Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

mirusska
13. mar 2009

juliett ahoj,ja nie som mirka 😉 ale jej priatel.Moja miruska je v nemocnici a vraj je tehotna ale este to nieje vidiet a maju podozrenie ne mimomaternicove tehotenstvo tak sa teraz obidvaja velmi bojime ☹ ....chcu si ju tam nechat na neaky cas kym to nezistia aj sonom,preto som sa pytal ze za ako dlho sa to da zistit.

juliett99
13. mar 2009

no to je to najlepsie co mohli urobit vzita ju do nemocnice,, tak verim ze vysledky budete mat cim skor a budu pozitivne a tehotenstvo bude na spravnom mieste,,
ako som spominala ja som bola u dr asi po 2-3 tyzdne po ovulacii a teda na 7 den vymeskania menstruacie,, a uz to bolo vidiet akurat ze este nebola vidiet funkcia srdiecka..
drzim palceky tfuj tfuj na dobre vysledky

tarinka333
13. mar 2009

to mirusskin priatel - velmi drzim prsteky, aby bolo vsetko v poriadku...

markiza
13. mar 2009

tarinka, to video co si dala je z 7tt + 6, lebo tyzdne su tam pocitane od pocatia, nie od poslednej ms...

lul
13. mar 2009

tarinka333 - aj ja idem v pondelok kuknut miminko prvy krat 🙂 podla poslednej mrchy by som mala byt 5tt+2 dni 🙂 a ty?

mirusske drzim silno silno prsty, nech je vsetko v najlepsom poriadku 🤐

tarinka333
13. mar 2009

to lul, ja b y som v pondelok mala byt v 5tt a 3 dni, ale nie som si ista, lebo to je len moj vypocet. Brali Ti krv? Kolko si mala hcg?

lul
13. mar 2009

nebrali mi nic. uz som sa prestahovala do temy novembrovky 😉

ja by som dnes mala bat 5tt + 2 dni 🙂

silentmovie
14. mar 2009

Ahojte..som tu nova, tesi ma mamicky a buduce mamicky..rada by som s vami skusenymi prekonzultovala svoj stav..mne meska menstruacia asi dva tyzdne..nemavam cyklus pravidelny ako hodinky, ale dva tyzdne je uz dost..test bol negativny..tento tyzden som si robila dva. priznaky su nasledovne: caste mocenie, nevolnosti, jemne krce alebo napatie v podbrusku, naladovost vacsia ako zvycajne🙂prsia sa m nezvacsuju ale..chute mam zvlastne a pachy ma drazdia viac ako zvycajne..hmm, ako to vidite? dakujem

silentmovie
14. mar 2009

a este unava..teraz som zazrakom este hore, som sa prebrala, ale cez den som hotova..stale by som spala..

lucinka1104
14. mar 2009

podľa man si tehu choj k dr

tarinka333
14. mar 2009

to silentmovie: Skus urobit test o den, dva, ak bude negat - asi sa menstruacia dostavi. Mne tak raz meskala MS takmer tyzden, bolo mi zle,krutilasa mi hlava... test bol negat. a potom dosla MS... ak nedojde MS ani do dvoch dni, chod k Dr. Ak je test negat, tzn. ze hormon hcg nemas, alebo je velmi nizky (co by v tyzdni, v ktorom si ty nemal byt)...

silentmovie
16. mar 2009

tak zatial nic, dnes alebo zajtra skusim test a uvidime..dakujem za odpovede 🙂

to.beruska
16. mar 2009

No ajojte!NO dnes som bola u novej doktorky.KOnecne mi zobrala aj krv a stredu si mam zavolat o vysledky a piatok prist na sono.Robila mi aj sono,no mimi nebolo este vidiet ☹ no od pocatia miminka to je 25 dni.to vieme presne.Je mozne ho este nevidiet?ked sa rata ze na sone je vidiet 5-6tt musi to byt od MN?no povedala ze podla roztiahnutia sliznice to vypada ze urcite som lebo je na 15 ci viac uz.len tu ciernu bodocku nebolo vidiet.Pre istotu som robila aj test.prikladam do albumu

malinke_babo
autor
16. mar 2009

Podľa mna si tehu 🙂 a tá posledná čiaročka je krásna tmavá,,, 😉 držím palce aby to tak bolo, 🙂

to.beruska
17. mar 2009

no to dufam aj ja.zajtra volam rano o vysledky.tak uz sa neviem dockat

tucniacik
18. mar 2009

beruska, kolko si mala hcg? mas uz vysledky,nie?
si v 6tt, ozaj by to na sone malo byt vidiet...sama som zvedava ako to dopadne, testik je pekny, ciarka silnie...

maci118
18. mar 2009

Ahojte,chcela by som sa k vam pridat. Uz 9dni mi meskaju,robila som si aj test a vysli mi dve ciarka,ale ta jedna bola taka slabsia. Myslim si,ze som tehu,lebo sa mi zvacsili aj prsia,zostala som naladova o jedeni radsej ani nehovorim 🙂 . Doktor ma objednal az na 31.3. myslite,ze vtedy uz tam bude vydiet nieco?

to.beruska
18. mar 2009

tucniacik:ale keby to pocitam od pocatia tak to neni este tolko tyzdnov.ale aj ma pozerala a hovorila ze inak som v poriadku.ziadny zapal ani nic.tak potom neviem preco by mi tolko meskali a vysli // ciarky

klauduska
19. mar 2009

Ahojte kočky,
chcela by som sa s Vami poradiť. Vyše týždňa mi mešká menzes,teda predpokladám že asi toľko,podľa poslednej MS,lebo sa mi posledným časom cyklus dosť posúva. Spravila som si teda test a čakala som,že bude opäť negatívny,tak ako zvyčajne. Skoro sme s manželom odpadli,keď sme videli,že sú tam dve //.... 😀 😀 😀
Keďže chodím dosť cvičiť do posilky,hneď som pre istotu utekala k doktorovi,aby som niečo nepokazila. Doktor ma vyšetril-hmatom, vnútorným ultrazvukom (alebo ultrazvukom zo spodu) a nakoniec mi zobral aj krv. Z vyšetrenia usúdil, že niečo sa tam deje,ale tehotnosť nemôže potvrdiť. Niečo "malé" tam videl,ale nevedel presne čo.
Dnes som volala za výsledky z krvi, kde mi povedali, že hladina hCG je síce zvýšená,ale tehotenstvo ešte s istotou potvrdiť nemôžu. Mám prísť o 2 týždne.

Čo si o tom myslíte. Môžem byť tehotná aj napriek nízkej hladine hCG?Mali ste podobný problém?Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo???HM??? 😒

silviamt
19. mar 2009

beruska, posledne testiky mas vyrazne // na 99,9% si tehuuuu, drzim palceky 🙂

gabik20
19. mar 2009

🙂

tarinka333
20. mar 2009

Ahoj Klauduska, myslim, ze to chce klud a cas, niekde som citala, ze hcg sa niekomu zvysuje pomaly, niekomu rychlo, ze nie je dolezita vyska, ale to, ze stupa... Takze podla mna sa nemas coho bat 🙂

klauduska
20. mar 2009

tarinka...dakujem... 😉

Vies,vobec som netusila resp. este stale netusim,ze co to moze znamenat. Ale ako vravis,chce to cas,vydrzat tie dva tyzdne a uvidime.
Ale si ma potesila tym,ze niekomu to stupa pomaly....snad to vyjde... 🙂

tarinka333
20. mar 2009

Budem Ti velmi silno drzat prsteky aj palceky 😉

lul
20. mar 2009

klauduska - podla mna si tehu. lekari su opatrni, aj moj sa okolkoval, ze nemoze este potvrdit a po 2 tyzdnoch som dostala knizku 😉

lubkaaa
20. mar 2009

klauduska,
mne pri prvom tehu doktor na prvom sone povedal, že nič nevidi, nevidi žiadny plod, že či je tehotenstvo želané.. 😠 a povedal, že skúsime o 10 dní, ak nie, objednať na výškrab.. 😢 tak surovo som pochodila..
o 10 dní som krásne videla biť srdiečko.. aj mne vychádzali pri Lei (aj teraz..) veľmi slabé čiaročky.skoro neviditeľné na testíku (málo HCG).. ale ja si myslím, že to je preto, lebo naše bábetká sú "mladšie"-máme neskôr ako v 14,deň cyklu plodné dni.. (ja si to tak vysvetľujem, lebo aj potom v 12.tt... na sone-atd to je dlhe rozpravanie..) a porod tiež neskôr, nie na TP

klauduska
22. mar 2009

Tak kočky,
ďakujem za povzbudivé slová a nič iné mi neostáva len čakať do 1.4 čo povie doktor.
Trochu som tu na MK ešte snorila a dočítala som sa,že ak hCG stupa,tak aj čiarka na tehotenskom testiku by mala silniet.A tak som to so zvedavosťou skúsila a ....čiarka je úplne tmavá,skoro ako tá kontrolná... 😀 😀 😀 Tak snáď to bude naozaj tak.....inak mám pocit, že mi "oťažili" prsia, bolia, sem-tam mám "divný" pocit v podbrušku a tento týždeň mi dokonca bolo pár-krát zle.

Tak verím,že ma doktor poteší rovnako ako Vás potešil po nejakých cca 2 týždňoch..... 😉

Ozaj baby a ako sa potom ráta tehotenstvo od poslednej menštruácie,ale keď má baba oneskorenú ovulku?Asi sa to nedá presne určiť,dá???

bleelka
22. mar 2009

tak to by bola aka haluz? ja som mala ovulku a teda pravdepodobne aj otehotnela v piatok 13-teho februara a ak by sa male úar dni opozdilo a rodila by som 13.novembra-piatok, tak by som sa asi poriadne bavila... lebo aj 13.2 sme sa dali s manzelom dokopy a aj predchadzajuce 2 vztahy sa mi zacali 13-teho... strasna haluz 😀

pensadorcallisto
22. mar 2009

Ja som sa narodila v piatok 13. a 13-tka je moje stastne cislo... 😀

nikol21
23. jún 2009

ahoj bola som u gynkologa a robil mi ultrazvuk bola vidiet iba mala cierna bodka povedal ze musime pockat pokym nedostanem menstruaciu,do vtedy nesmiem fajcit a ani brat nijake lieky od bolesti...menstruacia by sa mala dostavit tak za 5dni ak nepride spravim test alebo pojdem k doktorovi..s manzelom strasne tuzime po dietatku..o jedno sme uz prisli a nechcem to uz prezit ☹ ☹ pocas tychto dni sa necitim dobre,nejak mam nafuknute stale brusko a som viac unavena .....myslite ze sa to uz podari ze budem tehotna??dakujem za kazdu radu.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre