Po koľkých dňoch si mám robiť tehotenský test?

nikollette
2. jún 2009

Baby kedy sa dá čo najskôr spraviť tehotenský test,tak aby bol aj účinný..čím skor, ale aby sa tam zase ten účinok už dalo ukázať.. Vdaka!!!

nikollette
autor
2. jún 2009

Po kolkátich týždnoch.. da sa uz aj po týždni, ci po dvoch, od možného oplodnenia?
Ale zase aby ukázal pravdu... ktory je najspolahlivejsí??

sakura77
2. jún 2009

nikolllette,pisu na testoch ze uz 5 dni po oplodneni,ale neviem..pockaj na mrchu,ak nepride,ja som si napriklad robila ked mi 4 dni meskalo a hned mi ukazalo dve"dialnice" 😉
a mojeje segre napriklad ukazal az po dvojtyzdnovom meskani,dovtedy ukazoval negativne,takze asi tak

nikollette
autor
2. jún 2009

fuuuha... no necchem moc cakať... najlespie cim skor, lenze co ak to este ukaze zle, a nesparvne.. uff, neviem, neviem...

brisalek
2. jún 2009

nikollete me ukazal test // uz 4 dny pred MS asi 26DC, ale kdyz si test udelas pozdeji je to jistejsi. Brzke testovani te usetri zklamani. Casto se stava, ze jsou tam pred ocekavanou MS dve carky a pak zmizi, protoze doslo k oplozeni, ale mimi se spatne uhnizdilo nebo tam bylo nejake poskozeni zarodku....Kdyz nebyli tak citlive testy nebylo tolik zklamani, protoze se testovalo az kdyz nedorazila menstruace...

marinka
2. jún 2009

Nikollete, záleží, kdy máš ovulaci, pokud v půlce cyklu, můžeš zkusit testík tak dva dny před MS, ale čárečka bude ještě hodně slaboučká. Pokud by ovulka byla později, nemusí být ještě čárka žádná. Nejlepší je prostě testovat až po MS, ale znám ty nervy 😉 Hodně dobrý a spolehlivý je obyčejný Mamatest 😉

brisalek
2. jún 2009

jo nechtela jsem , aby to vyznelo negativne...sama jsem cekat na MS nevydrzela🙂, ale urcite je lepsi pockat. Sestra mela s prvnim // par dni po MS a s druhym az asi 10 po MS. Je to hrozne individualni, prave podle delky cyklu-ovulace, uhnizdeni...

brisalek
2. jún 2009

teda s prvni par dni PRED MS🙂

daniku
2. jún 2009

no ono je zbytocne robit si test cim skor, ved ked si tehotna, tak si a ked nie, tak nie a vediet to cim skor,.....neviem ci je to najlepsie, ved sa moze este tolko veci stat a mozes byt zbytocne sklamana.....mne prvy test( meskalo mi to 3 dni)vysiel negativny a o tyzdne bol pozitivny....nevedela som ze mam plodne dni na konci cyklu 😀 ale tym ze som to vedela tak skoro vlastne len 2-3 dni od uhniezdenia ( to mi povedala doktorka podla krvi) tak som stale cakala co sa stane ....citila som sa jak blazon, kedze keby som mala plodne dni normalne, tak by mi to este ani nemeskalo.

nikollette
autor
2. jún 2009

No ja dufam ze bude negativny.. mam 3 a pol mescne miminko.. a to mi nataer na dlhe roky staci, az az....
Takze tak.. ja sa skor bojim, aby nebol nahodou pozit 😒

ditka1
3. jún 2009

nikol...ahoj no vidim,ze riesime rovnaku dilemu 😅 😕

nikollette
autor
3. jún 2009

Ditka, vazne... no tak potom nie som sama.. asi cez week si urobim ten testik pre istotu.. to bude presne 2 tyzdne po mozno oplodneni.. snad tbude test negat...
Ty si si uz robila testik?

nikollette
autor
3. jún 2009

Ditka, vazne... no tak potom nie som sama.. asi cez week si urobim ten testik pre istotu.. to bude presne 2 tyzdne po mozno oplodneni.. snad tbude test negat...
Ty si si uz robila testik?

Ditka a kojis?? lebo ja nie.. davm UM,,takze u man je vyssia sanca.. uz cakam mrchu ako o zivot 😅
lenze tarez i chodi vselijak, tak sa na to nemozem spoliehat.. este sa to upravuje po porode vies.. do 2 a pol mesaica som kojila, respektíve odsavala svoje.. takze uvidime...

mamartinka
3. jún 2009

dievcata obdivujem vas inak.3 mesacne babetka a chcete mat uz druhe.ste dobre v tomto.my sa snazime uz 2 rok a 9 mesiac a zatial nic.inak vam gratulujem.

nikollette
autor
3. jún 2009

Ja som nespomenula ze chcem mať druhe 😉

petra2505
3. jún 2009

mamartinka ty si to zle pochopila, baby maju strach, ze cakaju druhe ved maju male babätka

nikollette
autor
3. jún 2009

Petra to napisla spravne... mame strach hej.. nakolko mame male babatka...

petra2505
3. jún 2009

Baby ja sa vam ani nedivim, len teraz ste sa tesili na prve este ste si ho ani neuzili a uz by ste mali hned dve, len si pekne uzivajte chvile s vasimi drobcami 😉

ditka1
4. jún 2009

nikoll...este som si nerobila test,presne aj ja pockam a na buduci tyzden si spravim,kojim...no lepsie povedane odsavam a z flase lebo nechce prsnik a tiez nutrilon po 6tyzdnoch,uz nemam vela mlieka,asi koncim uz s kojenim.inac neviem si predstavit ak by som bola tehu,ze co bude,budem sa tesit ved co uz,ale nemuselo byt 😒

kvacinka
21. nov 2010

ahojte, druhy den mi meska menzes, skoro 3 mesiac uzivam euthyrox 25. Minuly mesiac mi meskal menzes 6 dni, myslite, ze aj teraz to bude ten isty problem alebo je tu nejaka sanca, ze som tehotna? Comu by som sa velmi tesila. Mate niekto taketo skusennosti?

ika07
19. dec 2010

@daniku ahoj,ja sa chcem opytat,mala som dostat MS v utorok 14.12 a test je negativny,moze to byt tym,ze som mohla mat ovulaciu neskor?

sussanah
19. dec 2010

@ika07 jsou presne 2 moznosti (kdyz vynecham jakekoliv patologicke zdravotni problemy) - bud jsi tehotna nebo ovulace probehla o par dnu pozdeji 🙂 Vetsinou dochazi k menstruaci mezi 12-14 po ovulaci

ika07
20. dec 2010

ahojte no krasne tak mrcha dnes dosla po tyzdnovom meskani a teraz si vyrataj ovulku pekne 😕

jarodrahon
20. dec 2010

moja priatelka dnes bola u doktora, aby zistila ci je tehotna, a povedala mi, ze jej bral doktor krv.. je mozne z krvi zistit toto? uz asi tyzden jej meska menstruacia a pribrala 4 kg...Dakujem za odpoved

val1
20. dec 2010

Z krve je určení těhotenství nejpřesnější, vlastně se dělá doma test z moči a pak při pozitivním výsledku vezme krev lékař. Hodně štěstí.

dorka21
23. nov 2011

Ahoj!Potrebovala by som poznať váš názor. Vždy mávam 29-30 dnový cyklus.Som 33DC a ms nikde. Včera som si pre istotu urobila test ale bol negatívny. Príznaky tehotenstva nemám žiadne....

ni_pe
23. nov 2011

Ja som si robila tyzden po a negativny bol, bola som strasne sklamana a vyplakala som si takmer oci a co sa nestalo? MS meskala a ked som potom urobila test,asi po tyzdni meskania, tak bol pozitivny, proste hormon sa este nedostatocne tvoril aby to test mohol ukazat. A to som otehotnela presne v tych dnoch. Ale priznaky som mala, akoby som mala dostat ms, ale bolest bola asi sto krat horsia, az test ukazal, ze bude babo a Dr. to potvrdil 🙂 Trapili ma bolesti a vsetko skoro tri mesiace, ale je to ten najkrajsi pocit v zivote.

ni_pe
23. nov 2011

@jarodrahon z krvy to zisti najpresnejsie, v krvy je ten hormon skor ako v moci 🙂 To ze pribrala 4 kila, to je trosku narychlo, takto pribrat, ale tak mozno to nieje z tehotenstva 🙂 Gratulujem ocino 🙂

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo123
25. máj 2013

ahojte chcem sa opytat.. moja kamaratka mala s frajerom poh.styk a mala menstruaciu v prvy den. strasne sa boji ci je tehotna. je pravdepodibne ze je alebo nie? prosiim o radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre