Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

to.beruska
11. mar 2009

tak ja verim ze je pravdivy.a uz sa to len potvrdi

dinduska
11. mar 2009

neboj 😉 co ja by som dala za take testiky ako mas ty 😔

to.beruska
11. mar 2009

neboj budes aj ty.ja som si vzdy planovala ostat tehotna predtym ako my skonci prva materska aby som mohla ist na druhu

dinduska
11. mar 2009

ja som chcela mat po roku az po roku a pol ale akosi nevydalo no neva.len nech to uz je mala by som deticky po 2rokoch v tom istom mesiaci.tatka je 21 novembra 😎

to.beruska
11. mar 2009

aha.idem spinkat.neviem ci sa mi to zda ale trosku ma svrbi spodok,je to trosku sproste asi ze.ked si bola tehotna nemala si to?neni to nieco zle?

dinduska
11. mar 2009

nie neboj 😉 tak ti prajem dobru noc ahoj

to.beruska
11. mar 2009

idem aj spinkat uz.pa pa zajtra

tarinka333
12. mar 2009

Ahojte kocky, no ja som zistila v sobotu, ze mam //. Test som urobila pre istotu dvakrat, v nedelu tretikrat a dnes rano stvrtykrat... lebo som tomu nemohla uverit 🙂 🙂 🙂 Brali mi dnes krv a poobede mam volat o vysledky, tak sa trosku obavam... Chcem sa opytat, kedy ste tuto radostnu zvest oznamili rodine?Nechcem nic zakriknut vopred.

natalyi
12. mar 2009

ahoj tarinka. neboj nic, vysledky budu urcite pozitivne. aj u mna vcera boli 🙂 my sme to zatial nikomu nepovedali, ani rodicom. buduci tyzden idem na sono tak ked bude vsetko OK tak mozno potom, ale len rodine 😵

tarinka333
12. mar 2009

Ahoj natalyi, joj ked mne sa to uz tak tisne na jazyk🙂 Najma ked rozpravam s mamkou. No ale skusim pockat najma na tu krv. Citala som niekde, ze na sone moze byt malicke vidiet az niekedy aj v 7tt, nie vzdy je v 6 tt viditelne, tak dufam, ze to bude cim skor - joj som netrpezliva... musim sa trosku ukludnit🙂

natalyi
12. mar 2009

no ved aj ja by som to uz najradsej povedala, aspon rodicom ale bojim sa ze budu z toho taki nadseni ze to vykecaju babke, krsnej, tete.. a uz to ide 😀 teraz som na PN takze o nicom inom nepremyslam a najradsej by som to vykecala 😀

tarinka333
12. mar 2009

Ja som v praci - nastastie - inak by som to asi neprezila... 🙂 Zozieralo by ma to "tajomstvo" . Ake si mala hodnoty hcg v krvi? Lebo mne dnes rano sestricka pri brani krvi povedala, ze ak bude okolo 1000, tak som na 1000% tehotna🙂 a potom jej mam zavolat, povedat a vysledky a uvidi sa dalsi postup.

natalyi
12. mar 2009

no ja neviem ake som mala hodnoty. sestricka mi len narychlo zobrala krv lebo na sone dr. nic nevidela a povedala ze si mam na obed zavolat... a ked som jej volala tak mi len povedala ze tehotnost je ista a mam prist o tyzden na dalsie sono. takze teraz som jak na ihlach 😀 ty pojdes kedy na vysetrenie?

tarinka333
12. mar 2009

no ja mam volat poobede a ak sa to potvrdi, tak v pondelok. Inak som napisala na jednu stranku, ze kedy je tehotenstvo 100%, tak mi lekar odpisal, ze ak su vysledky z krvi potvrdene, tak tehotenstvo tam je na 100%🙂 To uz z krvi vedia zistit, ci je mimomaternicove, takze podla mna aj mozes zacat sirit spravu - ale asi si pockas este na sono - asi aj ako ja, predsa len to potrebujem pocut priamo od lekara... Uf, mam volat o 13:00, takze som tiez ako na ihlach.

natalyi
12. mar 2009

😀 😀 ja som toto iste prezivala vcera. od lekara som prisla o desiatej a volat som mala o pol dvanastej.doslova som pocitala minuty 😀 neboj, aj ty sa dockas pozitivneho vysledku, som si ista 😉 potom musis dat hned vediet. A ako dlho ste sa snazili?

mata76
12. mar 2009

práve som sa dozvedela výsl.krvy je to poz. Vkútiku duše sa teším tiež sa bojím Vnedeľu ešte sono lebo včera nič dok. nevidel uvidíme.... natalyi gratulujem a tarinka držím palčeky 😵 😵

tarinka333
12. mar 2009

no snazili sme sa 5 mesiacov... a to sa sestricka smiala, lebo len 17. 2. som bola na preventivnu prehliadku, lebo mi nedalo, ze sa MS stale dostavilo, lekar mi hned povedal, ze o styri dni cca bude ovulka🙂 No a odvtedy sa MS nedostavila. Preto sa sestricka smiala, ze som mala prist na preventivnu skor - ak toto bol spustac 🙂 A vy?

natalyi
12. mar 2009

no nam to vyslo na prvy krat. vysadila som antitku a prvy "normalny" menzes uz neprisiel 😀
mata gratulujem 🙂 dúfam ze nam to vsetkym vyjde a na Vianoce uz budeme mat krasne zdrave babetka 😵

tarinka333
12. mar 2009

Mata76 gratulujem, kocky, tak Vam zavidim, ja este musim cakat 3 hodiny ☹ Myslite na mna, mozete sa aj pomodlit 🙂 Matka, ty si tu zvest uz oznamila rodine? Ci cakas sono?

natalyi
12. mar 2009

neboj tarinka, o chvilku sa k nam pridas aj ty 😀

tarinka333
12. mar 2009

Ved o 3 hodinky Vam napisem 🙂

mata76
12. mar 2009

Dakujem No manžel to vie Mame som včera povedala,že možno bude babka ale nech si to zatiaľ nechá zatiaľ pre seba . Vpondelok som mala nástúpiť do kupeľou v Lúčkach .So švagrinou sme si zaplatili 2týždne ešte v novembri ,tešila som sa ako si to užijeme ale dok. mi odporučil iba prechádzky možno nejakú masáž ramienok, potom sa smial že bar asi nie teplú vodu tiež nie .Nevadí s pocitom že mi rastie pod srdiečkom malá fazuľka si to aj tak užijem a švagrinká bude mať o pár procedúr viac. Amožno aj ten stres čo teraz pociťujem opadne. A ešte doki si držal hlavu, že sa to podarilo lebo sme tie pohyby... smanželom úžívali aprestali sme myslieť na robotu 😀 😀 😀

mata76
12. mar 2009

Snažím sa rýchlo písať takže robím chyby lebo int. mám len v práci a stále sem niekto behá.
tarinka držím všetky palce aj manželove 😅 😅

tarinka333
12. mar 2009

Dakujem dakujem dakujem.. joj stale divam na hodinky... sa trosku bojim:( Ale ked mi 4 testy vysli pozotivne? Tak to by sa asi nemali mylit, nie?

natalyi
12. mar 2009

urcite bude aj krv pozitivna 😉 je mala sanca, ked si mala styri poz. testy ze nie si tehu. ja som si robila tri testy a tiez boli //. treba vydrzat a uvidis ze nam napises len dobru spravu 😉

to.beruska
12. mar 2009

Tak to nas tu ju viacej co caka na to vytuzene sono.no ja idem stvrtok az. ☹

tucniacik
12. mar 2009

dievcata, nechcem zasahovat do vasej diskusie, ale k hore uvedenym prispevkom ohladne zistenie tehotnosti by som chcela podoknut ze dolezite je co znamena pojem " po vynechani meznes"...ide o to, ze niektore zeny maju lutealnu fazu cyklu - faza od ovulacie po menzes napr 11dni a u nich pojem po vynechani menzes znamena 12.den po ovulacii, a niektore zeny zase maju lutealnu fazu cyklu 15dni, a u nich pojem po vynechani meznes znamena 16.den po ovulacii...a to je rozdiel..takze ked testovat, treba brat to uvahy kolko dni ste po ovulacii a nie kedy vam vynechal menzes...da sa to lahko zistit pomocou ovu testou a bazalnej teploty...
co sa mna tyka - 4x tehotna, 2x neuspesne, pozitivne testy mi vysli az okolo 12-13.dna po ovulaciii...
a este detail - nie kazdy pozitivny test znamena ze budete mat dieta, nie preto ze by bol falosne pozitivne, ale prirode selektuje a potraty v prvom trimestri su caste a bezne...
co sa tyka perspektivnosti - mozete urobite jednu vec, testovat kazde 2-3 dni a sledovat ci ciarka na teste stupa... pri mojich dvoch potratoch mi ciarky sice zosilelneli a potom slabli, hcg klesalo a to uz nebolo dobre...
teraz som testovala vela, kazde dva dni az do 7tt, a ciarka mi krasne silneli.... je to sice o nervy, a drahe, ale aj tak sa da 🙂

natalyi
12. mar 2009

ja idem v stredu ☹ neviem sa dockat (to je asi prvy krat co sa tesim na gyndu 😀)

to.beruska
12. mar 2009

tucniacik tak ja som si prvy test robila 19 den po ovu a potom 20 a 21.robila som tri testy a stale boli //.mne sa zda ze vsetky tri su stale rovnake

tarinka333
12. mar 2009

Ja este cakam na tu 13.00 hodinu. Hm tucniacik, ja som bola u gyn. 17.2 a povedal mi, ze do 4 dni pride ovu. Prisla asi 20.2. MS som mala dostat 5.3, ale odvtedy nic. Prvy pozit test bol v sobotu, aj druhy, treti v nedelu a stvrty dnes rano. Nevies poradit, co robit, aby sa tehotenstvo udrzalo???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre