Po slabej čiarke na tehotenskom teste bol ďalší test negatívny. Máte s tým skúsenosti?

claudik98
11. júl 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať, možno máte s tým niektorá skúsenosť. Mešká mi menštruácia štvrtý deň. Pár dní pred tým ako mi mala prísť ma týždeň každý jeden deň pobolievalo brucho tak 2-5-krát za deň. Jeden deň ma boleli kríže a do ďalšieho ráno mi bolo nevoľno. Urobila som si test a bol negatívny. Na druhý deň teda predvčerom som si robila test cez deň a mala som tam druhú tenkú slabú čiarku. Tak som test zopakovala včera ráno, nuž žiadna ani slabá čiarka tam nebola.
Ani by som to neriešila, že mi mešká 4 dni, keby sa nepokúšame o bábo.

Máte s tým skúsenosť ? Že bol jeden test negatívny, ďalší so slabučkou čiarkou a nasledujúci opäť negatívny ? Môžem byť tehotná len mám dať tomu čas?

A nakoniec môžem otehotnieť aj keď to nebolo cez ovuláciu (plodné dni) ale po, týždeň pred menštruáciou?

Ďakujem.

lucinika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maribell123
31. jan 2021

Baby vidite tam nieco test robeny 4 dni pred ms

mattkapd
31. jan 2021

@maribell123 prepáč ja tam nič nevidím.. Možno zla fotka a možno máš ešte cas.. Ale poznám to tiež mam momentalne 4 dní do ms a už testujem..

maribell123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lesyya
10. nov 2022

Ahojte baby,chcem sa opýtať,robila som si test hneď po prebudení a zdá sa mi, že na prvom je úplne slabulinká druhá / . Po hodine som si robila radšej ešte druhý a tam už nie je nič vidno iba že test neg. Som 33DPO miesto ms som mala len spinenie,nikdy pred tým som to nemala. Ďakujem za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre