Po koľkých dňoch si mám robiť tehotenský test?

nikollette
2. jún 2009

Baby kedy sa dá čo najskôr spraviť tehotenský test,tak aby bol aj účinný..čím skor, ale aby sa tam zase ten účinok už dalo ukázať.. Vdaka!!!

prihlasmeno
15. mar 2016

Ahojte ... Pred dvoma tyzdnami som spala s frajerom... Na 100000% neslo do mna... No uz mi 2 tyzdne meska menzes ... Cim to moze byt ?? Kedze som mlada tak sa velmi bojim ... Prosim poradte mi ... A na teh.test sa bespolieham kedze mi ukazal poz.ked som bola panna

veronika1603
15. mar 2016

@prihlasmeno vraj uz pocas sexu sa vylucuju takzv.kvapocky lasky a obsahuju spemie.takze mohlo sa stat.ale to su len vynimocne pripady.urob nejaky kvalitny test a budes si ista

gigus
7. apr 2016

Ahojte baby, chcem sa spítař skoro 2,5 roka snažíme o dieřatko a nikdy sa mi ešte nestalo že by mi ms meškal 4 dni . Bojím sa sklamania a preto sa pítam že kedy by bolo najspolahlivejšie si robiř tehu test? Čo sa týka príznakov tak mám akurát častejšie chodene na wc sem tam ma pichne v podbrušku......Ďakujem za každú odpoveď..... 🙂

veronika1603
7. apr 2016

@gigus kludne si sprav.uz.by ti mal.ukazat presný vysledok pokial si nemala ovulku nikedy pred ocakavanou menstruaciou

gigus
7. apr 2016

No to určite nie ja mávam v strede cyklu...ak sa mi to ovšem nezmenilo... 🙂 Ďakujem za odpoveď hneď zajra skočím do lekárne a v sobotu si urobím....prajem vela zdravíčka obom.... 🙂

veronika1603
8. apr 2016

@gigus dakujem pekne a drzim palce daj potom vediet 🙂

gigus
8. apr 2016

@veronika1603 určite dám.... dneska mám také bolesti do laveho vaječníka že neviem čo zo sebou.....preto som ešte nebola ani kupovař tehu test.....počkám či sa dneska spustia alebo nie.... 🙂 bojím sa že zase áno ☹ ......ale určite dám vedieř

gigus
9. apr 2016

@veronika1603 Bohužial tak ako som predpokladala dostala som ms.... ☹ no čo už..... ☹ budeme skúšať ďalej....

veronika1603
9. apr 2016

@gigus nevadi.novy mesiac nova nadej...ja som tiez mala prriznaky vsetko presne ako na ms a testovala som 12dpo len tak este mi ani ms nemeskala a bum.a snazili sme sa moc malo 2krat 4dnovy odstup .kazdy mesiac sme to silili kazdy druhy den a nic z toho.potom som si objednala kvapky gynex reku od 1dc zacnem.a preto som to snazenie ten mesiac nejak nesilila.držím palce

zzuzzziiii
10. apr 2016

Ahojte, pred 14 dňami som vysadila HAK a celý tento víkend sme mali s partnerom nechránený styk, je možné že som otehotnela?

giardia
27. júl 2016

Ahojte, 6 rokov som brala HAK a pred tromi mesiacmi som vysadila, nakoľko by sme chceli druhé bábo. Prvý menzes som dostala na 25 deň, druhý krát som dostala tiež presne na 25 deň. Tento mesiac som mala dostať 24.7. a stále nič, dnes som nevydržala a robila som si test, ale žiaľ negat. Bolesti v podbrušku mám už od 21.7.. Mám ešte počkať alebo by to mohlo byť tou HAK, že som ešte taká rozhádzaná? Nemáte niektorá podobnú skúsenosť po vysadení HAK? Brala som Lindynette.

gigus
27. júl 2016

@giardia mohla si mať aj posunutú ovulku počkaj ešte 2-3 dni a urob znova držím palce 😀

giardia
27. júl 2016

@gigus ďakujem pekne 🙂

bobolok
27. júl 2016

@giardia ja som tiez brala Lindynette asi 5 rokov a az po 8 mesiacoch sa mi podarilo otehotniet...tehotensky test ukaze tehotenstvo po 7-8 dňoch od styku...drzim palce

giardia
27. júl 2016

@bobolok vďaka 🙂

marcopollo
5. aug 2016

baby kedy si mam robiť test menstru.15.7 😒

krystofkal
5. aug 2016

@marcopollo okolo 19.8. 😉

ivca37
30. aug 2016

Ja beriem treti mesiac náplaste lisvy.Predtým som rok brala lindynette.Po prvom mesiaci prišliel menzes o deň skôr. Po dobrati druheho mesiaca som mala dostať menzes 14.7. ale doteraz nič. Už som si spravila 4 testy a ukazovali negat.V letaku sa piše, že v Nalepk lastiach mam pokračovať do ďalšieho menzesu a ak sa nedostaví, potom mam kontaktovať lekára. Tak neviem, čo robiť.To čakanie je nekonečne.

19mirka90
27. okt 2016

Baby , pokiaľ má ovuláciu prichádzajúci nedeľu 31.10.2016 kedy by som mohla zistiť , že som v tom keďže sa už dlhodobo s partnerom snažíme o bábo..či počkať či sa mrcha objaví? :D som nedočkavá, ja viem :/

sibalka21
27. okt 2016

@19mirka90 najskor 10DPO ale to nikdy nieje 100percentne... Ja by som pockala do MS, test moze byt pozitivny a aj tak moze prist mrcha... A zase naopak moze byt negativny a po meskajucej MS bude pozitivny ...

19mirka90
31. okt 2016

Ďakujem 🙂

bubinka96
11. dec 2016

Baby ahojte uz Su to 2 dni ako som mama sexualny poker s priatelom ktory Sa vyvrcholil do mna bojim Sa pred 2 rokmi som potratila babo a neviem co mam robot aby Sa to spravne uhniezdnilo viem mam pit vela vody a bla bla lenze mam taky strach ze som az v strese no snazim Sa NATO nemusliet obtyzden SI spravit test no to nude najdlchsi tyzden mojho zivota 👶😎

sibalka21
11. dec 2016

@bubinka96 No ty nezmozes absolutne nic, ani pitie vody ani ziadne ine ,,triky,, ti nepomozu.. To ze sa spravil do teba ti nezarucuje ze ostanes tehotna, nemusi sa vam darit aj niekolko mesiacov..... A buduci tyzden si robit test je tiez uplne zbytocne, bude negativny a ty budes len sklamana zbytocne.... Musis pockat minimalne dva tyzdne od styku aby si mala akotaky spolahlivy vysledok....

bubinka96
11. dec 2016

@sibalka21 ale tak o ten tyzden by mi to Malo ukazat uz nechapem preco nie 😏 niektorym zenam to uz ukazalo po 6 dnoch ale tak pockam Len som chcela vediet co mam robyt aby sa to uchytilo

bubinka96
11. dec 2016

A navyse mam vytoky a pobolievanie a take cudne tlaky v podbrusku

michala.s
11. dec 2016

@bubinka96 mne napriklad ukazalo az 7den meskania MS a tehotna som ostala v strede cyklu, ktory som vtedy mala 30dnovy.
A pravdepodobnost, zez jedneho nechraneneho styku ostanes tehotna je pomerne nizk

moni244
11. dec 2016

@bubinka96 ach jaj, vies co, testuj kazdy den, pi hektolitre vody a nezabudni tu obden pisat, ako je test negativny a ty mas vsetky priznaky sveta

sibalka21
11. dec 2016

@bubinka96 No hej ale takych zien je pomerne malo.... Vacsinou test ukaze az o 14 dni od styku.... A ak mas ovulaciu je normalne ze mas pobolievanie podbruska... Urcite to nieje priznak tehu, ako vravim, nieje iste ze sa vam vobec podari otehotniet hned prvy krat.... A ty nic nemozes spravit aby sa vajicko dobre uhniezdilo, nechaj to na prirodu, vlastne nic ine ti neostava....

bubinka96
11. dec 2016

Budem sa snazit nato nemysliet ale aj tak neviem preco by som nemusela otehotniet ked sa domna spravil cez moje plodne dni ake je tam rizyko ze neotehotnem?

moni244
11. dec 2016

@bubinka96 riziko, pise sa riziko a prefo vobec riziko? Skor sanca nie? Vzdy to je 50 na 50

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre