Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

citta
3. máj 2014

@mm2008 tak ja nvm ci mam verit dr.ze z krvi-nie som tehu, alebo mam cakat a spravit dalsi test...

mm2008
3. máj 2014

@citta skúsk hned ráno spraviť ešte jeden test a budeš vedieť, na čom si. a dr. ti nemá prečo "klamať", ved má výsledok čierny na bielom. ved môžeš k nemu ísť a pozrieť si ho. a to špinenie bolo silné a ako dlho? alebo?

citta
3. máj 2014

@mm2008 nehovim,ze klame, len neviem ci mi tu krv nezobral skoro.. Spinenie bola na 19 dc asi 6 dni..

mm2008
3. máj 2014

@citta tak urob ešte ten ranný test a potom uvidíš.

citta
3. máj 2014

@mm2008 no uvidim...

lusswinki
17. jún 2014

Čauko, mám otázku, po akom obdobi sa dá zistiť, či som ,, vtom "
Poslednú mrchu som mala 30.5.2014. Nechraneny styk 6.6 a 8.6.
Asi 4-5 dní na to som začala chodiť na wc hádam aj každú polhodinu. No nič má nebolelo ani nepalilo. Často močiť som musela aj v noci. Pridala sa únava a hrooozne bolesti hlavy. Bolesti v podbrušku a pichanie do ľavého vaječníka.
12.6 som mala výtok trval cca 2-3 dní.
Teraz mam posledné 4 dní zvýšenú telesnú teplotu, no chora ani nachladena nie som.
Mám nafuknute brucho a zaspim aj po stojačky.
Myslíte si, že sa to mohlo podariť? Kedy najskôr ísť za Dr.?
P.S.: testovať sa nechcem, nechcem byť sklamaná.
Poraďte... Ďakujem

patricia128
17. jún 2014

@lusswinki ja by som si určite najprv urobila test ako ísť k lekárovi aby ma sklamal on.. ☹

lusswinki
17. jún 2014

@patricia128
Zrejme máš pravdu, no na test je ešte asi priskoro , nakoľko ma mrcha dojst 25.6, vsak?
Zaujímalo by má, kedy to dokáže lekár zistiť s krvy. Myslím, že po koľkých dňoch / týždňoch od možného ,,oplodnenia"
🙂

patricia128
17. jún 2014

@lusswinki to máš o týždeň..niektoré testy ti ukážu pozitivitu aj 1-2 dni pred mrchou

lusswinki
17. jún 2014

@patricia128
Myslíš, že by som mohla byť vtom? 😕
Ty už si maminka? Máš nejakú takú podobnú skúsenosť? Ako to prebiehalo u teba, hm? 😀

mojenky
25. sep 2014

Ahojte viete mi povedať názor? Strašne túžime mať babo mrcha mi meškala pár dni no nakoniec došla 4 dni krvácanie a ktomu 2 dni hnedý slizky výtok.Po skonceni sme mali pomer na druhy deň ráno ma zacalo pichať na vajecnikoch najprv na pravom na druhy deň v lavom a ktomu ma bolel ľavý prsnik.Asi tyzden nato vyzerá že som mala oči biely výtok.Dnes som si robila test vyšiel pozitívny a lekár na ultrazvuku nevidel nič a to mam asi 2 týždne pred mrchov .Môže byt ,že sa to podarilo a naozaj som tehulka?

katrinka13
4. júl 2015

@vika34 ahoj snažíme sa o bábetko,a je od oplodnenia 12 den a hrozne zle sa cítim,hlava sa mi točí,dnes so aj zvracala,stále chcem len spať.a hrozne ma bolí podbruško.......kedy mi doktor zistí z krvi či som tehotná???Mrchu mám dostať až 13 júna ďakujem za odpoveď

vika34
8. júl 2015

@katrinka13 ahoj bola som na dovolenke ,takže odpisujem až teraz ,z krvi som to zistila už na 9 deň od oplodnenie ,z tehotenského testu na 12 deň

katrinka13
9. júl 2015

@vika34 ďakujem za odpoveď,,vôbec sa necítim dobre,ku doktorovi idem na 15 deň...dúfam že to bude pozitívna odpoveď,hrozne sa bojím,lebo minulý rok som bola na kyrete..mala som prázdny vačok.

vika34
9. júl 2015

@katrinka13 tak teda držím palce, poznám to, zažila som potrat veľa krát,takže viem čo si prežívala

katrinka13
11. júl 2015

@vika34 ďakujem pekne,uvidíme v pondelok čo povie dr.

vika34
11. júl 2015

@katrinka13 OK,napíš ako si dopadla

katrinka13
13. júl 2015

@vika34 ahojky...no nedopadla som najlepšie nič tam pán doktor nevidel,takže tehotná nie som,zase,už mi je s toho smutno

vika34
13. júl 2015

@katrinka13 to je mi ľúto,poznám to ,sledovala som sa každý mesiac ked som nedostala presne menzes na deň,neviem či si bola na umelom alebo prirodzeme,každopádne držím palce a nevzdávať sa ,písala som si asi s cca 15 kočkami odtiaľto a nakoniec sa to každej podarilo a teda aj mne a to som bola najťažší prípad,lebo do 35 rokov som otehotnela prirodzene každý rok ale som aj potratila 5 razy a potom po mimomaternicovom sme išli na umelé a to sa podarilo na 6 pokus,takže ked to vyšlo mne ,tak to výjde každej,drž sa

luciadudova
11. dec 2015

Chcem sa opytat. Zena ma mat kazdych 28 dni menzes...pocitaju sa dni s menzesom ci po menzese...

ive99
11. dec 2015

Ahoj te chcem sa spitat po kolkatich dnoh sa da zistit ze som tehotna

katkakovac
11. dec 2015

@ive99 v čase meškajúcej menštruácie. Všetko čo je skôr je len odhad. 14-16 dní od predpokladanej ovulácie, niekedy ešte neskôr. Chce to trpezlivosť... 😉

adusska111111
17. mar 2016

Dobri den chela bi som abi ste mi poradili proste uz je to 2 mesiace co mavam menzes len 3 dni po vstiku s mojim priatelom pokusame sa o babo a neviem ci som tehotna lebo mavam menzes len 3 dni a aj ces menzes sme mali sex viete mi poradit

iwusteeek
17. mar 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@adusska111111 ta nasa kamaratka gramatika.

adusska111111
17. mar 2016

a co ako

adusska111111
17. mar 2016

@iwusteeek a co sa stalo
😉

iwusteeek
17. mar 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@adusska111111 trha to oci priam 😀 chod na gyn a potom sa ucit gramatiku 🙂

adusska111111
17. mar 2016

@iwusteeek ale nepis mi prosim ta

majusik236
17. mar 2016

@iwusteeek , nechcem byt zla ale " po vstiku" ma strasne pobavilo😂😂

iwusteeek
17. mar 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@majusik236 ja sa tu niekedy tak strasne nasmejem :D :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre