Po potrate menštruácia bez príznakov

piskotka128
28. apr 2016

Ahojte, snád to vysvetlím správne... Tri posledné cykli po potrate som mala bez príznakov, ktoré som mávala pred menštruáciou predtým, t.j. bolesť prs, podbruška, pupáky na tvári a pleciach. Sem tam cítim akoby tlak v podbrušku. Máte s tým skúsenosti, alebo vieme mi poradiť či sa to upraví ? Ďakujem

andrejta
28. apr 2016

Nevieme sice poradit, ake budem trochu ironicka... Ak ti tie priznaky tak velmi chybaju, tak ti prajem, nech je zasa rychlo vsetko v starych kolajach 😉

jeennyv
28. apr 2016

@piskotka128 prekobala si potrat, telo sa cistilo sposobom ako po 600nedeli, cize priznaky ms sa mozu menit, takisto sa menia vekom ci po porode a podobnych zmenach...niektore mozu ustupit, ale zase prist nove alebo ms moze byt bez priznakov...dam ti radu...nesleduj na svojom tele kazdy prd, lebo si najdes aj to co nemas a zbytocne sa tym sledujes...

jadelka
29. apr 2016

Neboj sa,ked zacnes mat po detoch bolesti pocas ovulacie,ze z postele nevylezies, tak ti tieto priznaky pred MS nebudu chybat.😀

miushik765
29. apr 2016

Ja som potratil (MA) a bola na kyrete od vtedy som vždy citila kedy mám plodné dni vždy ma pichalo v podbrušku asi máš potom citlivejšiu maternicu.

mily7
29. apr 2016

@piskotka128 tým že si po potrate hladina hormónov sa zmenila. tiež ak si mala kyret po potrate tá stena maternice nemá takú vystelku,menzes slabšia, všetko so všetkým súvisí. Sledovať sa hlavne po potrate je normálne aj sa báť. Ale ak by že ta to veľmi trápi spýtaj sa gynekológa ten ti to vysvetlí lepšie poprípade aj tá uisti že si v poriadku napriek chýbajúcim priznakom.

piskotka128
autor
29. apr 2016

@andrejta
@jeennyv
@jadelka
@miushik765
@mily7
chýbať mi to nechýba, skôr to beriem ako signál, že niečo možno nie je ok. Ovulku cítim, ale ostatné príznaky nikde. Len som chcela vedieť či má niekto podobné "problémy", či je to ok, lebo by sme sa už s manželom chceli začať snazilkovať.

mily7
29. apr 2016

@piskotka128 na to jednoznačne odpoveď hľadať u gynekologa. budeš istejsia