je to ze teraz sa citim tak ako sa zena citi pre ms aj na zaciatku tehu tak neviem kde sa mam zaradit 😝

to.beruska
11. mar 2009

no ja som nevedela ako sa citi zena pred tehu.citila som sa trosku inak ako pred MN.pozerala si aj moje ciarky?co hovoris na ne?

dinduska
11. mar 2009

jasne hned som kukala a hovorim,ze nieje pochyb 😉 😉 😀

to.beruska
11. mar 2009

trosku som sa ukludnila.drahy este neviem,lebo je v robote a nechcela som mu to hovorit cez net.tak piatok pride.Dnes som kupila take male ponozky ako papucky tak to mu zabalim a pridam tehotensky test

dinduska
11. mar 2009

jej to bude pekne 😀 aj ja som prve co som kupila ked som zistila ze som tehu tak boli take papucky latkove 😀 a to bolo hned v ten den ked som zistila,ze som tehu 😀

to.beruska
11. mar 2009

ked si si urobila test alebo si to mala potvrdene?aj hento je v takej priesvitnej skatulke.su to len ponozky ale je to na takej umelej blbosti a vypada to jak papucky

dinduska
11. mar 2009

ked som si spravila test.a to som si robila len jeden v nedelu a potom druhy v pondelok 😉 mna ani nenapadlo,ze by to nemuselo tak byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre