Po koľkých dňoch si mám robiť tehotenský test?

nikollette
2. jún 2009

Baby kedy sa dá čo najskôr spraviť tehotenský test,tak aby bol aj účinný..čím skor, ale aby sa tam zase ten účinok už dalo ukázať.. Vdaka!!!

majlo123
25. máj 2013

ahojte chcem sa opytat.. moja kamaratka mala s frajerom poh.styk a mala menstruaciu v prvy den. strasne sa boji ci je tehotna. je pravdepodibne ze je alebo nie? prosiim o radu.
@petra2505

maria1989
28. máj 2013

stať sa môže všetko, ale skôr nebude ako áno 🙂 nič sa nedá robiť, len počkať zo dva týždne, potom si môže urobiť test
😉

lenus51
22. aug 2013

No ja si neviem rady ani pomoci..vcera som mala mat ms a nedostala som ju,inak posledom case ju nemavam ani pravidelnu..ale mali sme sex a pokusali sme sa o babo teraz neviem kedy si mam robit test alebo mam cakat ci tento mesiac pride alebo ako. na to...

romina21
4. sep 2013

Ahojte babule ...začnem takto ..s frajerom sa snažíme už pol roka o bábo a nič:(...teraz som mala dostat menštruáciu 1.9....no zatial stále nič ...kedy si mam test urobit bude lepšie počkat alebo si ho urobit hned...som taká nedočkavá ale bojím sa dalšieho sklamania:(dakujem za odpovede🙂

kika79
4. sep 2013

Je to na tebe, ja som si urobila test hned na druhy den,ked mi meskala,kedze mam presne do dna.... a boli toam krásne silneee //. ja by som to nevydrzala......pevne nervy....

romina21
4. sep 2013

Dakujem za odpoved . ja zasa nemám do dna....v kuse mi meškala teraz beriem Duphaston zlepšilo sa to z cyklom...preto ma prekvapuje že mešká.....asi počkám do konca týždna a uvidíme...problém je že už nervy nemám vždy ked sa teším príde sklamanie..ktovie či si to už aj nenamýšlam:/...

reggiina
4. sep 2013

ahojte .. chcela by som sa spytat,, Mala som nechraneny styk s priatelom od 25- 28.9.13,Velmi by sme uz chceli bábo. menzes by som mala dostat 8.9.2013 -- Teraz 3 a 4 .9.2013 som mala take spinenie.. Neviem čo to moze byt? Test som si spravila ale je negat.. Ale na test je asi este priskoro nie?? Mozem byt tehotna?

lent1lk4
4. sep 2013

@reggiina ked pises ze menzes by mal byt 8.9., a mas dajme tomu 28dnovy cyklus tak ked dobre pocitam 25. akurat vychadza ovulka a spinenie mohlo byt sposobene uhniezdenim vajicka. Takze teoreticky mozes 🙂 Sprav v pondelok este jeden ak dovtedy nepride ms. Drzim palce 🙂

reggiina
4. sep 2013

@lent1lk4 ďakujem za odpoveď..dúfam, že máš pravdu.. Velmi by som sa tešila 🙂

romina21
5. sep 2013

@reggiina ja by som to tiež tak urobila ako píše lent1lka4....ja to mam presne tak isto ako ty 🙂a tiež ešte jeden si idem urobit ak mrcha nepríde:/...držím palce aj ja 🙂

reggiina
5. sep 2013

@romina21 ahoj.. takže tebe tiež vyšiel zatial negat. test?? asi je ešte na testovanie priskoro.. dúfam, že v pondelok tam budú už 2 čiarky 😉 aj ja ti držím palce 🙂

romina21
6. sep 2013

@reggiina ahooj 🙂 no asi hej asi je priskoro na ten test aj ked nedočkavost je silná:D...ja by som testovala ako divá 🙂...dúfajme že v pondelok sa začneme tešit na mimino🙂..držím palce ..a daj vediet ako si dopadla🙂ja tiež napíšem hned ako otestujem🙂Dakedy je najlepšie nemysliet nato intenzívne a len tak to nehat...aj ked u mna sa to nedá ja nato myslím stále že kedy už budem tehu :D

anjelik0912
6. sep 2013

@nikollette naj v den mrchy alebo jeden den pred mrchou skor neodporucam lebo nemusi nic este ukazat

romina21
6. sep 2013

Ja by som zasa odporučila aj ked mešká mrcha aspon 5,6 dní vtedy už máš istotu na 100%...podla mna no 🙂

reggiina
6. sep 2013

@romina21 ahooj 🙂 presne tak ..ja by som sa testovala tiež min. 3x za deň lebo som strašne nedočkavá. Dúfam, že v pondelok napíšeme to isté , že na testíku su konečne 2 ciarky 😉 Držim palce a drž sa 🙂

romina21
10. sep 2013

@reggiina no ahoj tak ja som testla....a nič:(....skusim ešte počkat zo 5 dní ..juj tak som sa tešila a zasa nic...už sa radšej nejdem tešit...a čo ty ako si dopadla🙂

reggiina
11. sep 2013

@romina21 ahoj.. no ja som sa tiež testla a som natom tak isto ako ty :/ nič nič a nič :( ale menzes mi mešká 3 dni .. tak teraz neviem čo je. inak žiadne iné príznaky nemám. .. ty máš nejaké príznaky?? uvidím, ja počkám tiež pár dni a potom to skúsim ešte raz..

romina21
11. sep 2013

@reggiina ahoooj🙂...no škoda držala som ti palce nech aspon tebe vyjde ked mne nie...ale všetko chce čas...no mne meškaju už 9 den...tento piatok ak neprídu urobím si další ...možno sme robili moc skoro a test ešte nezachytil hcg v moči ak je nízka hladina....verím že nám to vyjde🙂určite🙂 držím palce a daj vediet ..nemáš žiadne?ani bolestivé prsníky?..ja mám prsníky sem tam v podbrušku.....hlava...ale ktovie či si to nenamýšlam:/...držím palčeky nech to už testne na //🙂))

rovnanova
6. okt 2013

ahojte baby 🙂 na ôsmy den od pohlavného styku som urobila testy,,vidíte tam niečo?

rovnanova
6. okt 2013

tak čo baby??

olivia78
26. okt 2013

Jedna ciarka- negativ. Dve ciarky - pozitiv . Podla obrazka - negativ.

mirkasulekova
31. okt 2013

Baby potrebujem vediet ci sa uz niektorej stalo ze rano mala pozitivny test a poobede negativny?Som tehotna ci?

charaka
31. okt 2013

@mirkasulekova Ahoj, mne sa to nestalo, ale podla mna budes tehu 🙂 cez den je moc menej koncentrovany a nemusi tehu ukazat, preto sa odporuca testovat rano...

mirkasulekova
31. okt 2013

@charaka ahoj aha tak este si jeden kupim a skusim rano este bolo by fajn keby som bola tehu 😀

evulienka300
15. nov 2013

ahojte neviete mi poradit poslednu MS som mala 9.10.2013 a mala som dostat 11.11.2013 zatial nic MS nprisla robila som si uz tri testy ani jeden nevisiel ale dnes som isla do lekarne a kupila som si sparvila som si ho ale nic zas ☹ ale brucho ma pobolieva ako keby som mala dostat vzdy som dostavla skvor ako neskvor neviemco si mam mysliet neni to skoro ze som si ho robila dakujem za kazdu radu 😉

evulienka300
18. nov 2013

@rovnanova ahoj nic tam nevidim ani nanzak ze by tam bola ciarocka 😉

zuzanka2609
15. dec 2013

Ahojte baby ja som bola pred troma mesiacmi tehotna v stredu som sa to dozvedela a v piatok uz mimi tam nebolo museli ma cistit a ked som si robila test nic neukazal az doktor to potom potvrdil vratim sa spet tak v stredu som sa to dozvedela a v piatok som zacala krvacat teras sme to skusily a ci nam to vide hned po menstruacii tak chcem radu ci sa to mohlo podarit. Preslo 9 dni a ja som taka nedockava ze som si musela urobit test ale nic neukazal mam skusit znovu..pobolieva ma brusko jakeby na Ms krize ma bolia a chodim castejsie na malu je vedsia pravdepodobnost ze som v tom tuzime po babu budem cakat co mi poradite budem len rada..

isabel11163
8. máj 2014

Ahoj baby, idem sa vás opýtať kedy si urobiť tehotenský test, problém je v tom že som mala problémy s cyklom ale už 9 mesiacov užívam duphaston a menzes chodí pravidelne každých 28 dní. dnes sú dva dni čo menzes mešká.mám si urobiť test alebo ešte počkať ?ďakujem

satanka1
8. máj 2014

@isabel11163 jasne urob..uz tyzden pred ms som mala ducha a 2 dni pred ms,jtora neprisla uz boli kolajnice.drzim palce

isabel11163
8. máj 2014

@satanka1 ďakujem skúsim večer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre