Po koľkých dňoch si mám robiť tehotenský test?

nikollette
2. jún 2009

Baby kedy sa dá čo najskôr spraviť tehotenský test,tak aby bol aj účinný..čím skor, ale aby sa tam zase ten účinok už dalo ukázať.. Vdaka!!!

astonka
8. máj 2014

@isabel11163 tak si urob rano...lepši je z ranneho moču...
ja som si pri tretom robila v den ms a pekne kolajnice boli netrebalo hladať lupou 🙂
držím palce 🙂

satanka1
8. máj 2014

@isabel11163 najlepsie ti ukaze z ranneho mocu

adawada
23. jún 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

Caute baby, mam 16m babo a po porode relativne presnu mrchu 28-30 dni. Teraz zrazu mrcha meska uz tyzden - boli ma podbrusko a je mi zle. Test mi vysiel negativny ale citim sa ako tehotna. je mozne ze kvoli kojeniu mam menej HCG?

sarah3
19. júl 2014

Ahojte meškajú mi 4 dní kramy, berem antikoncepciu, ale V dôležitom momente som na ňu zabidla môžem byť tehotná?

kliara
19. júl 2014

@ sarah3 - nie je to vysoká pravdepodobnosť, ale možnosť tehotenstva tam je.

@ adawada - myslím, že to nie je možné, ak si tehotná, tak by to test mal ukázať, bez ohľadu na to, či dojčíš alebo nie.

kim_rossi_stuard
19. júl 2014

@sarah3 Odpoved : ANO 😅

kim_rossi_stuard
19. júl 2014

@sarah3 hormonalna antikoncepcia nema aj tak 100% krytie a ked ty nedodrzis presne urcene pravidla, rozhadze to system a sanca - aj ked mozno 1:1000000 ale je TAM 😉 nic nie je 100% len zdrzanlivost 😔 ale ako sa hovori- ak je hriech milovat, nemali nam ho predkovia ukazat 😵

sarah3
20. júl 2014

Ahojte, beriem síce tabletky, pár krát som trocha zabudla na ne ale už 5 dní mi meska menzes, môžem byť tehotná alebo to je len prechladnutie

hennyinnsbruck
20. júl 2014

@sarah3 odkiaľ to máme my vedieť????? 😅
Urob test A uvidíš popr zbehni lekárovi.

radanna11
6. sep 2014

Ahojte chcem sa opytat presne pred mesiacom v posledny den menzesu sa nam stala s manzelom nehoda hned som uzila escapelle nakolko ma moj syncek len dva mesiace o par dni som zacala masivne krvacat spravila som si snad 30 testov posledny dnes mesiac od tej nehody vsetky negativne aj dnesny myslite ze je aj tak sanca ze tehotna som?

tanickaskorokubikova
6. sep 2014

@radanna11 nie podľa mňa nie je šanca aby si bola tehotná už len z toho dôvodu že pochybujem že by ovulácia bola posledný deň MS aj keď po pôrode sú hormóny rozvádzané a ak si dokonca užila aj tabletku "po" tak už vôbec nie 😉

radanna11
6. sep 2014

No dufam utorok idem aj na krv ku gynekologovi len to cakanie dovtedy je strasne....mat babo je.krasne ....len takto hned po porode sa na to naozaj necitim....ja sa tak utesujem ze ked po tej tabletke po som tak silno krvacala tak asi zabrala ci to nezalexi od toho?
@tanickaskorokubikova

tanickaskorokubikova
6. sep 2014

@radanna11 neviem nemám s tou tabletkou osobnú skúsenosť, v pri balónom letáku napísali že môže dôjsť ku krvácaniu??

radanna11
6. sep 2014

@tanickaskorokubikova pisali dokonca na vseliakych forach o tej tabletke sa pisalo ze ak to krvacanie nepride tak to nieje dobre som z toho taka dopletena navyse ta tabletka poprehadzuje cely cyklus takze ja uz ani neviem kedy pride menzes....hroza asi musim.len vyckat do utorka

tanickaskorokubikova
6. sep 2014

@radanna11 neboj toto je z letáku takže všetko v pohode 😉
Aké sú možné vedľajšie účinky?

Ako všetky lieky, aj Escapelle môže mať vedľajšie účinky.
Po užití tohto lieku môžete cítiť krátkodobú nevoľnosť.
Po užití tohto lieku môžete aj vracať. Keď ste vracali, prečítajte si časť „Čo robiť, ak ste vracali?“.
Vaše krvácanie môže byť odlišné.
Väčšina žien bude mať normálne krvácanie v očakávanom čase, ale niektoré ho môžu mať neskôr alebo skôr ako zvyčajne. Až do nasledujúcej menštruácie sa môže u vás vyskytnúť tiež nepravidelné krvácanie alebo špinenie. Keď vám menštruácia mešká viac ako 5 dní alebo je nezvyčajne slabá alebo nezvyčajne silná, skontaktujte sa čo najskôr so svojím lekárom. 
Po užití tohto lieku môžete mať citlivé prsníky, bolesti hlavy, bolesti v podbrušku, hnačku, závraty alebo sa cítiť unavená. Tieto príznaky by sa v priebehu niekoľkých dní mali zlepšiť.
Ak si myslíte, že u vás tento liek vyvolal akýkoľvek iný vedľajší účinok, informujte o tom svojho lekárnika, zdravotnú sestru, lekára alebo kliniku plánovaného rodičovstva.

radanna11
7. sep 2014

@tanickaskorokubikova Dakujem 🙂 v noci som vsak dostala menzes takze uz je po strese 🙂

janikzuzka
6. okt 2014

ahojte mozem otehotniet aj ked sa spravil mimo a nie domna cize von???? 😕 robila som si v cera teho test a zatial jedna palicka ☹ asi som si ho robila skoro ci ??? 😖

nsm
7. okt 2014

Ahojte chcem sa spitat robila som si tehotensky test ale ukazal ze je negativny ale menstruaciu som nedostala.Je to mozne ze este to test neukaze?

ivet37
7. okt 2014

@nsm ahoj nie test ti ukaze hned pozitivne mozes byt prechladnuta alebo gynekolog ti da vyvolavacku na menstruaciu

adulienka16
7. okt 2014

Ahojte snažíme sa o dieťatko 2 dni my mešká ms robila som si test ale ten nic neukázal

luna11
7. okt 2014

mne prvykrat vysiel test pozitivny az v 7. tyzdni- nizka hladina hormonov, takze trpezlivost...

devilkajedna
12. mar 2015

Ahojte babulky.Chcem sa opytat,s priatelom sme mali poh.styk na plno,a hned potom som dostala menzes.Mozem byt tehotna?Obvykle mavam menzes 5 az 7 dni,no teraz len 4 dni.Som unavena,a jem,jem,jem.Stalo sa to v piatok.Mozem byt tehotna?Dakujem za odpovede.

lavinis
12. mar 2015

@devilkajedna aj keby si bola, tak by si po 7 dňoch nemala ešte žiadne tehotenské príznaky 😉 to, že si mala 4 dni menzes nič neznamená, menzes býva 2-7 dní, ak si normálne menštruovala, je malá pravdepodobnosť, že si tehotná. Ibaže by si otehotnela počas menštruácie (čo sa ojedinele stáva) ale v tom prípade je na príznaky ešte strašne skoro, takže či si tehotná ti nikto nepovie

klaudinka363
13. júl 2015

Ahojte,potrebovala by som poradit.s priatelom cchceme babätko.pohlavny styk sme mali ked som mala ovulacne dni.je to tyzden,a chcela by som si spravit test.je mozne ze mi to uz ukaze ,,2 ruzove ciarky'' ? Dakujem

bajana
13. júl 2015

@klaudinka363 nie je to velmi pravdepodobne a aj napriek pozitivnemu testu pred MS este MS moze prist...takze testovat az po vynechani

sibalka21
13. júl 2015

@klaudinka363 není šanca že by ti po týždni dačo ukázalo na teste, jediné tak jednu ciarku

luciaros
31. júl 2015
beuska111
24. dec 2015

@sakura77 tvoj koment ma zaujal bo sa snazime a tiez mi neskaju 4 dni. Dnes som dpravila test a nechativny. Dufam ze budem pripad tvojej sestri 🙂

sakura77
25. dec 2015

@beuska111 držím moc palce,to by bol krásny darček 😉

annicka24
9. feb 2016

Ahojte chcem sa opytat mala som pohl.styk a bojim sa ze som tehotna a chcem sa opytat vas vidite tam ducha ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre