Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

babulka7007
14. júl 2009

ahoj...ja by som sa chcela spytat...ako sa da zistit tehotenstwo ked som stratila menštruačný kalendár????prosím poslite mi odpowed mailom na zani147@azet.sk. dakujem :(

ikula2
14. júl 2009

babulka to tehotenstvo sa da zistit viacerymi sposobmi
asi nevies kedy si mala mrchu co? tak prve urob si tehu test. druhe rano predtym ako vstanes zmeraj si bazalnu teplotu ak je vysia tak 37 st. tak je to tehotenstvo alebo bliziaca sa mrcha, no a este pocity take ake si este nemala taky tusak. tu teplotu som ja mala 36,8

jankalea
14. júl 2009

Ahojte babenky, prosim vas neviete mi poradit? No mrchu som mala na posledy cca12 maja. No a od vtedy mrcha neprišla. Bola som u gynči hned ked mrška meškala, krvička bola negativna a ani na sone nič, len 5 cm cista na vaječniku. tak mi dala vyvolavačku, ktorá sa mala dostavit za 14 dni lenže nič, tak som znova bola dala mi druhu vyvolavačkua a aj krvičku brala znova či niesom tehu a tiež negativne. Teraz mrška prišla ale len take hnede špinenie, velmi maličko asi 2 dni. to som myslela že mi to riadne spusti ale nič. ☹ .testik som robila a na jednom je slaba čiaroka a na druhom nič nevidim. zajtra mam ist k doktorke poobede tak som zase zvedava čo mi povie. Nemate niektora s takymto niečim skusenost? Diki. 🙂

sonicc
15. júl 2009

Ahojte. Prosim vas viete mi niektora poradit? Na 12 dc som mala ovulaciu potom 7 dni teplota nad 37 a dnes rano 36,7.... Mozem byt este tehotna? Menzes mam dostat az za tyzden
Dakujem za nazor 🙂

gerdusha
9. jún 2010

ahojte baby, mozno to tu niekde je napisane, ale nechce sa mi to vsetko citat, chcem sa spytat, ci sa krv na zistenie hladiny hcg berie nalacno...iba nalacno...vdaka za reakciu

majloo
9. jún 2010

gerdusha...mne nebrali nalacno, brali mi dvakrat a zrovna to bolo vzdy poobede. 🙂 A za hodku, dve boli aj vysledky.

gerdusha
9. jún 2010

super...lebo m oj gyndos robi zajtra az od 15,00

mls
12. nov 2010

Ahojte, môžem sa pridať?
My tak trochu tušíme, že by som mohla byť tehotná, bolí ma občas v podbrušku ,ako pri menštruácii, mám nafúknuté bruchom, v noci sa mi nedá dobre spávať (aj zaspím, ale potom sa okolo polnoci zobudím a prehadzujem sa v takom polospánku až do rána) a mám zlú náladu.
Ak by som bola tehotná tak je to taký týždeň od počatia. Už som si spravila test, aj keď som vedela, že výsledok bude negatívny.
Takže mi asi neostáva nič iné ako čakať do menšturácie...

Myslíte, že by to mohlo byť ONO? 🙂

ďakujem

nkaps
12. nov 2010

U mňa to bolo zložitejšie, pretože kojím a prvú a poslednú MS som mala okolo 15 sep. a odvtedy nič, viacerý mi hovorili, že je to normálne, že to môže byť nepravidelné... tiež ma bolievalo a bolieva v podprušku, ale čítala som, že ak je to bez krvácania je to normálne, prvý test som si spravila okolo 25.okt. a nič bol negatívny potom ďaľšie dva o 6 dní a zas nič a teraz 8.nov mi dva vyšli také slabšie, ale že je to normálne... môj psík vedel, že som tehotná skôr než ja, strašne za mnou skučí, ked idem preč, túli sa, ľahne si mi na brucho a pod. a to robil aj pri malom... 😀

mimi1111
13. nov 2010

ahojte chcelaby som sa spitat ci niektora mala mimomaternicove teh a ci sa jej podarilo potom este otehotniet

katy633
16. nov 2010

ahojte.ako najkor sa da zistit ze som tehotna,s manzelom sme sa oto pokusali pred styromi dnami a vcera 🙂 .no mam taky tusak ze sa somnou nieco deje uz dnes, mam brucho ako pred menstruaciou a prsia citlivejsie,a dalsiu cakam az 3.12.ako som citala niektore prispevky tak to je este priskoro,len teraz neviem ci mozme skusat dalej coked som uz tehotna,neublizi to babu?

katy633
16. nov 2010

ahoj Mls.snad to bude ono ja v to tiez dufam 😉

daughtry
14. jan 2011

Pokial som mala poslednu mens.2.12.2010 a skoncila som 8.12.2010 tak potom v akom tyzdni sa nachadzam..niektori mi hovoria ze v 4 alebo 6 alebo 8 som s toho jelen...moze mi niekto pomoct,ako sa to vobec pocita

zucha
14. jan 2011

@daughtry tu si to vypocitaj http://tehotenskakalkulacka.sk/
Tehotenstvo sa vsak pocita od prveho dna menstruacie. Takze ty si teraz v 6 tyzdni, hoc realne tvoj plod moze mat cca 3-4 tyzdne 😉 Ale to, kolko si presne tehotna, to by si musela vediet den pocatia a ten nemusel byt dnom sexualneho styku, pretoze sperie mohli byt v tele dlhsie a mohla si kludne otehotniet 1 den po styku a aj neskor. Preto sa to vzdy pocita od 1.dna menstruacie, aby v tom nebol chaos. Aj porod je preto povazovany, ze moze byt 2 tyzdne po alebo 2 tyzdne pred skutocnym terminom, co ti vyjde v tabulke.
Gratulujem

katuskad
14. jan 2011

@daughtry práve si podľa tohto začala 7.týždeň tehotenstva, konkrétne si 6+2, ale závisí potom aj od toho, kedy si mala ovu, ak si ju mala na 14DC tak si 6+2tt. ale ak si ovuláciu mala neskôr tak aj tehotnosť je o to kratšia.

zucha
14. jan 2011

@daughtry katuskad ma pravdu - 7. tyzden si zacala. Ked si 6+nieco, si vlastne siedmy tyzden 😉

xddenni
4. sep 2011

maska mi 8dni hrozne sa bojim ze som v tom heh...hoci 2 testy ukazali ze nie som ale aj tak robilasom si ich po hned po sexualnom stiku 5 dni tak si nemusi byt platny ten test ci???

bettypo
4. sep 2011

@xddenni 5 dní po je príliš skoro. Kľudne môžeš byť tehotná. Urob si nový test, hoci aj teraz

lybia
26. sep 2011

zdravím všetky žienky,ja by som sa len potrebovala poradit poslednu menštruaciu som dostala 11.8.2011 urobila som si 2 testy boli negativne menštruacia doteraz nikde gynekolog mi povedal že som v poriadku po ženskej stranke kde to potom viazne?posledny test som si robila 25.9. je to ešte skoro aby mi test ukazal pozitívny vysledok?dakujem

katy1979
26. sep 2011

@lybia nie je to vobec skoro po takej dobe by ti uz test veru mal ukazat. vsak to by bol 7tt teda ak dobre pocitam z hlavy. nepovedal ti kedy sa mas objavit ked sa nedostavi mrcha?

leeenka26
2. okt 2011

testom, ktore vam ukazu vysledok po 5. dnoch od pocatia, neverte, je to blud. Mne dokonca ani na 8. den po neukazal ani ten citlivy, az na 9. den po, aj ked slabu ciarku. Najlepsie skusenosti mam s mamatestom.

mirusenka112
3. okt 2011

@jankalea ahoj ja mi sa z priatelom snazime o babo test mi ukazal ze tehotna som,doktorka ze niesom po dvoch mesiacoch som dostala slabu menštruaciu.. ale trvala len 3 dni ... nakoniec som znova sla k doktorke a tehotna som tak ja uz neverim nicomu ved to nieje normalne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

petusik741
19. máj 2012

ahojte z mojim priatelom sme mali sex vminuly tyzden.ale teraz neviem ci budem tehotna ci nie.rozmyslam ist ku ginekologicke a ta by to mala zistit.

petusik741
19. máj 2012

da sa otehotniet za 4 dni?

svetllana
19. máj 2012

@petusik741 Isteze, gynekologicka by to mala zistit, ale urcite nie tyzden po sexe .Preco ste sa nechranili, ked sa teraz obavas? Kedy mas dostat menzes?

ladytina
17. jún 2012

Ahojte, zažila som svoj prvý sex bez kondómu. Dieta ešte nechcem pretože som na to ešte príliš mladá. Bojím sa že otehotniem, mám ísť za gynekológom ?

ikke
17. jún 2012

@ladytina
ak si nepouzila inu ochranu, tak ano, mas ist za gynekologom na prehliadku a konzultaciu ohladne antikoncepcie. teraz ale najprv zajdi do lekarne po tabletku PO (escapelle), treba ju uzit co najskor po nechranenom styku.

zora256
20. sep 2012

Ahojte žienky!
Ja mám príznaky tehu,ale zatiaľ mám negatívne testy mali sem sexík,počas ovulačného dňa 6.9.a neviem kedy by mi najskôr ukázal ten lacný 10uml test //?nemáte snimi skúsenosť s tými čo tu baby predávajú?na bazáre.Podľa kalkulačiek som 3tt a 1deň píšu na 4týždeň ,že určite ukáže test pozitívny,to mám počkať aspoň týždeň?Lebo pondelok idem ku gynekológovi,a ja chcem už vedieť,ši som naozaj tehu,alebo nie,a ms až na utotorok by mala podľa predchádzajúcej prísť ☹ ,tak neviem,čo robiť,viem,že sú testy ktoré po oplodnení na 5-7deň ukážu,nuž som zvedavá,či ukážu,alebo nie v nedeľu.Pri prvom tehu mi neukázali len na 3týždeň meškania //.

milagrosss20
20. sep 2012

@zora256 a ake su to priznaky?

zora256
20. sep 2012

@milagrosss20 Zväčšené dvorce,stmavnuté,citlivé a boľavé prsia z od pazuchy,zväčšené bruško,pichanie v krčku a pri odychu viac cítim,tlaky a bolesť podobnú ms,len nie podbruško,ale zo strán ma bolieva nad panvovými kosťami,a niektoré pachy a vône mi vadia,a únava,ale tá je aj od malého,keďže mu idú zúbky,tak vnoci veľ mrnčí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre